Treść opublikowana przez eMeM
-
[ALL B5] Jak wysokie opony w 17
max 215/50/17 i ani mm wyzej - jest taka sama wysokoscia jak 235/45 a jednak wyraznie wezsza, co poprawi nieco komfort
-
[ALL] Audatex - program do rozliczania naprawy samochodów
a to jest jakis program ktorego nie ma na torrentach ? nie wierze
-
[ALL B6] Pech
stargard taka mala wioska a jakos nie przypominam sobie tego autka :gwizdanie:
-
[B5 AJL] moje 1.8T quattro :)
jakie by one nie byly, to sa tylko malutkie 16" ....... montuj jak najpredzej cos konkretnego
-
[B5 ADR] Sens stosowania paliwa 95/98 oktanów
w B5 na pb98 w/g ksiazki powinny jezdzic tylko RS4, S4, 2.8 30V, 1.8T 180, i ewentualnie 2.8 12V(dodaje 5nm ) wiec dla 1.8T 150 odpowiednie jest pb95
-
Ceny paliwa marzec 2026
Dokladnie czytalem to opisywali i wypowiadal sie jakis znany secjalista z rynku paliwowego na swiecie, ze jezeli dolar bedzie dalej slaby a zlotowa bedzie sie umacniac to w polsce na przelomie wrzesnia moze byc paliwko po 8zl/litr. Chyba sie pora wyprowadzic z tego kraju. to chyba odwrotnie ? dopoki dolar jest slaby a zlotowka mocna to cena jest "w miare" niska, jak dolar sie zacznie umacniac a zlotowka spadnie to i cena ropy znacznie wzrosnie ....
-
[INNE] znaczek MTM
jak szukalem z pol roku temu emblematu zeby zastapic ten moj uwczesny emblemat S4, to ze 2-3 aukcje byly non stop z MTM, w cenie 50zl, teraz juz znikly
-
[B5 AGB] My S4 Avant Quattro- nowe foto strona 12, nowa cena :)
a kolega wczesniej Volvo nie smigal ? :gwizdanie: duzy + za trzymanie sie nadal slusznej marki
-
[B5 AGB] S4 - rodzinne kombi :)
fajny sleeper nie jeden kozak sie natnie
-
[INNE] znaczek MTM
allegro.pl
-
[ALL B6] ET 20 w B6
oprocz ET wazna jest szerokosc felgi - tutaj akurat jest waska jak na 18" bo tylko 7,5J. Z takim ET to to nie bardzo bedzie wygladac - wystajace poza obrys waskie kola - znacznie lepiej by wygladaly szersze, ale wtedy by byl pewnie problem z nadkolami
-
[B5 AHH] 2.8 V6 Sprzęgło ciężko chodzi???
jak ciezko chodzi, to sprawdz najpierw pompke sprzegla, bo sie okaze ze wymienisz sprzeglo za ponad 1tys. a i tak bedzie to samo
-
[B5 ADP] Wycena naprawy - możecie zerknąc okiem?
wez lepiej inne klocki, w 1.6 sa tarcze niewentylowane z przodu wiec i tak nie najlepiej hamuja, a kupowac do tego jeszcze jakies klocki z dolnej polki ..... doplac pare groszy i masz klocki ate a co do tego zacisku z tylu za 100 zl - on jakis uzywany jest ? ja niedawno tez wymienialem zacisk z tylu - i za nowke placilem kolo 300zl z przesylka ......
-
[B5 ABC] Ile oleju do 2.6 V6 ?
do wszystkich V6 w/g ksiazki trzeba zalac 5l, natomiast na wlasnym silniku widze, ze musze zalac 5,5 litra aby nastepnego dnia rano miec 3/4 na bagnecie takze nie radze sie sluchac teoretykow mowiacych cos o 4 litrach
-
[B5 ABC] Dość niezły silnik 2.6
wejdzcie na allegro macie tam takie fajne modne magnetyzery, im wiecej ich kupicie tym wiecej mocy dodaja mozna tez pojechac grubo po bandzie i kupic "czip" za 300zl pozdr
-
Dystanse do fleg 7,5J 17' oponka 225/45 ET 45.Gleba -30mm.TAK czy NIE???
podstawowe pytanie - jakiej szerokosci jest felga ? jesli 7J lub 7,5J to mozesz zrobic tak jak napisales, jesli 8J to lepiej zaloz na przod i tyl po 10mm pozdr
-
[ALL B5] Jakie opony na fele 17'' - ori zawias
17" bez gleby minimum 3/4 cm to porazka zdecyduj sie albo wyglad albo kanapowe zawieszenie i felgi max 16"
-
Orange ..awaria ??
na moim zadupiu wszystko smiga siec orange
-
[ALL] Roznica miedzy 225/40 R18, a 235/40 R18 ?
te opory toczenia zaleza mocno od typu bieznika na oponach. Laczki 225 z bieznikiem typu V beda miec wieksza powierzchnie styku, a wiec i wieksze opory niz 235 z bieznikiem asymetrycznym.
-
[B5 ADR] Zużycie oleju waszych ADR`ów
Widze, że akurat to mnie sie tyczy... może i Cie to śmieszy ale faktycznie akurat ten egzemplarz ma oryginalny przebieg 165 tyś km. Nic nie kręcone. Wiem jakie są przekręty i na czym rzecz polega, ciężko o auto w tym wieku z oryginalnym takim przebiegiem ale tu nic nie było cofane :] to raczej nie jest temat o sprawach przebiegow - wiadomym jest ze w PL ile auto by lat nie mialo - czy 5 czy 25, zawsze bedzie mialo przebieg ponizej 200tys. - i wszystkie oryginalne oczywiscie akurat pisalem o swoim, 30 zaworow, oleju pije od 100ml do 400ml / 1000 km - zaleznie czy spokojna jazda czy butowanie pzdr
-
[B5 ADR] Zużycie oleju waszych ADR`ów
tyle to nie pije nawet V6 przy butowaniu takie branie oleju normalne na pewno nie jest .....
-
18" do B6
w tych felach wlasnie o to glownie chodzi, aby wystawaly poza obrys .......
-
[B6 AVF] Jaką felge wybrać ?
ta rs4 stala na tych felach http://moto.allegro.pl/item348471986_orginalne_alu_felgi_do_audi_a5_a6_a8_19_.html felgi sa kosmiczne, szkoda ze nie ma takich w 18" :/
-
[B5 ADR] Za krótkie przełożenia skrzyni biegów
skad ta pewnosc ? dla przykladu - w peugeocie 206 tak rozne silniki jak 1.4 75km oraz 2.0 136km maja takie same przelozenia - tak sie sklada ze identyczne jak adr - 130km/h i 4 tys. na obrotomierzu ja z ciekawosci dzisiaj sprawdzilem u siebie - 4 tys. obr/min na 5-tce mam przy 175-180 km/h
-
[ALL B6] 1.9 TDI S IDI - czy jest coś takiego ?
mi sie wydaje ze wlasciciel juz sprowadzil auto z takim oznaczeniem na klapie, i nie ma pojecia co ono oznacza, wiec zostawil myslac ze ma jakas specjalna wersje jedyna na swiecie - no i chwali sie tez tym na aukcji