Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grom

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grom

  1. np moj pomykacz.. na papierze niby 143 a po programie niespodzianka 189@420 nm sam się zdziwiłem że tyle wyszło na seryjnych gratach Także Tobi ,rób czipsa ,zwłaszcza pod te 19''
  2. grom odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W łodzi 90% b8 jakie widuje to śmiga na 16 , za to sporo jest a5 /q7/ a3 na tych felgach. Nie zmienia to jednak faktu że jak się trafią w dobrej kasie ,to je łykne bo mi się podobają i najwyzej jakis dystans wrzucę.. Twoje by tarły dlatego nawet nie składałem propozycji.. Jeżeli Cuber bedzie sprzedawał , to jak najbardziej jestem chętny. Może czyta wątek nie wiem jak do avanta, ale ostatnio założyłem do siebie bagażnik Thula właśnie od a3 tylko 3d, trzeba było tylko adapter za 100pln kupić, więc długość belek jest wystarczająca może od sportb tez styknie. Najlepiej zadzwoń tu: http://www.cubik.pl/ , spoko chłopaki na pewno będą wiedzieć.
  3. grom odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zgadzam się ,te fele wyjątkowo dobrze pasują do bryły b8 ,do tego są masywne dlatego wyglądają spoko nawet w 18.. tylko sa troche oklepane, ale cóż nie można mieć wszystkiego
  4. grom odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wejdzie tylko to ET cos za bardzo duze szukaj małego ET 28-35 Grzesiu wszystko poniżej ET35 będzie obcierało na 100% No właśnie w tym jest problem że bardzo dużo fajnych wzorów np od a5 ,jest z małym et a takie wiadomo będzie darło o nadkole , dlatego pomyślałem ze przy szerokiej feldze 9' to nawet przy stosunkowo dużym et koło się tak mocno w nadkole nie schowa.. Boje się tylko żeby nie tarło o amortyzator, oraz masy takiej szerokiej felgi.. Ogólnie szukam jakiś fajnych ori 18 nastek ,jak coś się komus rzuci w oczy na jakims allegro czy coś, to śmiało
  5. grom odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    panowie czy felga 18' et52 o szerokości 9' ,z oponą 245/40 ,wejdzie na b8 bez obcierania itp problemów??
  6. Wrc gratuluje wyniku jazda autem z tym silnikiem, po programie to inna bajka.. radze uważać na sprzęgło, bo łatwo je przysmażyć.. mi sie juz czasem lekko na 4 slizgnie ja mam seryjne graty od 143 i dpf a po programie jest 189km@ 420nm wg tunera turbinka caha powoduje że auto lepiej jedzie górą ale czy to prawda nie wiem.
  7. grom odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięki alvaro
  8. gratuluje , autko jest śliczne kabriolecik super, sam jeździłem dwa lata to wiem jaka to frajda sie czasem przewietrzyć do pelni szczęścia brakuje xenonów więc od tego bym zaczął , a grill czarny to chyba mają wersje s line. powodzenia .
  9. grom odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, szybkie pytanie: czy da się wymontować grill bez zdejmowania zderzaka??
  10. bardzo prosze
  11. [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 23:43_________________________________________________Dajcie znak ,czy u Was też jest wibracja kierownicy przy kręceniu na postoju. Witam, u mnie tez to występuje ,zwłaszcza na betonowych nawierzchniach np takich w parkingach podziemnych.. także może rzeczywiście ten typ tak ma... Współczuje problemów z autem , a postawa ASO no cóż spychologia... Mi ASO przez kilka tygodni naprawiało trzeszczenie z tyłu auta, wymieniali ,cudowali i oddawali trzeszczące auto mówiąc ze jest już dobrze.. Problem rozwiązałem sam , w banalny sposób dzięki forum - trzeszczały zamki w drzwiach:) , ale co się nawqrwiałem to moje pozdrawiam
  12. :hi:takie oświetlenie kubków jest dopiero w q3 ,strasznie sie wszyscy tym jarali na prezentacji,tylko tam jest taki ledowy neon do okola ,a i jeszcze będa podświetlane głośniki ;( A powiedz wrc laguna kiedy montowałeś kratki to miałeś juz kabelki w aucie ?? czy trzeba je samemu wyprowadzić?? drogie te ledy z wtyczkami?? pewnie nie. Strasznie mnie ten mod neci, bo zupelnie inaczej te kratki wyglądają . pozdro
  13. :hi:Wesołych!!
