Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

eMeM

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez eMeM

  1. eMeM odpowiedział(a) na Yelo temat w Lifestyle i Hydepark
    wszyscy zawodnicy z aktualnie 3 najlepszych zespolow F1 tj. Ferrari, Mclaren i BMW maja przedluzone kontrakty na rok 2009 takze takie info raczej mozna do plotek zaliczyc
  2. BYLO ! temat o tym filmie http://prawda2.info/viewtopic.php?t=3431&start=0 a zreszta tu masz mase tematow o tym http://prawda2.info/viewforum.php?f=4 i jeszcze tu http://www.paranormalne.pl/index.php?showforum=134 i jeszcze sie z 10 for o takich tematykach znajdzie
  3. od poczatku sierpnia jest wiadome ze planowana data to 10 wrzesnia 2008, nie wiem skad te linki znalazles ze to niby ma byc dzisiaj, a szansa ze to bedzie jakiekolwiek zagrozenie dla ziemi to takie jak to ze wygram w totka nie wysylajac losu tu troche fotek http://www.boston.com/bigpicture/2008/08/the_large_hadron_collider.html
  4. to auto nadal po stargardzie jezdzi ? od kiedy byl wystawiony na allegro rok temu w okolicach wakacji juz go nie widywalem
  5. w zwykly spokojnie pije 5-7l, w dzien melanzu tak jak mowilem 10-14l po czesci z winy tego ze taki dzien na nogach nie trwa jak normalnie 14-15godz tylko 18-20godz. znam ludzi co w zwykly dzien pija po 10-12l wody i nie wiem co w tym dziwnego [br]Dopisany: 05 Wrzesień 2008, 12:51_________________________________________________ ale co ma niby sotosunek ilosci wody do alkoholu ? moze wytlumaczysz w jaki magiczny sposob alkohol rozplywa sie w wodzie i nieweluje "stan upojenia" ? woda poprostu uzupelnia mikro/makro elementy ktore wyplukuje alkohol z organizmu
  6. od roku, bedzie smieszniej wyboraz sobie nie kazdy czekal do 18tki az mu mamusia i tatus pozwola piwo* kupic :gwizdanie: a kto tu mowil o jakims wlewaniu wodki do wody bezposrednio przed wyjsciem z domu 1,5l wody, potem na melanzu miedzy kazdym browarem/kieliszkiem szklanka wody, po przejsciu do domu 1,5l wody - na pewno lepsze to niz mlot w glowie nastepnego dnia
  7. masa wody niegazowanej przed - w trakcie - i po piciu w dzien melanzu wypijam 10-14L wody niegazowanej i od 2 lat nie wiem co to kac :gwizdanie:
  8. wrzuc jakies wieksze foty
  9. od boku osobiscie uwazam wszystkie szyby na 5% to troche przesada, no ale kazdy robi auto pod siebie
  10. 2 lata dziennych na polibudzie za mna, wydzial inzynierii mechanicznej i mechatroniki, a czuje sie nadal jak bym byl w liceum majac 16-17 lat do 12-15 zajecia potem luzz, za zadne skarby bym nie marnowal weekendow studiami zaocznymi :gwizdanie:
  11. chodzi o to moje Volvo ? tak felgi to 17" przepuszczalnosc swiatla tyl 5%, przod 35% jezdze tak juz ponad 1,5 roku a kilometrow to auto robi sporo i odpukac problemow z niebieskimi zadnych, narazie mialem 1 kontrole i tylko pochwalili ze ladnie wyglada z tymi szybami .... no ale jesli komendant miejscowej policji sam ma identycznie przyciemnione to co sie dziwic :gwizdanie:
  12. :gwizdanie:
  13. trzymajac sie tego poziomu to fele minimum 18", bo ponizej to do poloneza a nie do aut klasy Audi
  14. eMeM odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    z S8 to to ma jedynie emblemat wspolny a tu kolejny rodzynek http://www.allegro.pl/item412287962__golf_iv_tdi_140_km_zamyka_zegar_tuning_.html
  15. wiekszej bzdury dawno nie slyszalem
  16. ale nawet w miescie niespodziewanie ostro zahamowac czasem trzeba prawda ? i czasem tez moze deszcz padac
  17. moze masz 2ga polowe auta wspawana z AJL :gwizdanie: o ile mi wiadomo wersja 180KM byla tylko z Q
  18. no, auto robiace 8,5s do setki to potwor nie do ogarniecia, naprawde :gwizdanie: bez przesady, ludzie na 18-stki m3 dostaja i jakos nie wpadaja masowo w drzewa sam od czegos podobnego zaczynalem, ok. 9s do 100km/h i nie powiem, wrazenie po przesiadce z egzaminacyjnej pandy robilo, ale zachwyt moca szybko znika i sie chce wiecej co do auta - jak zdasz prawko to na prezent zapodaj jej jakis konkretny felunek - wtedy jak dla mnie bedzie lux auto na rozpoczecie swojej "kierowniczej" przygody
  19. eMeM odpowiedział(a) na Yelo temat w Lifestyle i Hydepark
    na polsacie sport extra mowili po wyscigu ze nic mu sie powaznego nie stalo ale faktycznie nieciekawie wygladalo
  20. eMeM odpowiedział(a) na Yelo temat w Lifestyle i Hydepark
    4-5
  21. jeszcze lepsze jest to, ze wlasciciele takich 10-12 letnich TDI z przebiegami 150-195 tys.km bronia sie rekami i nogami ze akurat ich auto jest tym rodzynkiem z przebiegiem 100% prawdziwym po emerycie jezdzacym tylko do kosciola
  22. potwierdzam, cos masz nie tak :gwizdanie:
  23. spalanie podawane przez producenta Silnik - Masto / Srednie / Trasa 90km/h 1.6 - 9,7 / 7,5 / 5,6 1.8 - 10,1 / 7,8 / 5,8 1.8T - 9,8 / 7,7 / 5,8 takze jak widac twoja opinia i "wierze czy nie wierze" nijak ma sie do rzeczywistosci
  24. wystarczylo pare miesiecy placic po 4,7-4,8 i juz polacy sie ciesza z "wyjatkowo niskich cen 4,39" te wszystkie "prorocze" serwisy co straszyly benzyna po 6zl /litr w wakacje teraz sie na gaz przerzucily
  25. letnie kapcie kupowac zima, a zimowki latem, mozna niektore opony dostac za 50% ceny :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.