Treść opublikowana przez grom
-
[ALL B8] Audi A4 by Tobi Eibach Springs, Mirrors S4 cdn...
np moj pomykacz.. na papierze niby 143 a po programie niespodzianka 189@420 nm sam się zdziwiłem że tyle wyszło na seryjnych gratach Także Tobi ,rób czipsa ,zwłaszcza pod te 19''
-
B8 TrOOOOp
W łodzi 90% b8 jakie widuje to śmiga na 16 , za to sporo jest a5 /q7/ a3 na tych felgach. Nie zmienia to jednak faktu że jak się trafią w dobrej kasie ,to je łykne bo mi się podobają i najwyzej jakis dystans wrzucę.. Twoje by tarły dlatego nawet nie składałem propozycji.. Jeżeli Cuber bedzie sprzedawał , to jak najbardziej jestem chętny. Może czyta wątek nie wiem jak do avanta, ale ostatnio założyłem do siebie bagażnik Thula właśnie od a3 tylko 3d, trzeba było tylko adapter za 100pln kupić, więc długość belek jest wystarczająca może od sportb tez styknie. Najlepiej zadzwoń tu: http://www.cubik.pl/ , spoko chłopaki na pewno będą wiedzieć.
-
B8 TrOOOOp
Zgadzam się ,te fele wyjątkowo dobrze pasują do bryły b8 ,do tego są masywne dlatego wyglądają spoko nawet w 18.. tylko sa troche oklepane, ale cóż nie można mieć wszystkiego
-
B8 TrOOOOp
Wejdzie tylko to ET cos za bardzo duze szukaj małego ET 28-35 Grzesiu wszystko poniżej ET35 będzie obcierało na 100% No właśnie w tym jest problem że bardzo dużo fajnych wzorów np od a5 ,jest z małym et a takie wiadomo będzie darło o nadkole , dlatego pomyślałem ze przy szerokiej feldze 9' to nawet przy stosunkowo dużym et koło się tak mocno w nadkole nie schowa.. Boje się tylko żeby nie tarło o amortyzator, oraz masy takiej szerokiej felgi.. Ogólnie szukam jakiś fajnych ori 18 nastek ,jak coś się komus rzuci w oczy na jakims allegro czy coś, to śmiało
-
B8 TrOOOOp
panowie czy felga 18' et52 o szerokości 9' ,z oponą 245/40 ,wejdzie na b8 bez obcierania itp problemów??
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Wrc gratuluje wyniku jazda autem z tym silnikiem, po programie to inna bajka.. radze uważać na sprzęgło, bo łatwo je przysmażyć.. mi sie juz czasem lekko na 4 slizgnie ja mam seryjne graty od 143 i dpf a po programie jest 189km@ 420nm wg tunera turbinka caha powoduje że auto lepiej jedzie górą ale czy to prawda nie wiem.
- B8 TrOOOOp
-
[ALL B7] Mody w mojej czarnej Audi-czce cabrio
gratuluje , autko jest śliczne kabriolecik super, sam jeździłem dwa lata to wiem jaka to frajda sie czasem przewietrzyć do pelni szczęścia brakuje xenonów więc od tego bym zaczął , a grill czarny to chyba mają wersje s line. powodzenia .
-
B8 TrOOOOp
Panowie, szybkie pytanie: czy da się wymontować grill bez zdejmowania zderzaka??
-
Piwko - konkurs
bardzo prosze
-
[ALL B8] A4 Avant 2.0 TFSi Quattro
[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 23:43_________________________________________________Dajcie znak ,czy u Was też jest wibracja kierownicy przy kręceniu na postoju. Witam, u mnie tez to występuje ,zwłaszcza na betonowych nawierzchniach np takich w parkingach podziemnych.. także może rzeczywiście ten typ tak ma... Współczuje problemów z autem , a postawa ASO no cóż spychologia... Mi ASO przez kilka tygodni naprawiało trzeszczenie z tyłu auta, wymieniali ,cudowali i oddawali trzeszczące auto mówiąc ze jest już dobrze.. Problem rozwiązałem sam , w banalny sposób dzięki forum - trzeszczały zamki w drzwiach:) , ale co się nawqrwiałem to moje pozdrawiam
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
:hi:takie oświetlenie kubków jest dopiero w q3 ,strasznie sie wszyscy tym jarali na prezentacji,tylko tam jest taki ledowy neon do okola ,a i jeszcze będa podświetlane głośniki ;( A powiedz wrc laguna kiedy montowałeś kratki to miałeś juz kabelki w aucie ?? czy trzeba je samemu wyprowadzić?? drogie te ledy z wtyczkami?? pewnie nie. Strasznie mnie ten mod neci, bo zupelnie inaczej te kratki wyglądają . pozdro
-
Wesołych Świąt
:hi:Wesołych!!
