Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

eMeM

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez eMeM

  1. przelacza na wysokich obrotach bo sa slabej jakosci wtryskiwacze lub za slaby reduktor. Gazownicy mydla oczy ze tak ma byc aby nie niszczyc silnika lub inna bzdura tego typu, wiec uzytkownik sie cieszy ze nie niszczy silnika, a gazownik sie cieszy ze zaoszczedzil na kosztach montazu a tym samym wiecej zarobil
  2. eMeM odpowiedział(a) na Yelo temat w Lifestyle i Hydepark
    fajnie zyc marzeniami robertowi konczy sie kontrakt w tym roku, ale jakos ani mclaren ani ferrari go nie chcialo, bo przedluzyli kontrakty ze swoimi obecnymi kierowcami chyba ze ma tam dojsc jako kierowca testowy, ale to chyba nie bedzie dla roberta dobre rozwiazanie prawda ? w wywiadze powiedzial ze mial wymienione tylne
  3. czy dasz 2,4 czy 2,6 czy 2,8 - wszystkie wartosci sa poprawe i ustawiasz POD SIEBIE ja na pzero rosso 235/40/18, czyli raczej miekka opona, daje na rozgrzanych oponach (bo przeciez na takich sie glownie jezdzi a nie na zimnych) - przod 2,8 bara, tyl 2,5 bara, przy nizszym cisnieniu czuc "plywanie" na ostrych zakretach pokonywanych z "troche" wieksza predkoscia zrob pare ostrzejszych zakretow z roznymi cisnieniami i znajdz dla siebie zloty srodek przyczepnosc/komfort
  4. FOLTECH - ul. Klonowica 14 za 5 szyb zaleznie od ugadania sie biora 450-500zl dla sedanow wielkosci A4 A6, dla mniejszych aut 350zl robilem tam u nich juz 4 auta w tym 2 obecne i naprawde chlopaki znaja sie na rzeczy
  5. eMeM odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    ciekawy kolor wnetrza
  6. eMeM odpowiedział(a) na Yelo temat w Lifestyle i Hydepark
    GP Węgier 01 sierpnia (Piątek) 10:00 - 11:30 #1 trening 14:00 - 15:30 #2 trening 02 sierpnia (Sobota) 11:00 - 12:00 Trening 14:00 Kwalifikacje 03 sierpnia (Niedziela) 14:00 Wyścig
  7. http://www.audiklub.org/dane/a4.html, z tego jasno wynika ze prawie wszystkie twoje tezy to BZDURA i jest calkowicie odwrotnie jedyne nad czym mozna pomyslec to czy 1.9tdi 110 @ 140 > 1.8T 150, bo to zalezy od programu i tego kto go robil, ale tez na 99,9% seria 1.8T bedzie gora wiec chyba jest odwrotnie, bo tdi nawet z turbina i wieksza pojemnoscia jest z tylu
  8. miekka felge na pewno latwiej skrzywic niz twarda to fakt, no ale nie oszukujmy sie, trzeba miec naprawde "talent" aby skrzywic felge, nawet "plasteline" ktora otacza tak wysoka opona jak 205/55
  9. a czemu 16" z balonami zwane potocznie opona musza byc jakos specjalnie wytrzymale ?
  10. no tak zdecydowanie lepiej miec auto rozbite
  11. sie hamulec trzyma stojac w korku
  12. ten temat juz dawno stal sie ulubionym tematem bajkopisarzy brakuje tu jeszcze postow w stylu : moja a4 1.6 ciagnie bez problemu 230km/h i ma jeszcze moc pod pedalem !
  13. eMeM odpowiedział(a) na Yelo temat w Lifestyle i Hydepark
    na polsat sport extra
  14. porownanie opony w tym rozmiarze z bieznikiem asymetrycznym do opony z bieznikiem w ksztalcie V to jak kopanie lezacego przedszkolaka przez licealiste - te w ksztalcie V to sie moze nadaja w szerokosciach typu 195 czy 205 zamawiajac MAXX TT na pewno nie popelniles bledu
  15. sam jestem ciekaw, czemu Audi montowalo skrzynie o roznych przelozeniach do tych samych silnikow przykladowo : silniki 2.8 30V z tego samego roku 1997 : w ACK na 4-rtym biegu przy 6000 obr/min jest ok. 215 km/h, gdzie w ALG na tym samym biegu i tych samych obrotach jest ok. 195 km/h
  16. chyba nie pozniej ? co do syczenia, ja chyba sie juz gluchy na starosc robie bo nic takiego nie slysze
  17. z kreski 0-100 punto z rolki 100-200 A4
  18. I beda przeklamania.. ludzie, o czym wy piszecie przeciez 205/50/17 a 225/45/17 to praktycznie ta sama wysokosc opony, roznica jest na poziomie 0,4% - czyli niezauwazalna profil to % szerokosci opony a nie wartosc samodzielna ! - polecam zapamietac chociaz podstawy pzdr
  19. z przodu na grillu jest kamei z tylu byl S4 w momencie kupna, odkleilem go od razu, ale jako ze pozostal maly slad na lakierze nakleilem w to miejsce maly znaczek DTM w podobnym tonie co zwykly S-line
  20. tak raczej to ja wtedy jechalem troche nowsze fotki wrzucone
  21. mylisz sie 40-ka to klasa kompaktowa czyli tak jak A3 mowimy tu o autach 10cio letnich w czasie kiedy te auta produkowano czyli A4 B5 i S40 96-01 to te auta byly w tym samym segmencie D, wymiarami sa niemal identyczne z biegiem czasu wszystkie auta zaczely rosnac, i konkurencja dla A4 B6 i B7 stało sie S60, a S40 jakby "stanelo w miejscu" i aktualnie jest na plycie focusa czyli faktycznie segment nizej niz A4. to tak w skrocie dla wyjasnienia
  22. eMeM odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    moze "bardzo madrze" cisnal, a moze termostat ma walniety mi tez spada temp. tyle ze powyzej 230-240 km/h, mam 2 rozne foty przy ca. 250-255km/h i na obydwoch mam ok. 75-80 stopni a przy zwolnieniu do 230 km/h juz spowrotem wskakuje na 90 stopni co do auta jak juz bylo wspominane - lampy tyl i przod totalne nieporozumienie pzdr
  23. nie wiem czy dobrze kojarze ale jest jedna podobna z koncowka UW, tyle ze czarna stoi czesto na parkingu pod zodiakiem, w zime sie rzucala w oczy z tymi znaczkiem S4 i stalowkami 15" :> stary czyli ten standardowy bez miejsca na podlokietnik ?
  24. sam zapomnialem o tym temacie koncowka rejestracji 66TY w przyszlym tyg. postaram sie wrzucic jakies nowsze foty, bo te z 1-wszej strony w ostrym sloncu jak teraz patrze wyszly beznadziejnie
  25. no chyba jednak gorzej, w/g NCAP : Volvo V40 1997 Liczba gwiazdek : 4 Uśredniony wynik zderzeniowy: 52% Audi A4 B5 1997 Liczba gwiazdek : 2 Uśredniony wynik zderzeniowy: 24% a w czym to V40 jest niby gorsze od A4 B5 ? ta sama klasa auta i ten sam segment - premium, i do tego jak widac - bezpieczniejsze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.