Treść opublikowana przez misiek547
-
Potrzebna pomoc z VAGiem - Malbork i okolice
Hejka mam kabelek potrzebujesz jeszcze pomocy?
-
błąd 17924 , 16496
Chyba nie on jest na zatrzaskach
-
błąd 17924 , 16496
No chodzilo mi o dekielek sieagasz pierwszy podnim jest sprezyna i drugi dekielek ten tez sciagasz i podnim jest membrana
-
błąd 17924 , 16496
Ja kupilem uzywke raczej watpie zeby bylo w spzedazy ale kto wie moze aso ale ciekawe jak z cena
-
błąd 17924 , 16496
Kolego zobacz membrane gumowa pewnie jest przerwana z gory trzeba zdjac pokrywe. Najczesciej ulega uszkodzeniu
-
błąd 17924 , 16496
po dodani gazu powinna dzwigienka sie poruszyć
-
dobranie głośników w tylnią półkę bose
Nie chce poprawy wystarczy zeby bylo nie gorzej jak ori. Zastanawiam sie czy woofery z tt podejda wygladaja podobnie tylko jak z parametrami I co nikt nic nie doradzi
-
dobranie głośników w tylnią półkę bose
Witam poszukuje jakiś zamienników wooferów bose w sedanie ktos może coś polecić? cena max do 200zl
-
Pomocy Woda Na Tylnym Dywaniku Za Pasazerem A6 2002 Kombi
Ja raz miałem przytkane korki w grozi pod akumulatorem i tez miałem kałuże w samochodzie
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Nie będzie działał poprawnie musisz jeszcze zmienić zawartość eepromu
-
jakie bloki logować
Ok dzięki za informacje
-
jakie bloki logować
witam może ktos mi pomuc bo chce zobaczyć w jakiej kondycji są elementy silnika jakie kanały zrobić dynamicznie a jakie statycznie
-
spadające ładowanie akumulatora pod wpływem temperatury
Co w nim sprawdzić
-
spadające ładowanie akumulatora pod wpływem temperatury
Witam Mam problemik z ładowaniem aku problem objawia się w ten sposób, że spada ładowanie do ok 12,5v pod wpływem temperatury. Kiedy temperatura otoczenia jest ok 20stopni jest wszystko ok akumulator jest ładowany nawet po rozgrzaniu silnika, ale jak zaczynają sie upały takie jak są obecnie to ładowanie drastycznie spada i jest mocno zależne od obrotów silnika. miał może ktoś taki problem
-
Stuki w silniku i zapalajaca sie kontrolka oleju
Zmierz ciśnienie na cylindra chwile jak coś z zaworami to powinno być niższe i ja do tego jeszcze bym radził zmierzyć ciśnienie oleju może smok się przypchal lub pompa siada wtedy myślę że powinno się coś wyjaśnić
-
ustawienie wałków wymiana napinacza łańcucha
Ja wymieniłem czujnik halla i zapier....
-
Przestawiony rozrząd, czy inna przyczyna?
Ja kupiłem na allegro niby oryginalne ale mam wątpliwości
-
Przestawiony rozrząd, czy inna przyczyna?
ja po wymianie ma taki sam problem identycznie mi się ustawiły wałki tylko mi do tego wywala czujnik położenia wałka a jaki napinacz brałeś
-
ustawienie wałków wymiana napinacza łańcucha
A co było z tym napinaczem ze go reklamowales?
-
ustawienie wałków wymiana napinacza łańcucha
Wsadziłes juz nowy?
-
ustawienie wałków wymiana napinacza łańcucha
Napinacz ori tak jak sprzedawca mnie zapewniał a mechanik raczej nic nie odjebal bo robiłem z nim
-
ustawienie wałków wymiana napinacza łańcucha
Albo napinacz za słabo naciąga ---------- Post dopisany at 07:58 ---------- Poprzedni post napisany at 07:56 ---------- Tak raczej tak oczek mają tyle samo i odstępy pomiędzy tulejami też grubość tulei tez identyczna dodam że łańcuch firmy iwis
-
ustawienie wałków wymiana napinacza łańcucha
Sprawdzałem ze starym i wszystko ok nawet suwmiarka mierzyłem i jest ok
-
ustawienie wałków wymiana napinacza łańcucha
Tak
-
ustawienie wałków wymiana napinacza łańcucha
sorki że tak późno ale dopiero znalazłem chwile żeby zrobić zdjęcia więc po ustawieniu rozrządu na znaki wygląda to tak a do tego ciągle wywala błąd 17746/P1338/004920 - Camshaft Position Sensor (G40): Open or Short to Plus