Treść opublikowana przez misiek547
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
zaraz ci wrzucę jak to wygląda. Mam kabelek comandera 1.4 china i jak na razie nie narzekam wszystko ładnie czyta i programuje nic jeszcze nie uwaliłem ---------- Post dopisany at 15:23 ---------- Poprzedni post napisany at 15:19 ---------- film może nie najlepszych lotów ale może coś zauważysz
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
spoko zaraz ci podeśle
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
3. rozpiska jest dostępna na forum nawet jakiś tutek powstał poszukaj dobrze 4. widzę że masz ten rocznik co ja w moim przypadku wsadziłem licznik adaptacja kluczyków i pali od kopa
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
albo w akcie desperacji zrobić nalot samobójczy na Ingolstadt może wtedy coś więcej się dowiemy
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
dzięki za info
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
no mam yatoura. radyjko mam rns-d i tylko podczas słuchania muzyki ze zmieniarki słychać wycie silnika w głośnikach nie jest to mega głośne ale da się to usłyszeć
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
a żebym wcześniej znalazł ten wątek a ja przez allegro zamówiłem ;/ jakiś czas temu a powiedz czemu ta zmieniarka odbiera zakłócenia od silnika?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
z tym przelutowanie to zapewne chodzi o to żeby spiąć dwie diody od poduszki i od immo i wtedy obydwie się zapala a później zgasną. W a4 te sygnały odpowiedzialne za te funkcje nie idą przez moduł komfortu tylko z krańcówek. może nie podpiąłeś krańcówki od drzwi kierowcy do licznika i dla tego nie piszczy lub krańcówka padła albo buzzer. aby wyeliminować niedziałający głośniczek w liczniku zrób test zegarów tam w którymś teście powinno uruchomić gong. Co do wyświetlania drzwi to jeszcze u siebie też tego nie podłączyłem ale trzeba się wpiąć w krańcówki od drzwi i w odpowiednie piny w szarej kostce i powinno działać
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
napisz jeszcze z jakiego auta pochodzi licznik czy z a4 czy a6 bo to jest ważne co do wyświetlania otwartych drzwi na fisie
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
podejrzewam ze to są jakieś rewizje liczników. ja mam podświetlenie dopiero po zaplonie
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
a diabli wiedzą muszę przetestować ten mój i zobaczę jak na oryginalnym wsadzie się zachowuje i jak na edytowanym
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
no mi po zapłonie też inaczej pokazuje niż przed
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
bediks ja teraz tak też mam temp oleju złapie najpierw woda 90 stopni a później dopiero temp oleju lapie i tak po ok 4 km ma dopiero 60 stopni temp oleju
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
a no widzisz mam ten sam licznik 8do 920 980 K d12 tylko że wsad mam wgrany 8D0920932GX_D13 a nie masz kogoś w pobliżu kto by ci to ogarnął
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
a ty masz ten licznik full fis jagera?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
bediks a ty chcesz wsad do twojego licznika może dam co ten co ja mam bo widzę licznik z a4 masz
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
No właśnie nie jeździłem na tym d11 i nie wiem czy wyskakuje błąd Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Z tą wersją to całkiem możliwe bo ja jak wgrałem d11 też mi temp. Się nie podniosła a po wgraniu d13 działa. Z kanałem 60 to wiem że ta masz sterowniki jakie po can biegaja między innymi Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
reset działa ci prawidłowo tak to działa a co do spalania to faktycznie to tak jest że jak się zatrzymasz to pokazuje ostatnie chwilowe niestety ;/
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
skomplikowane wcale nie jest poskładać to to pewnie z 20 min roboty jak się ma wszystkie komponenty
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
to fakt ja na forum michę z czujnikiem wychaczyłem za 150zl a pamiętam raz jeden kolo na szrocie kupił taką michę z czujnikiem za 50 czy 70 zł to dopiero była okazja
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
z tą opadającą wskazówką to na 70 % jest wina nieodpowiedniego wsadu w liczniku. Miałem taki sam problem czujnik w misę wrzucony licznik i czujnik pochodzą z tego samego auta. Jak wsadu nie zmieniałem to wszystko śmigało aż miło razem z temp. oliwy po zabawach z wsadami i przerobieniem na Europe na niektórych wsadach właśnie temp. oleju zachowywała się w taki sposób że wskazówka opadała. Mam teraz wgrany wsad od Europejczyka ale tez do końca chyba nie działa tak jak powinno bo wygląda to tak żę temp. oleju rośnie i niby ok ale jak zgaszę auto a następnie przekręcę zapłon to temperaturę wskazuje wyższą niż przed zgaszeniem po czym po chwili opada do poprzedniego stanu
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
no ok skoro tak piszesz
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
kolego przecież pisałem że mam wsad od 1.8 a to pewnie to samo jak chcesz to mogę ci wysłać
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
to jest wsad z Europejczyka i ma 100km/h na 12h ja mam go wgranego do 8d0920980k i działa dobrze