Treść opublikowana przez eMeM
-
[B5 ADR] Założenie inst. gazowej. Czy warto?
10 tys. rocznie i zakladac gaz do silnika 1.8 ? na takie male przebiegi to sie kupuje V8 lub V12 :>
-
[B6 BDH] Szary Kocurek 2.5 V6 TDI ->Projekt S-line [||||||50% ]
heh juz wiem czemu ostatnio nie widze srebrnej b5 pod budownictwem :gwizdanie: rob program to mozemy stanac na kresce
-
Porsche Carrera GT EDO Competition
widziales kiedys zeby zwykly szaraczek z drogowki wystawil mandat wlascicielowi auta za taka kase i podpisał go swoim nazwiskiem ? ja jakos nie moge tego wyobrazic
-
Jakie alufelgi ? pomoc .
przeciez do B5 zaklada sie taki sam rozmiar opon jak do B6 i B7, a nawet A6 c5 - wiec nie wiem skad ten pomysl z kosmosu ze do B5 18" za duze ja jezdze na 18" i z checia bym 19" zakupil gdyby nie te #@!#!@ krawezniki wysokie na 20cm na ktore musze codziennie wjezdzac
-
Jakie opony polecacie?
a przeczytales chociaz odpowiedzi z tego tematu ?
-
[B5 ACK] Avant Quattro - nie potrzebny tuning ;)
fajny sleeper w zyciu bym sie nie spodziewal ze siedzi tam taki motorek
-
Jakie opony polecacie?
dla takiej waskiej 17" to najlepiej zalozyc 205/50/17 i z takim et to dodac jakies dystanse ~10mm
-
[B6 AVF] 225/45R17 czy 235/45R17 na lato??
na felge szerokosci 7,5" zakladaj 225/45/17 albo nawet i 215 235 beda wlasnie wygladaly balonowato jak to piszesz, na tej oponie dobrze by wygladala felga conajmniej 8" szerokosci
-
[B5] Silnik 2.8 v6 30v quattro
oba mozna kupic z Q jak i tez bez Q
-
Ile milimetrów ma bieżnik w nowych oponach?
nowe zimowki ok. 9 mm 4 mm to jest minimalna zalecana granica bezpieczenstwa takze takie 6mm lepiej sobie odpuscic, chyba ze na 1 zime
-
[B6 BFC] letnie opony 235/40/18
uniroyal rainsport lepszy od conti sportcontact2 ? to ja powiem tak, ze pirelli p0 rosso masakruje te rainsporty w kazdej dziedzinie, i na suchym i na mokrym i w komforcie - oczywiscie mowie o tych samych rozmiarach 235/40/18 ale oczywiscie ma tez swoj minus - znika w oczach, zrobilem na nich niecale 10 tys. km dosc agresywna jazda i zostala polowa bieznika, czyli mniej wiecej po 15 tys.km nadaja sie do wymiany.
-
Szerokość felgi, a rozmiar opony
oj napewno takich malych rozbieznosci nie ma dla danej szerokosci felgi przyklad ? w peugeocie w serii wychodzily auta z felgami 7J na oponie 195mm, a w seacie dla felgi tej samej szerokosci 7J na oponie 225mm wiec nie mam pojecia skad wziales te dane
-
[B5 AJM] stukanie czegoś w przednim zawieszeniu przy zwalnianiu.
moze sie powtorze, ale pisalem juz cos o stacjach diagnostycznych bylem na 3-ch roznych stacjach 3-ma roznymi autami, na wszystkich 3-ech nic nie wykryli a naprawde bylo we wszystkich autach pol zawieszenia do wymiany takze ktos kto chwali stacje ze wszystko znajda musi byc chyba przez nie sponsorowany .....
-
[B5 1Z] Jaka prędkość przy 2000 obr
dziwne ...... ja mam taka sama predkosc przy tych obrotach co 1Z ;o a przeciez diesel sie kreci do 2/3 tego co benzyna nie powinna byc przypadkiem troche wyzsza predkosc przy 2k obr w dieslu ??
