Treść opublikowana przez eMeM
-
[ALL] Ile mogą ważyć 4 opony 16/55/205???
jak wysyłałem używane opony to ważyły : 225/40/18 - 12,5kg sztuka 225/45/17 - 10,5kg sztuka więc wychodzi na to że taka 205/55/16 powinna ważyc w okolicach 8-9kg ......
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
to nie jest nr.12 tylko stopień przepuszczalności - 12% z miesiąc temu przyciemniałem kombiaka tą samą folią u nich przyciemniałeś też przednie czy tylko tylne ? i ile płaciłeś, bo facet jest mocno ugodowy
-
1750 TBi by Fiat
jakoś nie wiem czemu ale przy 2.0tfsi 272 PS z Audi TT czy 265 PS z S3 to nawet te 235 PS nie robi wrażenia :gwizdanie:
-
A4 B7 Avant Opony kierunkowe czy asymetryczne?
zapakujcie worek cementu do bagaznika, to nie beda zabkowac
-
[B5 ACK] Problem z przyspieszaniem przy dużej prędkości
a przy tych 170-180 km/h to jaki jest wtedy bieg i zakres obrotow ? to nie jest tak, ze wtedy automat wrzuca ostatni bieg, ktory jest tak dlugi ze skutecznie zamula auto ? faktem jest ze majac tiptronic to auto ma osiagi jak 2.6 150km a nie 2.8 193km, no ale bez przesady, przy 170-180 km/h to zadyszki dostaja auta 120 konne ....
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
tak ale kup od razu 2 banki, jedna wlejesz a druga na dolewki ......
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
tak, Motul 6100 Synergie+ 10w40
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
a to musi byc jutro ? zamow motula 10W40 od dzika tu z forum, banka 5L za ~100zl, jak jutro wysle to w poniedzialek pewnie bedzie.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
nie wiem co za olej jest w tych opakowaniach 5W30 castrola, ale jesli to jakims cudem rzeczywiscie jest full syntetyk, to te 2.8 V6 po przebiegu 240 tys.km musi pic conajmniej 0,5l oleju na 1000km ...... jesli ci takie dolewki nie przeszkadzaja, to lej dalej syntetyk ........
-
Polecane instalacje LPG/CNG
jesli gazownik poleca ci czerwone valteki to najlepsza opcja bedzie zmiana gazownika
-
[ALL] Szerokość opony a różny rozmiar felgi
zapewne i te 225/45/17 jak i 205/55/16 były założone na felgę tej samej szerokości 7" szersza opona musi się bardziej "nawinąć" na węższą felgę jak planujesz za rok 18" to założ 225/40/18 przykładowo na felgę szerokości 8" i zobaczysz, że opona będzie szersza niz 225 na feldze szerokości 7"
-
[B6 AWX] Co myślicie o tech felgach ?
ty chyba pomyliles forum milosnikow A4 z forum emerytow i rencistow a mnie wkurza jak tacy jak ty hamuja przed kazdym zakretem do 30 km/h bo boja sie ze na tych ich super miekkich balonach 195/65 wyleca na pobocze generalnie fajny mega offtopowy temat sie zrobil :gwizdanie:
-
(Zdrowie) - Może ktoś miał podobny problem ?
wątroba od koxu siada
-
Strefa Śmiechu
BLING BLING + lpg :gwizdanie: http://moto.allegro.pl/item1137320178_chrysler_300c_5_7hemi_stylizacja_na_bentleya.html
-
F1, Rajdy i Motorsport
przeciez ten red bull to jakas kpina to jest już 10-ty wyścig w sezonie, a nadal red bull pluje w twarz największym zespołom z największymi budżetami jak ferrari i mcclaren i robi czasy blisko o 1 sekunde lepsze w Q3 :gwizdanie: nawet brawn gp w tamtym rokunie miał takiej przewagi ......
-
Strefa Śmiechu
http://www.todaysbigthing.com/2010/06/04
-
F1, Rajdy i Motorsport
to wyprzedzenie nie miało nic wspólnego z F-duct ??? przecież to żadna nowość, te teamy bardzo blisko "współpracują" że tak można nazwać, mają wspólne silniki przecież niejednokrotnie na piątkowych/sobotnich zdjęciach z różnych gp widać mechaników renault w garażach redbulla na zachęte http://www.f1technical.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=8530&sid=586abc5e2ed5493f76465674a8b8cb86&start=0
-
F1, Rajdy i Motorsport
wychodzi na to, że jakby Robert przegrał walke na 1-wszym okrążeniu z Buttonem, to by na tym lepiej wyszedł w pitstopie, bo by mechanicy mieli więcej czasu na przygotowanie ...... z drugiej strony, jakby Robert pojechał lepiej w Q i zajął miejsce któregoś z ferrari, to by ominął zjazd do pitstopu i musiał podobnie jak Alonso i Massa jechać jeszcze jedno okrążenie przed zjadem, i skończyłby gdzieś kolo 10-ego miejsca .... podsumowując raczej nie jest źle
-
[ALL] Quattro pali więcej ?
