Treść opublikowana przez eMeM
-
[ALL B5] Jakie były standardowe opony zakładane do Audi A4 B5 ?
ale to chyba dopiero pod koniec produkcji B5 ? a co do tematu 15" - to moje auto wyjechalo z salonu na laczkach 205/60/15 pzdr
-
[ALL] Opona do felgi 8x18
zaloz troche wyzsze 235/40/18, ktora ma miekkie boki - komfort wyrazie wzrosnie, np. pirelli pzero rosso zalozenie 205/45/18 dla felgi o szerokosci 8 cali nie jest zbyt trafnym pomyslem, nawet nie zauwazysz kiedy a bedziesz mial ranty felg pozdzierane
-
[B6 BFB] Olej - dziwna sprawa
Audi raczej tak maja w ksiazce jest napisane ze powinienem wlac 5 litrow, a tak naprawde musze zalac 5,5 litra aby bylo 3/4 na wskazniku
-
Transmisja EURO 2008
ja nie widze problemu zawsze pozostaje kampania wrzesniowa
-
moja a4, 18", xenon by warzyd $$$
dokladnie, najlepiej znalesc seryjny z jakim wychodzily auta z silnikami benzynowymi V6 lub 1.8T, fajna dwururka o nie za duzej srednicy nie wiem tylko czy spasuje plug&play pzdr
-
[ALL] Dwie nowe opony na przód czy na tył ?
naogladalem sie tych programow co mowia ze nowe opony na tyl wlasnie z tymi nowymi z tylu wytrzymalem caly miesiac i zmienilem spowrotem nowe na przod, a gorsze na tyl wystarczylo ze lekko napadalo deszczu i na kazdym ostrzejszym zakrecie z troche wiekszymi predkosciami przod jechal prosto choc kierownice mialem skrecona, co nie jest za przyjemnym uczuciem teraz po zmianie przod juz nie ucieka tak szybko, a zeby tyl uciekl w aucie z napedem fwd to trzeba naprawde sie sporo nameczyc pzdr
-
[B5 ABC] Jakie obroty na biegu jałowym przy temperaturze 90 stopni ?
w/g ksiazki silnik ABC powinien miec 750 +- 70 obr/min dla quattro 680 +- 50
-
moja a4, 18", xenon by warzyd $$$
mimo ze jestem w tym samym wieku co posiadacz owego cuda, bo jakby stanelo na swiatlach przede mna owo audi z tym napisem na klapie oraz basowym tlumikiem w polaczeniu z klekotem 1Z to nie budzilo by nic innego niz usmiech politowania na twarzy smutne, bo z tymi felgami i xenonem moglo to byc calkiem fajne auto
-
Prawdziwe przebiegi - kto powie prawde ?
srednio jakos 2-3 tys.km miesiecznie od kupienia 19 tys.km w 8 miesiecy
-
Co w tym Szczecinie się dzieje?
ja tam sie dowiaduje ciagle ze w szczecinie i stargardzie nie ma pradu od rana i nie bedzie prawdopodobnie nawet do jutra a tak sie sklada ze prad jak mialem tak mam tak samo jak prawobrzeze ktore dzisiaj zwiedzialem nadmuchali niepotrzebnie wielka akcje ot co
-
[AAH ] MOJA CZARNULA 2.8 V6
w nazwie tematu 2.8 AAH, w sygnaturce AAH z 95roku a w opisie piszesz o 2.8 30V ? zdecyduj sie co do samego auta - automat masakrycznie obniza osiagi i fun ciemny kolor wiec jest dobra baza pod modyfikacje - oprocz tego co napisales to na pewno gleba musi dojsc aa no i brewki ..... no nie bardzo ..... pzdr
-
Mustang Bullitt
napisales to tak, jakby mustang GT500 2008 byl zwyklym autem jakich u nas wiele :> no ale rozumiem - chec bycia 1-wszym, uslyszanym, zapamietanym etc.
