Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

eMeM

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez eMeM

  1. skora/material/ kolor ? mysle ze jak dasz jakas znizke dla klubowicza to mozemy sie dogadac
  2. szyby sa wszystkie przyciemnione, przepuszczalnosc tyl 20%, przod 50%, tyle ze bylo mocne slonce wiec wyszlo jak wyszlo. nastepna sesje zrobie w polmroku, powinno wyjsc lepiej aha i kolor auta to ciemny granat
  3. thx za opinie kiere jak juz bede zmienial to raczej na ta od s4, ale to nie teraz, wole cos sukcesywnie zmieniac a nie wszystko naraz, bo potem nie bede mial juz co robic co do grilla - mam jeszcze ori w garazu, zaleznie od humoru bede mogl podmienic, choc nie ukrywam ze na ten moment bardziej podoba mi sie bez znaczka
  4. ramki juz sa w domu, nawet 8 sztuk, aby bylo na zapas czekaja tylko na nowe tablice a co do wnetrza, narazie bez rewelacji w przyszlym tygodniu jestem umowiony na obszycie kiery skora dodatkowo skladam powoli podlokietnik, tzn zalatwilem juz tunel, brakuje tylko ... podlokietnika
  5. Witam, auto kupilem 2 tyg. temu, troche modyfikacji juz bylo, troche zrobilem sam, i jeszcze troche zostalo do zrobienia pare fotek po kosmetycznych zmianach, foty juz na szczescie nie robione w ostrym sloncu jak poprzednie pzdr
  6. nie zakladaj, przez te pol milimetra wylecisz na 1-wszym zakrecie jesli wjedziesz w niego powyzej 10 km/h tak samo z cisnieniem, dasz na jednym kole 2,5 bara a na drugim 2,49 to nie ma co ryzykowac z taka jazda kolego jaja se robisz :bicz3: ale dobre to
  7. jeden woli ogorki drugi ogrodnika corki dla mnie felga zaczyna sie od rozmiaru 18" minimalnie 8" szerokosci i kapec 235/40/18 na przyszly sezon pomysli sie nad 19" ci co kupuja 16" czy cos takiego to raczej nigdy nie jezdzili na czyms wiekszym, bo roznica w komforcie prawie zadna, a wyglad nieporownywalnie lepszy ...... a ze mozna latwo pokrzywic ? ja mam tak samo dziuroradar wlaczony na letnich 18" jak i zimowych 16" ..... poprostu trzeba uwazac
  8. temat "zalozyc czy nie zalozyc felg ktore mam pod nosem" ciagnac az na tyle postow ....... jeszcze gdybys mial je kupic bez przetestowania, to rozumiem, ze moglbys sie wahac, ale chyba przymierzenie to nie jest jakis wielki bol, przed ktorym musisz sie 2 tygodnie zastanawiac ?
  9. a jak z halasem ? zazwyczaj im bardziej lanserski bieznik, tym opona jest glosniejsza ....
  10. mam podobna sytuacje, mam teraz na budziku 190 tys., od 4 tys. km latam na syntetyku 10W60, choc wczesniej przez 40 tys. km do silnika lany byl polsyntetyk 10W40. Przez te 4 tys. km nie wzial ani kropelki, a oszczedzany to on nie jest. Tak wiec spokojnie jezdzij te ~10 tys. km do nastepnej wymiany i spowrotem zalej syntetyk ..... aha i zmien mechanika
  11. jaki % przepuszczalnosci ma ta folia ? tyl najprawdopodobniej 20%, a przod ? 50 czy 35% ?
  12. Ja mam tez te dunlopy 3000A w rozmiarze 215/50/17 i z pewnoscia NIE POLECAM. Po 20k km opona wyzabkowana, strasznie glosna i nie jest to wina zawieszenia - jest w 100% sprawne, nie ruszane od wyjechania z salonu. Pozatym strasznie slabe trzymanie na deszczu, przy 120 km/h lekki zakret i juz esp musi reagowac. Przy wyzszych predkosciach to nawet na suchym nie trzyma na zakretach ..... do tej pory jezdzilem tylko na sprawdzonych markach - michelin oraz bridgestone .... teraz dunlop ......... porownujac dunlopa do pozostalej 2-jki, to jak opla do bmw
  13. Witam wszystkich, na forum zagladam juz jakis czas, bo w glowie mi chodzi pewnien pomysl,a mianowicie kupno A4 Waham sie jeszcze miedzy wlasnie A4 a mniejszym bratem, A3, ale mam nadzieje, ze mnie nakierujecie na sluszny samochod. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.