Treść opublikowana przez eMeM
-
[B5 2.8 30V] takie sobie A4
skora/material/ kolor ? mysle ze jak dasz jakas znizke dla klubowicza to mozemy sie dogadac
-
[B5 2.8 30V] takie sobie A4
szyby sa wszystkie przyciemnione, przepuszczalnosc tyl 20%, przod 50%, tyle ze bylo mocne slonce wiec wyszlo jak wyszlo. nastepna sesje zrobie w polmroku, powinno wyjsc lepiej aha i kolor auta to ciemny granat
-
[B5 2.8 30V] takie sobie A4
thx za opinie kiere jak juz bede zmienial to raczej na ta od s4, ale to nie teraz, wole cos sukcesywnie zmieniac a nie wszystko naraz, bo potem nie bede mial juz co robic co do grilla - mam jeszcze ori w garazu, zaleznie od humoru bede mogl podmienic, choc nie ukrywam ze na ten moment bardziej podoba mi sie bez znaczka
-
[B5 2.8 30V] takie sobie A4
ramki juz sa w domu, nawet 8 sztuk, aby bylo na zapas czekaja tylko na nowe tablice a co do wnetrza, narazie bez rewelacji w przyszlym tygodniu jestem umowiony na obszycie kiery skora dodatkowo skladam powoli podlokietnik, tzn zalatwilem juz tunel, brakuje tylko ... podlokietnika
-
[B5 2.8 30V] takie sobie A4
Witam, auto kupilem 2 tyg. temu, troche modyfikacji juz bylo, troche zrobilem sam, i jeszcze troche zostalo do zrobienia pare fotek po kosmetycznych zmianach, foty juz na szczescie nie robione w ostrym sloncu jak poprzednie pzdr
-
ET 49 a 49.5
nie zakladaj, przez te pol milimetra wylecisz na 1-wszym zakrecie jesli wjedziesz w niego powyzej 10 km/h tak samo z cisnieniem, dasz na jednym kole 2,5 bara a na drugim 2,49 to nie ma co ryzykowac z taka jazda kolego jaja se robisz :bicz3: ale dobre to
-
jaka wielkosc kol i profil opony na polskie drogi
jeden woli ogorki drugi ogrodnika corki dla mnie felga zaczyna sie od rozmiaru 18" minimalnie 8" szerokosci i kapec 235/40/18 na przyszly sezon pomysli sie nad 19" ci co kupuja 16" czy cos takiego to raczej nigdy nie jezdzili na czyms wiekszym, bo roznica w komforcie prawie zadna, a wyglad nieporownywalnie lepszy ...... a ze mozna latwo pokrzywic ? ja mam tak samo dziuroradar wlaczony na letnich 18" jak i zimowych 16" ..... poprostu trzeba uwazac
-
[B6 AWX] 20 cali z A6 da radę w A4 B6 Avant ???
temat "zalozyc czy nie zalozyc felg ktore mam pod nosem" ciagnac az na tyle postow ....... jeszcze gdybys mial je kupic bez przetestowania, to rozumiem, ze moglbys sie wahac, ale chyba przymierzenie to nie jest jakis wielki bol, przed ktorym musisz sie 2 tygodnie zastanawiac ?
-
Co sądzicie o japońskiej firmie Toyo
a jak z halasem ? zazwyczaj im bardziej lanserski bieznik, tym opona jest glosniejsza ....
-
[B6 ALT] Zamiana polsyntetyka na syntetyk - jakie konsekwencje?
mam podobna sytuacje, mam teraz na budziku 190 tys., od 4 tys. km latam na syntetyku 10W60, choc wczesniej przez 40 tys. km do silnika lany byl polsyntetyk 10W40. Przez te 4 tys. km nie wzial ani kropelki, a oszczedzany to on nie jest. Tak wiec spokojnie jezdzij te ~10 tys. km do nastepnej wymiany i spowrotem zalej syntetyk ..... aha i zmien mechanika
-
[B5 1.6 1999] Sedanik 18"NOWE FOTKI po lekkim LIFCIE
jaki % przepuszczalnosci ma ta folia ? tyl najprawdopodobniej 20%, a przod ? 50 czy 35% ?
-
Dunlop czy Fulda?
Ja mam tez te dunlopy 3000A w rozmiarze 215/50/17 i z pewnoscia NIE POLECAM. Po 20k km opona wyzabkowana, strasznie glosna i nie jest to wina zawieszenia - jest w 100% sprawne, nie ruszane od wyjechania z salonu. Pozatym strasznie slabe trzymanie na deszczu, przy 120 km/h lekki zakret i juz esp musi reagowac. Przy wyzszych predkosciach to nawet na suchym nie trzyma na zakretach ..... do tej pory jezdzilem tylko na sprawdzonych markach - michelin oraz bridgestone .... teraz dunlop ......... porownujac dunlopa do pozostalej 2-jki, to jak opla do bmw
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich, na forum zagladam juz jakis czas, bo w glowie mi chodzi pewnien pomysl,a mianowicie kupno A4 Waham sie jeszcze miedzy wlasnie A4 a mniejszym bratem, A3, ale mam nadzieje, ze mnie nakierujecie na sluszny samochod. Pozdrawiam