Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

eMeM

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez eMeM

  1. 10 tys. rocznie i zakladac gaz do silnika 1.8 ? na takie male przebiegi to sie kupuje V8 lub V12 :>
  2. heh juz wiem czemu ostatnio nie widze srebrnej b5 pod budownictwem :gwizdanie: rob program to mozemy stanac na kresce
  3. widziales kiedys zeby zwykly szaraczek z drogowki wystawil mandat wlascicielowi auta za taka kase i podpisał go swoim nazwiskiem ? ja jakos nie moge tego wyobrazic
  4. przeciez do B5 zaklada sie taki sam rozmiar opon jak do B6 i B7, a nawet A6 c5 - wiec nie wiem skad ten pomysl z kosmosu ze do B5 18" za duze ja jezdze na 18" i z checia bym 19" zakupil gdyby nie te #@!#!@ krawezniki wysokie na 20cm na ktore musze codziennie wjezdzac
  5. a przeczytales chociaz odpowiedzi z tego tematu ?
  6. fajny sleeper w zyciu bym sie nie spodziewal ze siedzi tam taki motorek
  7. dla takiej waskiej 17" to najlepiej zalozyc 205/50/17 i z takim et to dodac jakies dystanse ~10mm
  8. na felge szerokosci 7,5" zakladaj 225/45/17 albo nawet i 215 235 beda wlasnie wygladaly balonowato jak to piszesz, na tej oponie dobrze by wygladala felga conajmniej 8" szerokosci
  9. oba mozna kupic z Q jak i tez bez Q
  10. nowe zimowki ok. 9 mm 4 mm to jest minimalna zalecana granica bezpieczenstwa takze takie 6mm lepiej sobie odpuscic, chyba ze na 1 zime
  11. uniroyal rainsport lepszy od conti sportcontact2 ? to ja powiem tak, ze pirelli p0 rosso masakruje te rainsporty w kazdej dziedzinie, i na suchym i na mokrym i w komforcie - oczywiscie mowie o tych samych rozmiarach 235/40/18 ale oczywiscie ma tez swoj minus - znika w oczach, zrobilem na nich niecale 10 tys. km dosc agresywna jazda i zostala polowa bieznika, czyli mniej wiecej po 15 tys.km nadaja sie do wymiany.
  12. oj napewno takich malych rozbieznosci nie ma dla danej szerokosci felgi przyklad ? w peugeocie w serii wychodzily auta z felgami 7J na oponie 195mm, a w seacie dla felgi tej samej szerokosci 7J na oponie 225mm wiec nie mam pojecia skad wziales te dane
  13. moze sie powtorze, ale pisalem juz cos o stacjach diagnostycznych bylem na 3-ch roznych stacjach 3-ma roznymi autami, na wszystkich 3-ech nic nie wykryli a naprawde bylo we wszystkich autach pol zawieszenia do wymiany takze ktos kto chwali stacje ze wszystko znajda musi byc chyba przez nie sponsorowany .....
  14. dziwne ...... ja mam taka sama predkosc przy tych obrotach co 1Z ;o a przeciez diesel sie kreci do 2/3 tego co benzyna nie powinna byc przypadkiem troche wyzsza predkosc przy 2k obr w dieslu ??
  15. blad jest juz raczej 4% a nie 3, zalozenie takiego rozmiaru opon nie ma najmniejszego sensu -felga bedzie optycznie wygladala jak 17" - widziales moze fury z nieproporcjonalnie duzymi kolami w porownaniu do wielkosci auta ? ten rozmiar kol jest do a6 c6 czy bmw 5 e60 , a nie do o wiele mniejszej a4 do tego dochodzi prawie pewne obcieranie przy zaladowaniu tylu czy max skrecie, przeciez masz zawieche lekko obnizona zaloz moze lepiej standardowe 225/45/17, bedzie lepiej wygladalo na a4 niz 225/45/18
  16. radzilbym podjecie paru lekcji na temat uzywania kalkulatora Ludzie maja fantazje .. 7,4l to moze on spali ale przy 60-70km/h na 5-tce - fajna mi trasa dodatkowo piszesz ze pali 9l srednio - nie jezdzac jak stary dziadek ..... tez fajne mi najmniej spalil 11l/100km- 50%trasa predkosci 120-130 km/h + 50% miasto sredniej wielkosci a z tego co mi wiadomo silniki V6 30V pala troche mniej od V6 12V tak ogolnie teraz to mi pali 13,4-14,7 przy takim samym bilansie 50/50 miasto/trasa, tyle ze jakos na trasie mi sie teraz bardziej spieszy niz wczesniej pzdr
  17. Valvoline VR1 Racing 10W60
  18. ja mam to samo, obroty skacza o 200-300 w gore kiedys mi to przeszkadzalo ale teraz sie tym nawet nie przejmuje i szczerze watpie, aby - bynajmniej w moim przypadku - byla to przeplywka pzdr
  19. idac dalej tym tropem - do 15" sa jeszcze tansze opony niz do 16" a wizualnie 15" od 16" prawie sie nie roznia - i tu i tu wysoki balon
  20. 6x vectra opc 2.8T 280km bez ogranicznika v-max
  21. kupisz 16" i za 2 miechy bedzie sie zalil ze wywaliles kase w bloto 17" to minimum z minimum, 18" sa w sam raz, 19" to juz kox
  22. czarny rant da tyle, ze bedzie wizualnie zlewal sie z opona i fela bedzie sie wydawala o rozmiar mniejszy osobiscie to bym w ogole wywalil te felgi i zalozyl jakies ktore beda pasowac do tego auta - no ale jezeli koniecznie chcesz zostac przy nich - spoleruj ranty
  23. eMeM odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
    a czy 14" w ogole wejda do a4 1.6 ? tam sa tarcze 280mm napewno to nie jest literkowka i nie powinno byc 195/65/15 ?
  24. turbina pracuje caly czas, a nie zalacza sie w jakis magiczny sposob przy 2 tys. jesli nie jest to filtr paliwa, to stawialbym tutaj na wtryskiwacz lub cos z ukladem zaplonowym - swiece kable cewki pzdr
  25. na oponach 235/40/18 - ostatnio tylko krotkie odcinki po miescie, jakies 50 km dziennie, w tym 3-4 rozruchy calkowicie na zimno 14,7 l/100 - trzymajac go w zakresie 2-3k obr/min + srednio 2 razy dziennie but do oporu i krecenie do 6k na 1-dynce lub 2-jce jesli dodac do tego temp. jaka teraz mamy, wynik uwazam za calkiem dobry pzdr

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.