Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

eMeM

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez eMeM

  1. ale to chyba dopiero pod koniec produkcji B5 ? a co do tematu 15" - to moje auto wyjechalo z salonu na laczkach 205/60/15 pzdr
  2. zaloz troche wyzsze 235/40/18, ktora ma miekkie boki - komfort wyrazie wzrosnie, np. pirelli pzero rosso zalozenie 205/45/18 dla felgi o szerokosci 8 cali nie jest zbyt trafnym pomyslem, nawet nie zauwazysz kiedy a bedziesz mial ranty felg pozdzierane
  3. Audi raczej tak maja w ksiazce jest napisane ze powinienem wlac 5 litrow, a tak naprawde musze zalac 5,5 litra aby bylo 3/4 na wskazniku
  4. ja nie widze problemu zawsze pozostaje kampania wrzesniowa
  5. dokladnie, najlepiej znalesc seryjny z jakim wychodzily auta z silnikami benzynowymi V6 lub 1.8T, fajna dwururka o nie za duzej srednicy nie wiem tylko czy spasuje plug&play pzdr
  6. naogladalem sie tych programow co mowia ze nowe opony na tyl wlasnie z tymi nowymi z tylu wytrzymalem caly miesiac i zmienilem spowrotem nowe na przod, a gorsze na tyl wystarczylo ze lekko napadalo deszczu i na kazdym ostrzejszym zakrecie z troche wiekszymi predkosciami przod jechal prosto choc kierownice mialem skrecona, co nie jest za przyjemnym uczuciem teraz po zmianie przod juz nie ucieka tak szybko, a zeby tyl uciekl w aucie z napedem fwd to trzeba naprawde sie sporo nameczyc pzdr
  7. w/g ksiazki silnik ABC powinien miec 750 +- 70 obr/min dla quattro 680 +- 50
  8. mimo ze jestem w tym samym wieku co posiadacz owego cuda, bo jakby stanelo na swiatlach przede mna owo audi z tym napisem na klapie oraz basowym tlumikiem w polaczeniu z klekotem 1Z to nie budzilo by nic innego niz usmiech politowania na twarzy smutne, bo z tymi felgami i xenonem moglo to byc calkiem fajne auto
  9. srednio jakos 2-3 tys.km miesiecznie od kupienia 19 tys.km w 8 miesiecy
  10. ja tam sie dowiaduje ciagle ze w szczecinie i stargardzie nie ma pradu od rana i nie bedzie prawdopodobnie nawet do jutra a tak sie sklada ze prad jak mialem tak mam tak samo jak prawobrzeze ktore dzisiaj zwiedzialem nadmuchali niepotrzebnie wielka akcje ot co
  11. w nazwie tematu 2.8 AAH, w sygnaturce AAH z 95roku a w opisie piszesz o 2.8 30V ? zdecyduj sie co do samego auta - automat masakrycznie obniza osiagi i fun ciemny kolor wiec jest dobra baza pod modyfikacje - oprocz tego co napisales to na pewno gleba musi dojsc aa no i brewki ..... no nie bardzo ..... pzdr
  12. eMeM odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    napisales to tak, jakby mustang GT500 2008 byl zwyklym autem jakich u nas wiele :> no ale rozumiem - chec bycia 1-wszym, uslyszanym, zapamietanym etc.
  13. eMeM odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    pytanie za 100 pkt czemu bullitt + zabawa z kompresorem w jak by nie bylo nowym aucie, zamiast kupna od razu GT500 ?
  14. na tak waska oponke nie ma sensu cudowac z ET - najsensowniejsza wartoscia jest standardowe ET 40-45
  15. od wiekow wiadomo przeciez ze przy tej samej mocy to benzyna ma lepszy v-max od diesla dla tego nie wiem czemu posiadacze 110konnych klekotow nie moga albo nie chca uwierzyc ze teoretycznie slabsza benzyna ma lepszy v-max od ich tdi kazde zdrowe 1.6 w a4 powinno licznikowe 200km/h osiagnac i to niekoniecznie z gorki
  16. kup jakies 17" lub 18" z uzywanymi oponami za 2 tys. a auto sprzedasz za 5k wiecej :>
  17. ludzie naczytaja sie takich bzdur o spokojnej jezdzie i przez to przejazd przez miasto wyglada tak a nie inaczej bo znajdzie sie takich paru obok siebie chcacych zaoszczedzic 3% paliwa i na jednym cyklu swiatel przejada 3 auta a nie 6 .....
  18. nie sadzilem ze kiedykolwiek to powiem ale ........ fajny ten citroen :>
  19. jesli wczesniej byl lany catrol czy tam mobil z polskiego zrodla to i tak nie ma roznicy - to sa jedne i te same zlewki z serwisow zmieszane z najtanszym lotosem.
  20. opony kierunkowe w ksztalcie V - czyli do takich zalicza sie omawiany dunlop 9000 - od zawsze mialy o wiele mniej zalet niz asymetryczne i o wiele wiecej wad niz asymetryczne glowna zaleta kierunkowych V jest ich wyglad i za to glownie je ludzie kupuja - a akurat przy wyborze opon wyglad powinien byc na ostatnim miejscu pzdr
  21. a malo to jezdzi silnikow 4-ro cylindrowych 8v ? strzelam ze z 70-80% jezdzacych po naszych drogach ...... chocby takie a4 1.6 8v
  22. w b8 jest juz wyzszy profil niz w przypadku b5-b7 dla 18" zakladasz 225/45/18 lub 245/40/18 - wiec gumy jest calkiem sporo dlatego najlepiej idz w 19" 225/40/19 lub 255/35/19 i jest lux :th:
  23. jak dobrze rozumiem mowa tutaj o modelu b6 no to bedziesz mial problem, bo oficjalnie produkcja b6 trwala do 2004, na rynku sa jeszcze tylko b6 z roku modelowego 2005 ale wyprodukowane jeszcze w 2004 a co do tematu, jak piszesz ze robisz male przebiegi to bierz rs4 b5 :gwizdanie: spali troche wiecej niz 3.0V6 ale za to jaka frajda
  24. 1.6 1.8 1.9tdi 90ps - 280x22 niewentylowane inne, czyli 1.8T, 1.9tdi 110 115 i wszystkie V6 - 288x25 wentylowane
  25. hehe moj kocurek stal tydzien u weterynarza na wymianie klockow zaciskow lozysk etc. od jutra bedzie spowrotem stal dumnie pod mechanicznym, bo bez niego spadaja punkty respektu mojego wydzialu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.