Treść opublikowana przez Góral.tz
-
[ALL B5] Światła STOP w miejscu św. przeciwmgielnych
opis spoko avanta ktoś robił??
-
Jakie imię dla psa?
mnie on na KILREA wygląda :kox:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Odezwał się.. - ADHD ze spustem na emotikonach.. Przykład: "Byłem dzisiaj w pracy :decayed: :naughty: :kox: :evil: :notworthy: :notworthy:" :doh1: musiałem być pod wpływem :hi: :hi:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
napisałem pismo do Krzysztofa Jarzyny -który jest szefem wszystkich szefów, ale kimże jest wysłannik YKK, który jest de facto nad nim w firmowej hierarchii? Wg niektórych źródeł można rościć przypuszczenia, że mamy być może do czynienia z samym "Bogiem". Nie jest to jednak wiadomość sprawdzona. :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jestem nie winny :kox:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wstydź się wstydź jak mogłeś, ja hakerska kombinację emotów użyłem i kropa http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=102572.msg1940345#msg1940345 ale nie przyznaję się do winy
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
- Ulubione piwo!
co wam powiem to wam powiem, ale wam powiem że wam powiem że TYSKIE ponad wszystkie :gwizdanie: :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kolejny naznaczony masz kropka to jesteś spoko a jeszcze byś tym menelą skrzynkę na ursynów podrzucił to byś był super, a jak byś jeszcze się napił z menelami był byś super spoko :polew:- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
dzięki za wpkop jest po prostu :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: i jescze jest tak :drool: :drool: :drool: i może tak :dance2: [br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 23:00_________________________________________________ spoko spoko daje radę wyczaję jakiś przyłącz i będziemy działać :good: no dobrze że zostałeś do końca i się pochwaliłeś usterką :good:[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 23:02_________________________________________________moskal olej browar dawaj na gorzołę- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
hepatitis :decayed:- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
męski bądź, z cukru jesteś?? żem nie z cukru ani soli tylko z tego co mnie boli :polew:- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
panowie pada więc chyba się spotować nie będziemy- [B5 AVG] Standardowa "niuńka" ...nowości strona 1 !!zmiany!
no bo ja mam nówkę przepływkę :good:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no panowie to że w niedzielę rano poziom %% przekracza dopuszczalne stężenie to nic nadzwyczajnego :kox: taaa... pijaczyno znalazł się ten co nie pije :polew: :polew: ps nie pitol tylko myśl nad jaką ustawką potrenujemy metabolizm wątroby- [B5 AFB] Czy wymienić już rozrząd - przebieg autostradowy
Jak jest na ori częściach i wymieniany nie tak dawno,to można w 2.5 dolatać do 100tyś. pewnie jak bym miał 2,5 też bym tak myślał ale że mam 1,9 to trzymam się 70 000- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no panowie to że w niedzielę rano poziom %% przekracza dopuszczalne stężenie to nic nadzwyczajnego :kox:- [B5 AFB] Czy wymienić już rozrząd - przebieg autostradowy
ja daje rozrządowi 70 000 i wymiana decyzja należy do ciebie- Garwolin i okolice spot........
no może powiem tak stężenie %%%%% zawartych w wydychanym powietrzu jakby nie mieści się jeszcze w normach- Garwolin i okolice spot........
zmień trase ta do was na 13 na grodzisk na 19 nie ma opcji troszkę nie po drodze- Garwolin i okolice spot........
ja bym pojechał ale na grodzisk dziś jadę na kanapki :gwizdanie: :gwizdanie:- [B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
najprawdopodobniej tak u mnie w ibizie miałem- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
postawimy mu klubowy zestaw z zabawka- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
a Tobie to już piwo chyba do głowy strzela nie bierz jutro kompa bo znowu nie pogadamy tylko będą Cie wykorzystywać Pogadaj z Jerrym to Ci może załatwi za drobną prowizją ja wam dam prowizji sam kupiłem 5 i została mi jedna na klapie :polew:- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
a może jedziemy do garwolina?? - Ulubione piwo!