Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

eMeM

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez eMeM

  1. qulimax, przy 180 km/h to i 15 litrow bedzie normalnie ...... nie napisales z jakimi predkosciami jezdzisz mi ack pali na trasie wiecej niz na miescie, otwarli niedawno nowa droge przelotowa w moim rejonie i ciezko tam jezdzic przepisowo
  2. w S4 tarcze sa chyba 312mm wiec 16" wejda
  3. Przepuszczalnosc : tyl 20%, przod 50% dla porownania Volvo - przepuszczalnosc tyl 5%, przod 35%
  4. eMeM odpowiedział(a) na alvaro temat w Lifestyle i Hydepark
    gdyby kazdy patrzyl teoretycznie co jest szybsze to by nikt na kresce nie stawal praktyka praktyka i jeszcze raz praktyka
  5. przeciez do 16" to sie zaklada jakies wysokie balony, to niby od czego fele mialyby sie pogiac ? no chyba ze mamy w planach atakowanie wysokich kraweznikow z predkosciami 50 km/h i wyzej ....
  6. przeciez produkowane juz jakis czas m5 i m6 maja motory n/a wyciagajace ponad 100ps z litra, wiec nie wiem skad takie zdziwienie 4.2 420km ;o i jeszcze teraz nowe m3 4.0 420 ps n/a .....
  7. ja mialem tak w poprzednim aucie, wibracje tylko przy 60 km/h i tylko na 4-rce, czasami wibrowal tez na jalowych, zero bledow na kompie. przyczyna byl wtryskiwacz
  8. eMeM odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    gugas, a mnie bardziej dziwia przelozenia skrzyni w twoim alg niz sam wynik, to ze 10-letnie auto nie trzyma 100% serii mozna sie bylo spodziewac. jak mniemam robiles pomiar na 4-rce, przy obr. ~3300 masz 103 km/h, a przy ~6500 - 203 km/h .... u mnie w ack przy tych obrotach mam adekwatnie ~ 115 km/h przy 3300 i ~225 km/h przy 6500 ...... i teraz maly zonk, czemu auta z tego samego roku z teoretycznie tym samym silnikiem maja calkiem inne przelozenia skrzyni ;o
  9. jak juz kupujesz felgi to minimalnie 17", a najlepiej 18" lub 19" kupisz 16", a za 2 tyg. powiesz ze za male i wydales kase na marne.
  10. Mozna z tego wywnioskowac ze eMeM kupil swoja a4 2.8 97r. pewnie za jakeis 22-24 tys i wkurza sie ze ktos kupi 1.8T za 17 tys dolorzy 1500zl na chip i go objedzie :> mozna kupic i za 10 tys. auto ktore by mnie objechalo, wiec chyba malo trafne spostrzezenie
  11. nie twierdze ze jest inaczej nie siedze w tym zawodowo wiem ze 1.8T wjedza tam ze 150km a wyjezdza ~180-185km
  12. niska 15 to podejrzewam ze czas do 100 ma na poziomie lekko ponizej 7 sekund
  13. ok ok uwierze, podajcie mi tylko przykladowe czasy na 1/4 takiego B5 1.8T zdlubanego na 180-185ps
  14. piernicze okrutne glupoty bo nie wierze ze mnie a4 1.8T z rocznikow 95-97 po programie na ~180km objedzie ? bo tego sie tyczyl pierwotnie temat, 1.8T za 17 tys. ktore po chipsie objedzie kazde V6 w B5 a to ze mnie objedzie b6 1.8T z ktorego da sie spokojnie osiagnac 190km bo stan silnika na to pozwala, to akurat nie watpie
  15. te 180km to seria czy 150 + ? wiadomo ze chiped idzie lepiej od serii seria a3 1.8t 180 km : 7,6 do 100 takze co w tym nieprawdopodobnego ze go objechalem ? takze czekam na ten twoje 1.8t 180km w a3, a widze ze masz blisko
  16. czlowieku tutaj chodzi o 10-12 letnie B5 1.8T za 17tys., bo z tego tematu wydzielony jest ten, a ty wyskakujesz z B6 ktore raczej z 3.0 220ps powinno konkurowac
  17. dane w swojej ksiazce serwisowej rocznik 97 : 2.8 30V fwd : 7,3 do 100 1.8T fwd : 8,3 ale juz mniejsza z tym, roznice sa bynajmniej podobne zgadzam sie z tym ze progs na ca. 180km moze dac +1 sek do 100, wiec na papierze mamy wyrownana walke ale jak wiadomo praktyka a teoria to 2 rozne sprawy, bo na papierze 180konna benzyna powinna zmiazdzyc 125konnego diesla w tej samej budzie, a w teorii jest zupelnie odwrotnie, jak to mialem przyjemnosc zobaczyc na innym forum. dlatego chcialbym na kresce ustalic, czy te 1.8T objedzie mnie bez mydla jak to ladnie okreslila jakas osoba
  18. zwykle spotkanie na swiatlach, dystans byl taki ze doszedlem do konca 3-jki wrzucilem luz i hamowanko przed rondem, potem krotka rozmowa z wlascicielem a3 na parkingu .... do tego jakies tajne zasady trzeba miec o ktorych nic nie wiem ?? czy moze uwazasz ze powyzej tej predkosci 1.8T by mi odjechalo ?
  19. a3 1.8T 180km objechalem i to spokojnie 2 dlugosci do konca 3-jki, wiec chcialbym zobaczyc jak mnie a4 1.8T z taka moca objezdza. jestem otwarty, znajdzcie mi tylko kogos ze szczecina lub okolic z 1.8T po programie, bo tu tylko wszyscy pisza, ze mozna za grosze program do 1.8T zmienic, ale jakos malo ich widze.
  20. ze niby 1.8T z tego wieku po samym programie da rade 2.8 30V ? haha wasze pobozne zyczenia, z 10-12 letniego 1.8T bezpiecznie da sie osiagnac po programie ca.180km, z taka moca to nawet a3 1.8T nie da rady, a co dopiero ciezsze a4. takze zejdzmy na ziemie, i nie piszmy bajek ze za grosze da sie wystroic 1.8T na 200km+, bo do tego trzeba juz wlozyc wiecej niz 25% wartosci auta, a to juz chyba nie sa takie drobne
  21. hahaha to pokaz mi A4 1.8T ktore po "malym tuningu turbo" jak to piszesz mnie objedzie. wydzielone z tematu w zakupie : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,16036.0.html [pre_pl]
  22. hah to czekaj, w koncu to jest 2.6 V6 :D
  23. rob, bo zapewne masz albo dunlopa, ktory zawsze oszukuje w szerokosciach opon, albo opony jakiejkolwiek marki z bieznikiem w ksztalcie V, one wszystkie tez sa zawsze wezsze niz asymetryczne. co do 17" i 8,5j szerokosci to najlepszym kapciem bylby 235/45/17, chyba ze pojdziesz w wyglad a nie praktycznosc, czyli kupisz opony z bieznikiem V, to szukaj jakichs 245 lub 255 ........ a moze lubisz german stajl, i celowo wybierasz 205/45/17 ........
  24. a co to 2.6 to jakis inny nienormatywny silnik zalej standardowo 10W40 i sprawdz ile ci go bierze co 1000 km
  25. lool ta strona to polskajazda.pl fotka.pl dla samochodow haha :thumbup:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.