  14. :hi:Polecam NICE a bo takiego mam juz ładnych pare lat i jest bezproblemowy. Polecam tez zeszlifowanie /zaspawanie śrub montażowych, tak żeby sie nie dało odkręcić, bo któregoś pieknego dnia, wciskam guzik a tu nic,wysiadam ,patrze a tu ktoś się nie bał i silowniki zajeb...ł pozdrawiam
  15. W takim razie prosze o dopisanie mnie do listy 2.0 tdi 143cr CAGA
  16. Ja też jestem chętny tylko jaka cena za edc 17?? pozdrawiam
  17. grom odpowiedział(a) na saint4 temat w 2.0TDI
    no i da sie zestawić z dsg.
  18. Fajny temacik :> U mnie w aucie ostatnio : BBC 1Xtra - Yasmin - On My Own (live from Maida Vale) no i oczywiście D'n'B pozdro
  19. grom odpowiedział(a) na saint4 temat w 2.0TDI
    Od października mam b8 tdi 2.0 cr kupione z salonu gdzie jeździło jako demo. Obecnie ma 25000km (sam zrobiłem 15000) ,jak na razie poza zaciętymi spryskiwaczami lamp nie mailem z nim problemów. Silnik jest całkiem przyjemny,względnie cichy,malo pali zwłaszcza w trasie nawet przy dość dynamicznej jeździe,jedynie co mnie denerwuje to to, ze slabo sie grzeje. Co do dpf to odpukać na razie cisza,choć na codzien jezdze glownie ,b krotkie trasy. Co do wersji 136km to zdaje mi sie że oferowane byly na niektórych rynkach ze wzgledów podatkowych,ale to jest wg mnie ten sam silnik. Odnosnie ilosci miejsca z tylu to ciezko mi sie wypowiadac ,gdyz tam nie jezdze ,choc siedzialem kilka razy i przy moich 187cm moge napisac ze jest w miare wygodnie. Jak dla mnie mega atutem tego auta jest wyglad i prowadzenie ktore jest naprawde duzo lepsze niz u poprzedników. Minusem na pewno lekkie niedostatki jakosciowe, np słynna ramka wokól zegarów,tandetne wykończenie bagażnika,czy słabe audio chociaż mam jakies ponad standardowe. Ogólnie auto warte zaineresowania, a czy swojej ceny ?? Powiem tak: gdyby nie fakt ,ze trafil mi sie fajnie wyposazony egzemplarz w cenie golasa to chyba wybrał bym coś innego np Honde accord ,bo jakościowo jest naprawde b spoko. pozdrawiam i życze trafnych wyborów :>
  20. Dokładnie W A6C6 też możesz je odgiąć z trybu serwisowego tylko tam ustawiasz sobie to w MMI. Tak samo jest w nowej a4 Tak sobie spojrzałem na spokojnie i musze powiedziec ze rewelacja ta Twoja furmanka. Strasznie mi sie podobają felgi rs6, sa takie masywne, naprawde dobrze graja z brylą auta, do tego s linowy srodek .. super. Chorowalem na takie auto swego czasu ale nic ciekawego sie nie trafilo wiec jest a4. Mysle że nie bedziesz miał problemów ze sprzedaza tak sympatycznego egzemplarza. pzdr
  21. tryb serwisowy w a3 włączamy :gasząc silnik w ciagu kilku sekund naciskamy manetke wycieraczek w dol (pojedyncze przetarcie),sprawa przydatna np na myjce,ale tez zimą bo mozna podniesc wycieraczki na noc. pozdro
  22. Witam wszystkich klubowiczów:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.