Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

eMeM

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez eMeM

  1. eMeM odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://c.wrzuta.pl/wi7599/7a9fd6000023d1f646894e55/Dalsze%20Losy%20Pinokia?type=i&key=uxH1Qqkiva&ft=f
  2. eMeM odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.youtube.com/watch?v=KmbTkFP7Wos
  3. eMeM odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://patrz.pl/filmy/jak-sie-czujesz http://www.joemonster.org/filmy/13978/Spodnie_czy_koszulka_co_za_roznica
  4. pb98 neste szczecin 3.87 wczoraj 3.75 a ja glupi nie tankowalem
  5. ten prawy blotnik po wymianie mogli ci chociaz zalozyc przedliftowy, czyli taki sam jak lewy .......
  6. eMeM odpowiedział(a) na xmnichx temat w Audi A4 B5
    bylo 100 razy w/g ksiazki w B5 pb98 z dopuszczeniem pb95 leje sie do S4, 2.8 30V, 1.8T 180 do pozostalych V6, 1.8T 150 i slabszych leje sie pb95 z dopuszczeniem pb91 - tankowanie do tych aut pb98 nie daje nic oprocz lepszego samopoczucia kierowcy i w niektorych przypadkach zmniejszenia mocy
  7. no to jakie sa te seryjne rozmiary ?? B5, B6, B7 maja w serii 195/65/15, 205/55/16 etc. dopiero B8 ma wyzsze czyli 225/55/16 B6/B7 ma seryjne 235/45 do 17'' :gwizdanie: a RS4 B7 ma 255/35/19 ja mowie o calkowicie seryjnym rozmiarze w jakich wychodzila znakomita wiekszosc B6 tu masz troche podstaw http://www.audiklub.org/dane/a4/b6.html - te dane tez uwazasz za bledne ?
  8. no to jakie sa te seryjne rozmiary ?? B5, B6, B7 maja w serii 195/65/15, 205/55/16 etc. dopiero B8 ma wyzsze czyli 225/55/16
  9. czyli standardowe odpowiedzi polecam bo takie mam i fajnie wygladaja - czy moze masz jakies porownanie do innych opon ? do zalozyciela tematu : jesli szukasz opon ktorych glownym atutem jest to ze ladnie wygladaja na parkingu jak auto stoi to bierz cos z bieznikiem V np wspomniany tutaj dunlop 9000 jesli szukasz dobrze spisujacych sie opon na suchym jak i na mokrym, jednak zazwyczaj drozszych i gorzej wygladajacych - to tylko opony z bieznikiem asymetrycznym, np michelin pilot sport 2, pirelli p zero rosso, continental contisportcontact 3, Dunlop SpSportMaxx TT
  10. eMeM odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7586797
  11. na tych 18" to prawie auta nie poznalem :gwizdanie:
  12. no prosze, chyba 1wszy taki silnik na tym forum - 2.8 24V 180km w audi to montowano chyba 2.8 12V 174km ktore w serii mialy u rekordzisty 136km z jakiego auta silnik przekladales ?
  13. chcesz AGU montowane poprzecznie wsadzic w miejsce AVJ montowanego wzdluznie ? pozostaje zyczyc powodzenia
  14. jak co drugie auto w pl to passat lub golf, to co sie dziwic ze tego sie najwiecej kradnie
  15. to lepiej odpusc, bo podniesienie komfortu nie doda zmienic sie moze wyglad auta, ale zdecydowanie in minus
  16. uwierz ludziom na slowo - te nakladki to porazka .... mialem je niestety kiedys przez krotki okres na aucie ..... jutro jak bede na swoim kompie to wkleje foty
  17. no bo to jest tylko moment na wale moment na kolach zalezy od przelozen skrzyni, diesel ma dluzsze bo konczy sie na 4,5k obr/min. a benzyna na 6,5 k obr/min wiec tak naprawde moment na kolach w dieslu i benzynie jest podobny, jedyna roznica ze ten moment w dieslu jest dostepny miedzy 2-3 k obr/min, a w benzynie 3-6 k obr/min
  18. motul, liqui moly, valvoline - to sa bardzo dobre oleje a rzadko podrabiane w pl ewentualnie mobil 1 jesli masz pewne zrodlo jak koniecznie upierasz sie na fullsyntetyk to go zalej i sprawdz ile go pali na 1000km
  19. do czarnego to zdecydowanie etabeta ciemne
  20. tydzien temu neste pb98 3.30 dzisiaj juz pb98 3.46
  21. a ktora czesc transportera niby byla w pelni realistyczna ? ja jestem ciekaw co ta E klasa na 16" felach miala pod maska ze te A8 W12 bez problemu dochodzila :gwizdanie: i jakim cudem przednia szyba ktora wybil statham wskakujac do auta w nastepnej scenie juz sie pojawila nienaruszona i opony sie same napompowaly po wyjezdzie z wody w ktorej spuscil z nich powietrze bylo tego troche ale ten film z zalozenia raczej realistyczny mial nie byc :>
  22. eMeM odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6027120
  23. a to z jakiej paki ? na dniach od nich biore 6mb/s na 12miesiecy za 114zl/mc a 2mb/s jest niby za 28zl ? jakis link poprosze
  24. to masz chyba cos zepsute te V6 na poczatek wywal katy tylko nie montuj tlumikow koncowych ~200mm mugena albo stozkow za 50 zl z allegro
  25. przy tym silniku to o te 1-2l moze co najwyzej sie podniesc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.