Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

eMeM

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez eMeM

  1. eMeM odpowiedział(a) na Yelo temat w Lifestyle i Hydepark
    o 18.45 bedzie na TV4
  2. mowisz ze V8 nie jedzie miedzy 1000-2000 obr/min ? wywnioskowac mozna jedynie to, ze nigdy w zyciu nie jechales autem z duzym silnikiem, ale odstawmy V8, bo mowa o a4 b5 wezmy za przyklad najslabsze V6 w A4 czyli 2.6 V6 150km -ten silnik ma wiecej momentu obrotowego przy 1000obr/min niz 1.6 ma w ogole maxymalnego uzyskiwanego chwilowo przy 3800 obr/min - a temu V6 naprawde bardzo daleko do V8 co do spalania - niewatpliwym jest ze silnik wiecej wazy i przez to na ruszenie potrzebuje wiecej paliwa - ale tylko na ruszenie, bo zeby jezdzic z podobna dynamika co V6 przy 1000-2000obr/min - musialbys 1.6 krecic non stop do 3-4 tys. - i wtedy jakos nie widze tej oszczednosci
  3. A4 robia sie tanie, wystarczy 3 miesiace posiedziec na zmywaku w anglii i juz mozna sobie na podstawowy model pozwolic - i widac to po lawinowo rosnacej liczbie A4 z ospojlerowaniem z allegro za 300zl, "tuningowanym wydechem" i koniecznie ze znaczkiem "S4" coraz wiecej juz mozna spotkac E39 w podobnym stylu - ale porzadni wlasciciele bmw juz pewnie zdarzyli przywyknac do opinii na temat ich marki - a dla nas raczej to cos nowego
  4. to jest raczej uogolnienie, bo w duzych benzynowcach V6, V8, V12 to nawet jezdzac w przedziale 1000-2000 obr/min mozna jezdzic w miare dynamicznie - i pala wtedy nie wiele wiecej niz takie 1.6 krecone do 4-5tys. - po to, aby jechalo
  5. stalo sie, ON drozszy od pb98 :> neste szczecin na kolumba pb95 4.62 pb98 4.71 ON 4.72
  6. ale offroad podloze swoja droga, ale tutaj na kazdym zdjeciu wyglada zdecydowanie za wysoko no i te lexy ...... ori poliftowe lub diody tak jak piszesz i bedzie lux na + to szeroka fela i wydech
  7. jakby u nas paliwo bylo po 7gr za 1l, to bym chyba 50km na uczelnie szybciej na piechote doszedl niz autem dojechal juz teraz w godzinach szczytu przejechac przez miasto z predkoscia wyzsza niz 20km/h graniczy z cudem, a przeciez taka drozyzna ......
  8. chociaz 1 rzecz w ktorym przodujemy :polew:
  9. a przeczytaj moze laskawie ten temat zanim zaczniesz problemy widziec napisal wyraznie ze robi 2tys. km miesiecznie i ze mu sie zwroci po ok. roku.
  10. ja tankuje pb98 na neste, wychodzi taniej niz ON na shellu czy bp :>
  11. ale czy przy przebiegach tylko 2tys. km na miech warto w 1.6 gaz zakladac ? sam piszesz ze zwroci sie gaz dopiero po okolo roku, to szmat czasu
  12. 70 tys. km w 12 lat z wloch, wierzysz w takie cuda ? mieszek w identycznym stanie widzialem w a4 z przebiegiem 290tys. km :> co do samego auta, a4 jak a4, jakas felga gleba programik i bedzie z tego konkret auto
  13. zaczne od + a wiec + felunek + fotele + zderzak S4 + kolor auta a teraz - - obrotomierz do 8 tys. w dieslu :> :> - ten znaczek S4 na grillu i klekot pod maska tez do siebie pasuja idealnie jak M3 do zagazowanego 316i - zawiecha, bo jakos za wysoko stoi jak dla 18" pozdr
  14. jaki to rozmiar opon ? jakies male te kola sie wydaja
  15. a nie zauwazyeles moze, ze teraz troche czesciej podjezdzasz zalewac za ta 100 ?
  16. waski, XL oznacza wieksza nosnosc a nie wyzsza predkosc max dla opony roznica bedzie znaczna, opony XL sa wyraznie twardsze przy laczkach 225/45 nie ma sensu montowac XL - wysoki profil opony a do tego A4 jest w miare lekkim autem przy 225/40 lub 235/40 i czestym wjezdzaniu na krawezniki mozna sie pokusic o XL pozdr
  17. dokladnie, dolozyc i miec spokoj na te pare lat
  18. jak uwazasz, silnik ma wiecej mocy jak dostaje zimne czy cieple powietrze ?
  19. na 1-wszy ogien to konieczna GLEBA, nie tylko przod jak piszesz ale rowniez tyl, najlepiej -40/-30mm fajne szyby, przyciemnione podobnie jak u mnie w Volvo a i jeszcze ten wydech ..... seryjny w V6 jest o niebo lepszy od twojego aktualnego, przemysl jego zmiane pzdr
  20. ja jezdze na 235/40/18 pzero rosso 2sztuki 91Y, 2 sztuki 95Y XL - czyli wlasnie te twardsze wzmacniane i co ? na obydwoch 91Y tez mam male bable, po 1 na opone, zobaczylem je jakos przed paroma dniami - werdykt oczywiscie opony do wymiany, zrobilem na nich jakos 15tys. km obydwie 95Y XL w stanie nie naruszonym - i teraz wiem ze dokupie tez 2 sztuki wlasnie z tym indexem, i tobie tez to radze pozdr
  21. a wylaczacie w ogole ASR przy "piszczeniu" ? bo z tym to nawet fwd nie zabuksuje
  22. moze jakies lekcje bys od kogos wzial, bo sorry, ale strzelajac z odcinki i nie buksujac to on powinien wystrzelic jak z torpedy i nie robic czasu gorszego do 100 o 0,1s od fwd tylko znacznie lepszy
  23. nie zapiszczą. a filmik mogę nagrać, postaram się w przyszłym tygodniu w fwd nawet z 2tys. zapiszcza przy kapciach 235/40/18 :naughty:
  24. strzel ze sprzegla z 6tys. nie ma bata aby kola nie zabuksowaly skrzynia manual jak mniemam
  25. ja tez dostalem calusa w tyl i mialem lekko porysowany zderzak - kosztorys w pzu - 1041 zl widocznie zderzaki do sedan'ow wyzej stoja

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.