Treść opublikowana przez tutusik
-
pokrowce na zagłówki playboy
OK dzieki wszystkim nie kupuje hehe
-
pokrowce na zagłówki playboy
chce kupic sobie pokrowce na zaglowki z znaczkiem playboy http://moto.allegro.pl/item200385520_pokrowce_na_zaglowki_fiat_opel_audi_merc_seat_.html jestem mloda osoba 19-letnia i nie wiem czy nie za wiejsko bedzie wygladalo wiec prosze o komentarze ( mam jeszcze oryginalna tapicerke od audi , nie mam pokrowcow na fotele ) :} moze jakies pomysly ?
-
Głuche stuki przy zmianie biegów 1-R i R-1
hmm a ja tez mam w swojej niuni takie stuk jak wrzucam na 1,2,3,R na 4,5,6 juz normalnie. mi sie wydaje ze normalnie tak jest :F
-
[B5 2.5 quattro tdi] piszczy i smierdzi ?
z 2tyg. temu
-
Podświetlane znaczki Audi rodem z "I Robot"
ma ktos jakies fotki z efektem na samochodzie ?
-
[B5 2.5 quattro tdi] piszczy i smierdzi ?
no ostatnio zrobilem przeglad w serwisie VW audi to mowil koles ze tylko klocki hamulcowe i lozyska do wymiany. Wymienilem a co z tym paskiem to nie wiem . nic nie mowili na temat pasku. co mam zrobic?
-
[B5 2.5 quattro tdi] piszczy i smierdzi ?
mam zrobic cos z tym luznym paskiem ? hehe wlasnie przy szybkiej jezdzie i ostrym hamowaniu tez to czuc
-
[B5 2.5 quattro tdi] piszczy i smierdzi ?
moze pasek klinowy jest za luzny albo cos takiego ?
-
[B5 2.5 tdi V6] licznik spalania ?
chce kupic i zamontowac licznik spalania do mojej niunii zeby zobaczyc ile pali :} [br]Dopisany: 26 Maj 2007, 12:35 _________________________________________________hmm moze w tej mojej wersji nie ma jeszze komputera ktory pokazuje spalanie ?
-
[B5 2.5 quattro tdi] piszczy i smierdzi ?
hmm czyli do wymiany sprzeglo ? narazie dobrze sie sprawuje mam czekac az sie spali ?
-
[B5 2.5 quattro tdi] piszczy i smierdzi ?
juz dzisiaj II raz zauwazylem ze jak daje maxymalny skret i puszczam lekko sprzeglo to zaczyna piszczec pozniej jest jakis dziwny zapach jakby spalona byla guma :| ocb ? 2 dni temu tez poczulem ten zapach ale nie wiem skad nie wiem czy to wina hamulcow czy cos.... ale dopiero wymienilem klocki hamulcowe. pomozcie ; /
-
[B5 2.5 tdi V6] licznik spalania ?
Czy mozna gdzies kupic licznik spalania ?
-
Podświetlane znaczki Audi rodem z "I Robot"
ja poprosze 1 zestaw. zaplace odrazu.
-
[A4 B5] piszczy przy skręcie
mam podobny problem. Jak cofam to mi jakos piszczy albo cos nie wiem to od czego. : /
-
[B5 2.5 quattro tdi] Ładowarka telefonu ?
wole nie ryzykowac :} a ile by kosztowały taki zestaw od SE czy bluetooth bedzie tanszy ? proszę uzupełnić profil
-
[B5 2.5 quattro tdi] Ładowarka telefonu ?
U mnie w samochodzie jest zestaw głosnomowiacy do starej nokii. Czy moge to zamienic na sony erricsson k750i ? P.S nie wiedziałem gdzie napisac post wiec tutaj walnalem ; p
-
[B5 2.5Tdi Quattro] płetwa rekina ? :D
juz zamówiłem sobie chromowane lusterka ;d idą juz ;]
-
Podświetlane znaczki Audi rodem z "I Robot"
mozna zamówić te znaczki jeszcze ?
-
[B5 2.5Tdi Quattro] płetwa rekina ? :D
Chciałbym kupić płetwę rekina http://allegro.pl/item193914451_antenka_pletwa_rekina_mega_tanio_.html ale czy będzie pasowało do mojej niuni ? mam kolor czarny metallic albo perłowy nie wiem ( wiem ze nieraz widze ze jest grafitowy a pod innym cieniem czarny )
-
[ALL B5]Lampy tylne sedan 95 na 97
tam w w Tak to wygląda teraz : nie ma fotek. mozesz zaladowac?
-
[b5]Audi Chorus by Blaupunkt (od 1995 г.)
dzieki ;d mozna temat zamknać
-
[b5]Audi Chorus by Blaupunkt (od 1995 г.)
mam Audi Chorus by Blaupunkt (od 1995 г.) i chce zmienic na jakies lepsze tylko mi sie wydaje ze to fabryczne radio jest jakies duze i czy normalne radia mp3 tam sie zmieszcza ? pozatym czy da sie wyjąć bez rozwalenia calego ?
-
[B5 2.5Tdi Quattro 150KM] dziwny zapach ....
Dzis podjechałem po kolezanke. wylaczylem silnik i nagle jakis dziwny zapach poczulem jakby kiszona kapusta albo cos takiego. poprzednio tak nie bylo. Czy to moze z zewnatrz ? bo mieszka w kamiennicy. Czy to cos zwiazane z silnikiem albo cos? pomozcie : o
-
Autokasko + parking ? Czy nie ?
U mnie taka spokojna dzielnica, chociaz w klatce obok mieszk pare dresów. najlepsze auta jakie widzialem tutaj i czesto widuje to nowy civic i A6 nowa. ale oni nie parkuja przez noc. Jakbym mial zostawic pod blokiem to raczej bym zostawil tak na poboczu ulicy. bo tam jest taki pas ze mozna parkowac. POd moim blokiem stoja Peugoet 307 , fabia , ford focus i pare cinquecento (oni stoja przez noc) Nie wiem juz.
-
Autokasko + parking ? Czy nie ?
Mam Audi a4 2.5TDi V6 150km rocznik 1998. Kupiłem dzis autokasko(2100zl) Zalozony bede mial blokade skrzyni biegów i jakis autoalarm za 1200zl ( oczywiscie bez kosztów montażu ) i tak sobie pomyslalem ze zostawic pod blokiem czy do parkingu go dac? co myslicie ? czy warto do parkingu ? za parking bede musial dac 120zl mies. czyli 1400 wyjdzie na rok. troche mi szkoda ale jaka jest wasza opinia?