-
Automatyka bram. Co poleciacie?
:hi:Polecam NICE a bo takiego mam juz ładnych pare lat i jest bezproblemowy. Polecam tez zeszlifowanie /zaspawanie śrub montażowych, tak żeby sie nie dało odkręcić, bo któregoś pieknego dnia, wciskam guzik a tu nic,wysiadam ,patrze a tu ktoś się nie bał i silowniki zajeb...ł pozdrawiam
-
Grupowy chiptunning, program u aligatora, Tychy , zbiera zapisy
W takim razie prosze o dopisanie mnie do listy 2.0 tdi 143cr CAGA
-
Grupowy chiptunning, program u aligatora, Tychy , zbiera zapisy
Ja też jestem chętny tylko jaka cena za edc 17?? pozdrawiam
-
Awaryjność 2.0 TDI CR
no i da sie zestawić z dsg.
-
Muzyka w naszych autkach
Fajny temacik :> U mnie w aucie ostatnio : BBC 1Xtra - Yasmin - On My Own (live from Maida Vale) no i oczywiście D'n'B pozdro
-
Awaryjność 2.0 TDI CR
Od października mam b8 tdi 2.0 cr kupione z salonu gdzie jeździło jako demo. Obecnie ma 25000km (sam zrobiłem 15000) ,jak na razie poza zaciętymi spryskiwaczami lamp nie mailem z nim problemów. Silnik jest całkiem przyjemny,względnie cichy,malo pali zwłaszcza w trasie nawet przy dość dynamicznej jeździe,jedynie co mnie denerwuje to to, ze slabo sie grzeje. Co do dpf to odpukać na razie cisza,choć na codzien jezdze glownie ,b krotkie trasy. Co do wersji 136km to zdaje mi sie że oferowane byly na niektórych rynkach ze wzgledów podatkowych,ale to jest wg mnie ten sam silnik. Odnosnie ilosci miejsca z tylu to ciezko mi sie wypowiadac ,gdyz tam nie jezdze ,choc siedzialem kilka razy i przy moich 187cm moge napisac ze jest w miare wygodnie. Jak dla mnie mega atutem tego auta jest wyglad i prowadzenie ktore jest naprawde duzo lepsze niz u poprzedników. Minusem na pewno lekkie niedostatki jakosciowe, np słynna ramka wokól zegarów,tandetne wykończenie bagażnika,czy słabe audio chociaż mam jakies ponad standardowe. Ogólnie auto warte zaineresowania, a czy swojej ceny ?? Powiem tak: gdyby nie fakt ,ze trafil mi sie fajnie wyposazony egzemplarz w cenie golasa to chyba wybrał bym coś innego np Honde accord ,bo jakościowo jest naprawde b spoko. pozdrawiam i życze trafnych wyborów :>
-
[A3 8P] Audi A3 Sportback 2.0 TDI S-line!
Dokładnie W A6C6 też możesz je odgiąć z trybu serwisowego tylko tam ustawiasz sobie to w MMI. Tak samo jest w nowej a4 Tak sobie spojrzałem na spokojnie i musze powiedziec ze rewelacja ta Twoja furmanka. Strasznie mi sie podobają felgi rs6, sa takie masywne, naprawde dobrze graja z brylą auta, do tego s linowy srodek .. super. Chorowalem na takie auto swego czasu ale nic ciekawego sie nie trafilo wiec jest a4. Mysle że nie bedziesz miał problemów ze sprzedaza tak sympatycznego egzemplarza. pzdr
-
[A3 8P] Audi A3 Sportback 2.0 TDI S-line!
tryb serwisowy w a3 włączamy :gasząc silnik w ciagu kilku sekund naciskamy manetke wycieraczek w dol (pojedyncze przetarcie),sprawa przydatna np na myjce,ale tez zimą bo mozna podniesc wycieraczki na noc. pozdro
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich klubowiczów:)