Treść opublikowana przez bakuś
-
[ALL B5] Prawie pełne felgi polerka - wygląd czy kicha?
Dokładnie, rewelka, ale 18" to totalne minimum.
-
[ALL B5] Gdzie zamontować CB radio?
Ja ma CD pod podłokietnikiem i gruchę na uchwycie do telefonu. Innego wyjścia nie widziałem, bo drażniły mnie okropnie plączące się wszędzie przewody.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No nie wiem czy raz tyle to tylko trochę...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wstawać lebry! Co to za spanie?!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Idę, bo już oczopląsu dostaję od tego ekspresowego wertowania stron... sajo-naRRRRRRRRRRRRRa popaprańcy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a nasza-klasa.pl :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To ja już chyba nie jestem normalny, bo zamiast śledzić film to wciskam namiętnie F5 i gówno wiem z filmu...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Poziek w tym siedzi lepiej niż w A4 jestem tolerancyjny, poza asfaltami najbardziej lubię les nie no les to i ja lubię ... Kto nie lubi... Ej to nie forum panowie A co, burdel?!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Poziek w tym siedzi lepiej niż w A4 jestem tolerancyjny, poza asfaltami najbardziej lubię les nie no les to i ja lubię ... Kto nie lubi...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dlatego chyba będę lał do butelki :polew: :polew: :polew: :polew: Nie śmiejcie się, ale ja właśnie siedzę z lapkiem... na tronie. :decayed: :decayed: :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Łoł, ale się tu kolorowo zrobiło...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kurde, przez Was oglądam film i cały czas muszę skupiać się na rytmicznym wciskaniu F5...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wkurzające wysyłać jedną wiadomość siedem razy, nie?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
cicho bo 300stron tygodniowo jeszcze nie robiliśmy Daaaaaaaaaaj spokój SoMeS... zawsze mam taką minę jak widzę ile trzeba naadrabiać po odejściu z tematu SGL, a i tak siedzę potem i czytam te pieRRRRRRRdoły... :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobra, cisza, bo fajny film leci na canal+ !!! Już widzę te 15 stron do nadrabiania jak się skończy... ;( ;( ;( ;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: nie ma co się śmiać ... wiecie co te c**jje dają do nutelli na polskę :shocked: :polew: smacznego :polew: Zamiast orzeszków mielą łupki... :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To ładnie tam macie, że trzeba jechać do niemcowni po nutellę...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czyli co spotykają się w motelach i takie tam jakich motelach najmniej 5-cio gwiazdkowce Chyba Ci się Miron z hostelami pomlyliło...
-
[ALL B5] Jakie MAX tarcze w B5 na tyle ?
Może uściślę. Nie warto zmieniać z tyłu tarcz na takie, które mają średnicę większą o 10mm.
-
[ALL B5] Jakie MAX tarcze w B5 na tyle ?
Gra nie warta świeczki moim zdaniem, zupełnie.
-
[ALL B5] Jakie MAX tarcze w B5 na tyle ?
ale może kolega ma taki silnik wsadzony:decayed: a jakie są seryjnie tarcze z tyłu? (średnica)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ktoś ma dzisiaj zły dzień...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Cena jest jak najbardziej odpowiednia. Ja kilka takich ibiz i polówek tylko, że z klimatyzacją sprzedawałem w cenie 10-11tyś, a kombi nawet za 14...
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Jakbyś kiedyś wsiadł do takiego sprzętu przewożącego wielkogabarytowe elementy i oglądał na żywo jak taka pięcioosiowa, na dodatek skrętna naczepa pokonuje nasze śmieszne, wąskie rondka na każdym skrzyżowaniu to inaczej byś to oglądał. Dla mnie to jest masakra, ale w pozytywnym znaczeniu. Jestem pełen szacunku dla kierowców takich zestawów, bo dają radę! :notworthy:A tu jeszcze w filmiku górki, zjazdy i podjazdy totalnie zasypane śniegiem. Ciężko to ogarnąć....
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Za cicho, też tak uważam.