-
[B6 AVF] opony 225/45/18 pod zawieszenie s-line > czy wejda?
blad jest juz raczej 4% a nie 3, zalozenie takiego rozmiaru opon nie ma najmniejszego sensu -felga bedzie optycznie wygladala jak 17" - widziales moze fury z nieproporcjonalnie duzymi kolami w porownaniu do wielkosci auta ? ten rozmiar kol jest do a6 c6 czy bmw 5 e60 , a nie do o wiele mniejszej a4 do tego dochodzi prawie pewne obcieranie przy zaladowaniu tylu czy max skrecie, przeciez masz zawieche lekko obnizona zaloz moze lepiej standardowe 225/45/17, bedzie lepiej wygladalo na a4 niz 225/45/18
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
radzilbym podjecie paru lekcji na temat uzywania kalkulatora Ludzie maja fantazje .. 7,4l to moze on spali ale przy 60-70km/h na 5-tce - fajna mi trasa dodatkowo piszesz ze pali 9l srednio - nie jezdzac jak stary dziadek ..... tez fajne mi najmniej spalil 11l/100km- 50%trasa predkosci 120-130 km/h + 50% miasto sredniej wielkosci a z tego co mi wiadomo silniki V6 30V pala troche mniej od V6 12V tak ogolnie teraz to mi pali 13,4-14,7 przy takim samym bilansie 50/50 miasto/trasa, tyle ze jakos na trasie mi sie teraz bardziej spieszy niz wczesniej pzdr
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
Valvoline VR1 Racing 10W60
-
[B6 ALT] Obroty - dziwne zachowanie
ja mam to samo, obroty skacza o 200-300 w gore kiedys mi to przeszkadzalo ale teraz sie tym nawet nie przejmuje i szczerze watpie, aby - bynajmniej w moim przypadku - byla to przeplywka pzdr
-
[B5 ADP] czas pomysles o nowym felunku
idac dalej tym tropem - do 15" sa jeszcze tansze opony niz do 16" a wizualnie 15" od 16" prawie sie nie roznia - i tu i tu wysoki balon
-
Drogówka sie szkoli:)
6x vectra opc 2.8T 280km bez ogranicznika v-max
-
[B5 ADP] czas pomysles o nowym felunku
kupisz 16" i za 2 miechy bedzie sie zalil ze wywaliles kase w bloto 17" to minimum z minimum, 18" sa w sam raz, 19" to juz kox
-
[B7] Czarne ramiona czy czarny rant ??
czarny rant da tyle, ze bedzie wizualnie zlewal sie z opona i fela bedzie sie wydawala o rozmiar mniejszy osobiscie to bym w ogole wywalil te felgi i zalozyl jakies ktore beda pasowac do tego auta - no ale jezeli koniecznie chcesz zostac przy nich - spoleruj ranty
-
Jakie rozmiar opon???
a czy 14" w ogole wejda do a4 1.6 ? tam sa tarcze 280mm napewno to nie jest literkowka i nie powinno byc 195/65/15 ?
-
[B5 AWT] Szarpanie silnikiem przy jeżdzie na niskich obrotach
turbina pracuje caly czas, a nie zalacza sie w jakis magiczny sposob przy 2 tys. jesli nie jest to filtr paliwa, to stawialbym tutaj na wtryskiwacz lub cos z ukladem zaplonowym - swiece kable cewki pzdr
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
na oponach 235/40/18 - ostatnio tylko krotkie odcinki po miescie, jakies 50 km dziennie, w tym 3-4 rozruchy calkowicie na zimno 14,7 l/100 - trzymajac go w zakresie 2-3k obr/min + srednio 2 razy dziennie but do oporu i krecenie do 6k na 1-dynce lub 2-jce jesli dodac do tego temp. jaka teraz mamy, wynik uwazam za calkiem dobry pzdr