Treść opublikowana przez bakuś
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja chętnie połowę wezmę
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Za tą cenę... Z wiadomym przebiegiem i tylko odpryskami na masce. Ja bym się konkretniej przyjrzał...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Joł kobity! Piter, weź sobie tego bannera popraw w końcu...
-
[ALL B5] Wnętrze oryginalnego suba Audi Nokia - kilka pytań
A jak to zrobić? Czy wzacniacz bose by pod to podszedł (mały jest), czy patrzeć za czymś innym?
-
[ALL B5] Wnętrze oryginalnego suba Audi Nokia - kilka pytań
Najgorsze jest to, że nie mogę i nie chcę zmniejszyć pojemności bagażnika dlatego konieczne jest wykorzystanie powierzchni pod lewym boczkiem czyli tam gdzie był ori sub, a tego miejsca jest tam tyle co nic...
-
[ALL B5] Wnętrze oryginalnego suba Audi Nokia - kilka pytań
Dokładnie tak pisze na głośniku 2*3 Ohm.[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 22:34_________________________________________________Zresztą widać na zdjęciu... Czyli jednak zostaje zrobienie skrzynki...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
I jeszcze udaje, że go to śmieszy... Boniu, już nie ściemniaj. Współczuję oddać auto za łiskacza... :decayed: hehehe- Spoty Katowice i okolice
22 dowody !!!- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hehehehe a boniu posikany ze strachu, bo nie wie o co chodzi- Spoty Katowice i okolice
25 Guregoru- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
poka poka!!! odzyskam moją kierownicę taniej + reszta auta gratis...- [ALL B5] Wnętrze oryginalnego suba Audi Nokia - kilka pytań
Hej. Jak w temacie - oto kilka zdjęć i poniżej związane z nimi pytania: http://img705.imageshack.us/gal.php?g=20091207148.jpg 1. Co to za płytka z układami koło głośnika? 2. Dlaczego do głośnika idą 4 zamiast 2 przewodów? 3. Czy można zamiast tego głośnika podpiąć jakiś inny (niby lepszy) i czy jest sens?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hahahahaha podsumował :polew: :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Macie problemy...- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No a niby była taka akcja, że ktoś tam taką czystkę zrobił w tym temacie, że z kilkudziesięciu stron zrobiło się ledwo kilka...- [B5 AEB] Przerobienie zwykłej budy na quattro
jest zupełnie inny spód auta- [B5 AEB] Przerobienie zwykłej budy na quattro
nie- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hahahahah następny hahahahaha boniu, trza było takiego dorosłego zgrywać? :polew: :polew: [br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 19:36_________________________________________________Pisał nie na temat.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
odezwał się- Spoty Katowice i okolice
Te niebieske z kompletu to nie 1BE.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ahahahhaha jaki cwaniak, drugie konto założył... czekaj jak dostaniesz bana, ale na IP, a nie konto...- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
fuuuuuuuuuuu !!!!!!!!!!! wyjazd z takimi zdjęciami !!!!!!!!!!!!!!!!! :sick3: :sick3: :sick3:- Spoty Katowice i okolice
O, mój felunek...- Spoty Katowice i okolice
Moja jak tylko słyszy, że chcę kolejne pieniądze wkładać w auto to tylko patrzy spod byka i mówi, że mi je spali kiedyś... Bo w mieszkaniu ciągły remont. - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu