Treść opublikowana przez Peres
-
[ALL B5] Sprzęgło wysoko bierze - czy to standard ?
Tak ustaje............... a tak OT to jaki moze byc koszt takiego lozyska??
-
[ALL B5] Sprzęgło wysoko bierze - czy to standard ?
A u mnie po lekkim dotknięciu pedału sprzęgła czuć takie jakby stukanie-uderzanie, czego to może być objawem???
-
[B5 AJM] Problem z licznikiem
Dawnooo temu znajomy tez miał problem taki, przyczyną był zawieszający sie silniczek od obrotomierza. Ale jak sobie z tym poradził to juz konkretnie nie wiem, jak bede sie z nim wiedzial to dam ci znac co i jak............
-
[B5 AGB] Moja S4 Avant
Bajka fura pozdro.........
-
Pracy szukam
U mnie w Piotrkowie i w niedalekim bełchatowie ludzie wcale nie tak źle nie zarabiają, tylko że to głównie pracownicy fizyczni, jest wiele zakładów z dziedziny mechanilki automatyki, ludzie z tamtąd bedą wam się smiać w oczy mówiac że po ledwie zdanej zawodówce zarabiaja >2200 zl na ręke. Dla przykładu: -Haering Piotrków (sam pracowałem sezonowo we wakacje) firma ma swoja szkołę -BOT Bełchatów (Elektrownia i kopalnia) -Mostostal -kilka prywatnych firm
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
Zdaje mi się że ta dymiąca rakieta wybuchła nim dojechała na hamownie.
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
Sytuacja napięta jak plandeka na Żuku!!!
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
Ja też chcę!!!!
-
[B5 ADR] MOJA ZABAWKA!!! AUDI A4
A ja tam lubie sie bawić na zabawach w remizie ale osobiście takim autem bym nie jeździł po drogach nawet wiejskich. Ogólnie to auto szpecą te lampy. :polew: :polew: :polew: pod remizą
-
[B5 ADR] MOJA ZABAWKA!!! AUDI A4
kolego zmień te lampy.... Chyba że jesteś z tych osób co patrza na na swojego kolege i maja sprośne myśli..................... :evil:
-
Spociki Radomszczańskie
moze 27 wrzesien godziny 15-18 tak po obiadku??
-
Spociki w Skierniewicach
skovroon i jak są chętni???
-
Spociki w Skierniewicach
nie nie :> nie bede nic przekladal..wszystko wyjdzie w praniu noca rataja jest totalnie pusciutka nawet dzisiaj jak jechalem tam przed 22 to na calym odcinku od skrzyzowania pod lidlem do samego ronda wyprzedzilem moze ze 2 samochody... nawet mierzylem odcinek.. 400 metrow od swiatel jest troszke dalej od karchera.. mam nadzieje Tobi ze wiesz o czym mowie [br]Dopisany: 27 Sierpień 2009, 22:41_________________________________________________ trzeba bylo mu trąbnąc to może by skumał o co chodzi i sie tu odnalazł [br]Dopisany: 27 Sierpień 2009, 22:51_________________________________________________ Peres Ty sie chwalisz wygraną Ja niestety porażką :wallbash: ustawilem sie ostatnio w lodzi na swiatlach z BMką 120D ona ma chyba 163Km.. nie wiem czy kojazycie ale to bylo na odcinku od swiateł na brzezinskiej przed m1 do tych nastepnych przed wiaduktem ok 300metrow.. miedzy tymi swiatlami stoi foto radar na szczescie nie aktywny :gwizdanie: :gwizdanie: dostalem baty gdzies o poltorej dlugosci tej bety :disgust:[br]Dopisany: 27 Sierpień 2009, 22:56_________________________________________________nie wiem czy wiecie ale brakuje nam 3 postów do przebicia łodziaków ja juz nie mam dzis o czym pisac Z tego co wiem ta betka co sie z nią bujałem miała 140 hp
-
Spociki w Skierniewicach
Dzisiaj na światlach ustawilem sie ze mna gościu w dresiuku w BMW 318i + LPG podajrze i poganiał swojego rumaka bez skutecznie, dostał po 4 literach ładnie
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
to moze mała konfrontacja na 1/4 ???
-
Spociki w Skierniewicach
Ferrari nawet nie wiem jakie może F40 ale daje rade. Piotrków ulica Sulejowska. P.S. dzisiaj narąbany jak stodoła %%% gościu w Masserati Quatropore krecił bączki przed całodobowym w piotrkowie na ulicy przemysłowej dosłownie 40 min temu.
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
Normalnie podjade do was do czestochowy i lookne to autko
-
Spociki w Skierniewicach
W mojej okolicy jeździ maserati quatroporte fajne fajne koleś siwy kolo 70 ale jeździ b. spokojnie wg mnie mogł sobie kupić Matiza
-
Spociki w Skierniewicach
VI Spot Skierniewicki odbędzie się w sobotę 12 września o godzinie 18.00 ------ ktos wogole przyjedzie?? Takto ja bylbym chętny, mam nadzieje ze jestescie tolerancyjni dla mlodych kierowcow bo prawko mam od niedawna........
-
[B6 AVF] Moja kruszynka.....
sprowadzil ja znajomy. kosztowala mnie 31 tys. ale wszystkie oplaty przedemna, i minusem bylo to ze auto nie ma ubezpieczenia i nie moge nim jeździc, bo zostalo przywiezione na lawecie, musze czekac jeszcze okolo tygodnia na zarejestrowanie pojazdu. A miedzy czasie wymienie rozrząd pompe wody przednie oponki przednie i filtry oleje. Mysle ze na poszukiwania takiej audiczki trzeba miec ze 35 tys zl w kieszenieni[br]Dopisany: 21 Sierpień 2009, 14:52_________________________________________________Sory za 2 posty ale znajomy mowil ze widzial w niemczech 2.5 tdi igielke niebieski melaic szukal jej dla mnie ale ten silnik mi nie odpowiada. jak co to pisz na pw
-
Spociki Radomszczańskie
Ja też sie pisze podepne sie do was w piotrkowie nic ciekawego sie nie dzieje. Tylko dopiero co odebrałem prawko a autko sie rejestruje. Wiec po 28 sierpnia moge gdzieś lecieć w rozsądnych porach. Nie zawsze jestem na forum to jak co piszcie na pw.
-
[B6 AVF] Moja kruszynka.....
Niestety zdjęć nie mam zbyt wiele ale naprawde nie mam czasu zrobić (załatwiam sprawy związane z zarejestrowaniem w polsce) narazie mam tylko takie ujecie dupki na "szybko". Autko świerzo sprowadzona z niemiec przebieg 177 tys. km. Zawieszenie przednie i tyle było robione w ASO na orginalych cześciach, blacharz powiedział że nie jest "bita" a mechanior że przebieg jest realny, standarowe wyposarzenie. Silnik 1.9 TDI 130 KM 2002 rok produkcji Czeka mnie wymiana płynów i rozrządu i przednich opon bo są 185 nie wiem dlaczego a powinny być 195. W planach mam zmiane felg na jakieś fajniejsze bo te są lipne.
-
Pytanie o prawo jazdy
Chyba daruje sobie dalsze wypady z tym paliwem mnie przekonałeś.
-
Pytanie o prawo jazdy
W miniony poniedziałek zdałem upragnione prawko kat. B . I mam pytanie co mi może zrobić policja jak mnie złapie bez plastiku narazie na niego czekam.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczów. Jestem miłośnikiem Audi A4 a niedługo być może posiadaczem. Mam nadzieje że przybliżycie mi trochę informacje na temat tego autka