-
Mustang Bullitt
pytanie za 100 pkt czemu bullitt + zabawa z kompresorem w jak by nie bylo nowym aucie, zamiast kupna od razu GT500 ?
-
[B5 ADP] jakie ET WYBRAć????
na tak waska oponke nie ma sensu cudowac z ET - najsensowniejsza wartoscia jest standardowe ET 40-45
-
[B5 ADP] Jakie osiągi?
od wiekow wiadomo przeciez ze przy tej samej mocy to benzyna ma lepszy v-max od diesla dla tego nie wiem czemu posiadacze 110konnych klekotow nie moga albo nie chca uwierzyc ze teoretycznie slabsza benzyna ma lepszy v-max od ich tdi kazde zdrowe 1.6 w a4 powinno licznikowe 200km/h osiagnac i to niekoniecznie z gorki
-
Jak i za ile sprzedać auto ?? Audi A4 B6 Avant 2002...
kup jakies 17" lub 18" z uzywanymi oponami za 2 tys. a auto sprzedasz za 5k wiecej :>
-
Eco jazda, czyli jak oszczędzać paliwo.
ludzie naczytaja sie takich bzdur o spokojnej jezdzie i przez to przejazd przez miasto wyglada tak a nie inaczej bo znajdzie sie takich paru obok siebie chcacych zaoszczedzic 3% paliwa i na jednym cyklu swiatel przejada 3 auta a nie 6 .....
-
Nowy Citroen C5
nie sadzilem ze kiedykolwiek to powiem ale ........ fajny ten citroen :>
-
Jaki olej castrol pol syntetyk czy mineralny?
jesli wczesniej byl lany catrol czy tam mobil z polskiego zrodla to i tak nie ma roznicy - to sa jedne i te same zlewki z serwisow zmieszane z najtanszym lotosem.
-
[B6 BFC] letnie opony 235/40/18
opony kierunkowe w ksztalcie V - czyli do takich zalicza sie omawiany dunlop 9000 - od zawsze mialy o wiele mniej zalet niz asymetryczne i o wiele wiecej wad niz asymetryczne glowna zaleta kierunkowych V jest ich wyglad i za to glownie je ludzie kupuja - a akurat przy wyborze opon wyglad powinien byc na ostatnim miejscu pzdr
-
[B5 AAH] 2.8 V6 30V i 12V jak to jest?
a malo to jezdzi silnikow 4-ro cylindrowych 8v ? strzelam ze z 70-80% jezdzacych po naszych drogach ...... chocby takie a4 1.6 8v
-
Odwieczny rebus - 17 czy 18???
w b8 jest juz wyzszy profil niz w przypadku b5-b7 dla 18" zakladasz 225/45/18 lub 245/40/18 - wiec gumy jest calkiem sporo dlatego najlepiej idz w 19" 225/40/19 lub 255/35/19 i jest lux :th:
-
jaki silnik bedzie lepszy na krótkie dystanse[3.0 v6?
jak dobrze rozumiem mowa tutaj o modelu b6 no to bedziesz mial problem, bo oficjalnie produkcja b6 trwala do 2004, na rynku sa jeszcze tylko b6 z roku modelowego 2005 ale wyprodukowane jeszcze w 2004 a co do tematu, jak piszesz ze robisz male przebiegi to bierz rs4 b5 :gwizdanie: spali troche wiecej niz 3.0V6 ale za to jaka frajda
-
[B5 APU] Jakie tarcze do tego modelu 280mm czy 288mm
1.6 1.8 1.9tdi 90ps - 280x22 niewentylowane inne, czyli 1.8T, 1.9tdi 110 115 i wszystkie V6 - 288x25 wentylowane
-
[B6 BDH] Szary Kocurek 2.5 V6 TDI ->Projekt S-line [||||||50% ]
hehe moj kocurek stal tydzien u weterynarza na wymianie klockow zaciskow lozysk etc. od jutra bedzie spowrotem stal dumnie pod mechanicznym, bo bez niego spadaja punkty respektu mojego wydzialu