Q przy tej prędkości ma o ok. 500-600 obr/min więcej na V biegu w porównaniu z V biegiem w ośce ..... więc różnica musi być większa niż standardowe "1-2litry"
-
Strefa Śmiechu
swoją drogą niezły rodzynek, S4 B5 w automacie, chyba jedyny na allegro :gwizdanie: o ile się nie myle to auta w USA mają kwadratowe tylne tablice .... a tylko na USA szły S4 B5 tiptronic ...... co by w sumie wyjaśniało czemu ma totalnie gładką tylną klapę :gwizdanie:
-
[ALL B5] Elastyczność silników
ale odkopałeś temat :gwizdanie: jemu chodziło o moment na kołach, bardzo mocno uogólniając diesel z momentem na silniku 400nm i benzyna z momentem na silniku 300nm będą mieć podobny moment na kołach. co do samego tematu, to trochę dziwne pytanie, duże silniki typu V6 V8 etc. mają to do siebie że ok. 75% max momentu mają dostępny przez cały zakres obrotów, już od 1000 aż do odcinki, więc takie 2.8 30V musiało by chyba na V biegu 60km/h jechać aby ze standardowym 1.9tdi 116km przegrać ...... trochę za mało tych koni/momentu .....
-
[ALL] 19" felgi od S5 - będą pasować?
255/35/19 to jest rozmiar z A5 / A4 B8 moze dobijac ma nierownosciach, w koncu cale kolo jest wieksze o 4 % niz seria w A4 B7
-
Prawdziwy Samuraj Nissan GT-R SWITZER P800
wierze w to co widze w walce na drodze, a nie w papierkowe dane veyrona, jeszcze podawane przez wikipedie z ktorej czerpiesz wiedze realna waga w/g testu veyron 2025kg, gt-r 1740 smiejesz sie ze dla goscia z veyrona 1500pln to nie jest pieniadz, wiec powiedz w/g twoich teorii spiskowych ile musial dostac $$$ od Switzera aby specjalnie przegral w finale Unlim500+ ? pewnie conajmniej 100 tys. $ zeby w ogole cos odczul co ?
-
Prawdziwy Samuraj Nissan GT-R SWITZER P800
16,7 do 300 km/h robi ze sprawnym kierowca na suchym, tu bylo mokro ale ok odkryles teorie spiskowa - Gold przyjechal palacym 40L/100km veyron'em na impreze, zaplacil na nasze 1500PLN wpisowego, i specjalnie w finale przegrywa z gtr, aby zrobic w Rosji reklame firmy tuningowej z USA i przy tym wszystkim to pikus, ze gtr jest katalogowo lzejszy o 300kg (roznica wieksza niz miedzy Audi A4 a A8), i do tego w pakiecie P800 ma lzejsze fotele, hamulce i wydech
-
Prawdziwy Samuraj Nissan GT-R SWITZER P800
no ale czego tu nie rozumiec ? przy pierwszym podejsciu Gold z veyron'a odpuscil gaz co wyraznie slychac, zaraz po tym jak gtr wrzucil VI bieg, czyli przy ok. 250km/h, zapewne dlatego ze bylo mokro ....... przy drugim podejsciu z rolki Oleg z gtr przed startem mowi "300" wiec po osiagnieciu 300 km/h veyronem odpuscil a gtr przez moment polecial jeszcze pelnym ogniem i wygladalo to jak wygladalo ....... a to ze veyron jest 100km/h szybszy ...... nawet 2x slabsze auta niz gtr P800 moga miec wyzszy v-max, gtr ma tak zestopniowane biegi ze robi maksymalny przeciag w przedziale 0-300km/h i zaraz po przekroczeniu 300 sie konczy VI bieg, wiec nawet takie seryjne M5 507km po zdjeciu kaganca z v-max 330km/h przy odpowiednio dlugim torze moglo by tego gtr polknac ......