Treść opublikowana przez Peres
-
Pytanie na temat oddawania krwi
Wielkie dzięki, pójdę do centrum i wszystkiego się dowiem.
-
Pytanie na temat oddawania krwi
Tam nie ma nic o złamaniach, pytam się tylko aby upewnić....... P.S. Też mam google.pl :kox:
-
Pytanie na temat oddawania krwi
W listopadzie zeszłego roku miałem złamaną rękę (dokładniej dalszą kość promieniową ). Przed 24 grudnia zdjęto mi gis i wszystko jest ok . I mam pytanie czy po tym zdarzeniu mogę jutro oddawać krew? Akurat może ktoś z was wie jak z tym jest??
-
Spotkania na drodze
Dzisiaj w piotrkowie na ulicy Armii Krajowej widziana B5 1.8T niebieska z ramkami klubowymi EP 35xxx prowadziła kobieta, z boku chłop..... puściłem kilka razy długimi i nic
-
[ALL B5] Jak usunąć dużą tłustą plamę na siedzeniu ??
wyschło i jaki efekt???
-
[B5 AMX] Moja A4 / S4 2.8Q
Znajomy choruje na taką......... Pozdrowienia i gratulacje życzę wam jak najlepiej
-
[ALL B5]Opinie na temat silnika 2.8 V6 w B5
Wiec nie jest tragicznie, jeżeli będzie wychodził tak do 15 litrów to zostanie czysta bęnzynka. Passta on raczej niechce zona ma, a audi to zawsze jakaś odmiana.
-
[ALL B5]Opinie na temat silnika 2.8 V6 w B5
Znajomy chce kupić B5 w wym silniku 193 konnym w , jakie są opinie na temat tego silnika, ile pali jak z awaryjnością, i jak z tolerancja tego silnika na gaz, bo on nie ukrywa ze jerzeli to auto będzie b. dużo palić, to je zagazuje, ale pierwotne założenie że to ma być czysta PB, to nie będzie auto na jakieś długie trasy ponieważ żona jeździ paskiem b5 AFN.
-
Laguna 1.9 dCi 120KM - wasze doświadczenia
A ja sie wypowiem tak kolega ma ową lagune, owy rocznik, owy silnik i 6 skrzynie, jak na razie karta do odpalania mu sie wysrała beknoł kilka stowek, i jeździ dalej. Miesięcznie robi 1000-2000 km. Ogólnie wole B5 po 2 lifcie, z AFN-em lub AJM-em, laguna jest b. ładna i ma dosyć mało spotykany wypas, mimo to jakieś 90% A4klubowej społeczności woli audi i niech tak zostanie.
-
[ALL B5] Pęknięte łączenie kluczyka w "scyzoryku"
to jutro wezme się za lutowanie.
-
[ALL B5] Pęknięte łączenie kluczyka w "scyzoryku"
Panowie sorry za odkop ale mam podobny problem czy można dokupić ten element zaznaczony za rysunku i gdzie kupić inaczej będę to lutować jutro???
-
Zima kontra nasze niunie:)
Golf 3 1Z brata po 15 dniach odpalił ale baterie trzeba było podładować i kupić na szrocie zbiornik od płynu od spryskiwaczy bo stary rozsadziło , moja A4 jest garażowania i zawsze jest mi posłuszna
-
Lockerz.com
No własnie czy to nie jest kolejny fake???
-
[B6 AWX] Nowy nabytek awx 130KM avant
Sorki ale mały OT jaki jest orientacyjny koszt włacznika świateł, przyciskow od elektrycznych szyb, ta gumowa powłoka na wiekszości elemętów sie bardzo szybko ściera w miare użytkowania. Mam nalatane 190 tys. km
-
[B5 AFN] A4 B5 1.9TDI AFN Avant by Rogal. S4 look. Porządne auto. Nowe foty.
Właśnie masz je jeszcze......
-
[PC] Call Of Duty 4 MW2 ...::::22:00 START::::...
A ktoś gra z was w CS 1.6 CS:S"???
-
[ALL] Auto Perfect - Piotrków Trybunalski
U marjana robią głównie auta konceru VAG. Znany i polecany warsztat. Agczi możesz podjechać do piotrkowa i spytać sie co i jak.
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
Dzo-dzo zdradź nam jaki silnik bedziesz miał w swoim przyszłym aucie benzyna czy dizl R4 V6 czy V8??
-
[ALL B5] 1.9 czy 2.5?
dźwięk V6 jest piękny natomiast R4 bije go na głowe pod względem bezawaryjności, ewentualnych kosztówi cześci i spalania. Mając 2.5 zapomnij o spalaniu <7 l/100 km mając ten silnik trzeba po prostu o niego dbać, wtedy ci jeszcze sporo kilometrów nim zrobisz. Kupując B5 z tym silnikiem szukałbym zadbanej sztuki warto dołożyć 2-3 tys. zł do inwestycji aby potem cieszyć się przez najbliższe lata. noj 150 km robi wiekszą robote niż 115 km
-
Nie oszlifowany diament... :D "Afrykański Sen" str 2 :)
nie kto ze mna jedzie po jakąś fure do Libi tylko jest problem potrzebna jest mi beczka ~150l na rope skoro kolega mowi ze tam wyciagu z rzepaku nie sprzedaja........
-
[B5 AGB] Audi S4 B5 powered by MR MOTORS
dacie jakiś filmik tej esy
-
Pomoc w rzutowaniu figur
nie wiadomo jaki to ma byc przekruj.....
-
Spotkania na drodze
Czarna B5 SEDAN sciema szyb, na 18'' i chyba czerwone zaciski rejestracja EP XXXX widziane czesto jak pomyka ulicami piotrkowa. KOX fura i pozdro
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
dzo dzo i jak z twoja A4?? :audi:
-
Spociki w Skierniewicach
złota robota panie Kierowniku, złota pięknie się ściąga pliki z neta. 100 MB w niecałą minutke, czyli film w Divx około 7 minut Oczywiście nie żebym ściagał tylko tak dla przykładu podałem . Zresztą ostatnio przerzuciłem się z Divx na filmy w HD, obraz masakra Dla pocieszenia powiem że w chacie mam jedyne 2Mb czyli 10 razy wolniej niz w robocie A czym sie zajmujesz ze w pracy Ci potrzebny taki net???