Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

eMeM

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez eMeM

  1. w/g ksiazki olej powinno sie sprawdzac tylko na rozgrzanym silniku do temp. roboczej i odczekaniu kilku minut od zgaszenia
  2. na papierze to w manualu 3.0tdi 204hp ma niemal takie same osiagi(spalanie tez ) jak 2.0tfsi 200hp, a ze tip w Audi zamula to chyba zadna nowosc :gwizdanie:
  3. a nie zauwazyles malego szczegolu, ze we wszystkich tematach z tego dzialu znajduja sie foty auta ?
  4. sprawdz wstryskiwacze gazowe
  5. moc, moment i spalanie to dla jakiego paliwa ? :gwizdanie:
  6. eMeM odpowiedział(a) na Yelo temat w Lifestyle i Hydepark
    massa to raczej na oparach jedzie, ani w treningach ani w q1 & q2 nie mial takiej ogromnej przewagi - a w q3 ... miedzy nim a 2-gim trullim jest wieksza przewaga niz miedzy trullim a 7-mym vetellem ..... zreszta to raczej logiczne, massa na poczatku odjezdza lekkim autem a kimi blokuje hamiltona .... chyba ze trulli zablokuje wszystkich
  7. czyli blotniki z przodu zmieniono na montowane od polowy 97 do 99 dla kaprysu (roznia sie tylko brakiem znaczka Audi i brakiem wglebienia dla niego)
  8. ja poprosze bialy na 20" z ciemnymi szybami ogolnie to dziwny temat, auto wybiera sie dla siebie czy w/g opinii "ludu"
  9. bylo jakies bum z przodu ? :gwizdanie:
  10. firma SONAR nie kojarzy sie na pewno najlepiej jednak jesli mowic tylko o wygladzie to do lekko przerobionej a4 nie sa takie zle, ale do standardowej bez modyfikacji na 16" to "troche" nie bardzo pzdr
  11. eMeM odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    jesli podstawimy 10 to wychodzi dobrze, jesli juz np. 50 to wychodzi kosmos ......
  12. bedzie naciagnieta i na tak wysokim profilu bedzie wygladac to beznadziejnie na laczku 205/40 moze i by z tego wyszedl fajny lekki german ale w tym przypadku zaloz lepiej 225/45 lub 235/45
  13. to Ci pali tyle co moje 2,8 dokladnie, nie dosc ze te 1,8 pali tyle co 2,8 to jeszcze jest od niego ciezsze ja mam w kolejnosci 1303 13,0 7,0 9,4
  14. eMeM odpowiedział(a) na Yelo temat w Lifestyle i Hydepark
    Coś chyba Ci się kalkulatorek popsuł no i to tak ladnie, zawyza prawie 2x :gwizdanie:
  15. ja juz nie mam do ciebie sil, ktos ci naopowiadal bajek ze "maha jest dobra a inercja jest zla" a ty chodzisz jak ta papuga i pleciesz w kolko to samo Tak samo mozna spie**** pomiar na obciazeniowce, jak na inercji. Sam fakt, ze hamownia jest obciazeniowa nie czyni jej od razu nieomylna. tu masz przyklad pomiaru serii stilo 1.9jtd 115km na MAHA u aligatora i na inercji v-tech tylko pewnie znow wyskoczysz z postem w stylu "mialem 1231245 aut i wiem wszystko najlepiej, a gift 20KM w przypadku fiata jest przeciez na porzadku dziennym"
  16. znawco od 7-dmiu bolesci tu masz wykres tego auta, soft robiony w lutym, i jak na zlosc nie chce sie rozleciec, moze i soft ryzykowny ze wzgledu na sprzeglo ale to nie moje auto
  17. no tak, jak nie byla to maha to na pewno wynik zawyzony i sie nie liczy nikt sie nie przejmie tym czy w to uwierzysz czy nie, bo tobie sie nie udalo osiagnac takiego wyniku - auto jedzie na pozimie aut majacych 6-6,5s do 100km/h ja juz zakonczylem OT w tym temacie
  18. jak rozumiem smiejesz sie z wlasnego "ogromnego" pojecia na temat przyrostow mocy w ARL ? lekkim softem bez zajakniecia robi sie z niego 190KM i 420NM, a te 205KM i 460NM to jest poprostu mocny soft, do zrobienia w kazdym ARL na seryjnych gratach jezdzi juz ponad pol roku bez awarii
  19. moze i w Szczecinie nie ma takich wyjadaczy w te klocki jak np. Master's ale sa tacy co robia np. leona 150KM 320NM na 205KM 460NM :gwizdanie:
  20. A8 4.2 300KM w automacie przy 140 km/h ma ok. 3100 obr/min - wiec w tym ogloszeniu przesadzil nawet troche bardziej niz troche .........
  21. eMeM odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    co bys nie wybral za kazym razem wychodzi 88% <żal> ja go zrobilem 1 raz i wyszlo 96%
  22. tak, pare godzin temu byl koniec swiata
  23. eMeM odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://pl.youtube.com/watch?v=ibG7N-CGa3U&feature=related http://pl.youtube.com/watch?v=_PlYlLaxV38&feature=related
  24. troche to dziwnie brzmi w ustach kogos, kto kupuje najmniej palace a4 b6 jakie istnialo, a moze nawet i najmniej palace auto tego segmentu jakie produkowano w tamtym okresie czasu (na pewno w czolowce) :gwizdanie: I po co taka glupia uwaga?
  25. eMeM odpowiedział(a) na Yelo temat w Lifestyle i Hydepark
    wnioskujesz to po tym, ze na 5 wyscigow przed koncem ma 2 pkt. przewagi nad Massa ? w tamtym sezonie na 2 wyscigi przed koncem mial 17 pkt. przewagi nad Raikkonenem, a kto wygral tamten sezon chyba kazdy sie orientuje tyle ze Alonso mial podpisany wczesniej kontrakt na X lat, przejechal caly sezon w MC, po czym tak jak piszesz rozwiazali kontrakt w przypadku kierowcow BMW kontrakt podpisano niecaly miesiac temu tylko na 1 sezon, takze malo logiczne wydaje sie rozwiazanie kontraktu ktory dopiero co podpisano

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.