Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magdalenah

Klubowicze
  • Dołączył

Treść opublikowana przez Magdalenah

  1. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    uuaaa kosa zaraz kosa- czysta oszczędność czasu zainteresowanego i mojego, gęsto ludzie ślą cv od pieca tzn. nie ma w cv nic na temat tego co było w ogłoszeniu wymienione
  2. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja tam rekrutując robię taki rentgen, że nie spełniający kryterium do etapu rozmowy nie dochodzą. :gwizdanie:
  3. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jak jest dobry to niech sie pochwali ile mandatów dostał w tym czasie
  4. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jakiś ty dowcipny a po autostradzie do Włoch to się jeździ 15 km/h ? nie wiedziałam, jechaliśmy więcej[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 12:05_________________________________________________ napisałam żeby mi wysłał ale czekam na odp jeszcze
  5. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    tanio i pewnie :polew: zapewne , właśnie koleżanka zapłaciła za wymianę całego TIP na nowy bo padł w Audioli. a przy jakim przebiegu padł TIP - 500 000km? tzn. przy 267 000km - przebieg ori a samochód od dziadka z niemcowni Przy dużym zapewne ale nie 500 tys. służy do jazdy w promieniu 5 km do pracy i z pracy,( w rodzinie są 3 auta) przebieg był sluszny i orii - nie od dziadka, w końcu samochód kupował mechanik, także żarciki nie uzasadnione, reasumując jak coś ma paść to padnie , niezależnie jak się nazywa , ŻADEN mechanizm w aucie nie jest przewidziany do zgonu samochodu i zezłomowania. Wierząc w opowieści o multi już dawno moje auto winno stać na szrocie. Gdy chciałam przeprowadzić diagnostykę tak ot bez powodu i podałam przebieg to stwierdzili że kłamię, bo po takim przebiegu to multi nie jeździ bez remontu. Ja póki co wymieniam olej i jeżdżę.
  6. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    tanio i pewnie :polew: zapewne , właśnie koleżanka zapłaciła za wymianę całego TIP na nowy bo padł w Audioli.
  7. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no baaaa pewnie że tak z opcją tip
  8. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A nie lepiej jak Dominik wsadzi manetkę w kopertę bombelkową i wyśle pocztą polską - listem poleconym? zapłaci za całą imprezę 5zł bo to jest lekkie... [br]Dopisany: 31 Maj 2011, 10:44_________________________________________________ no to zabierzesz manetkę od Dominika w wawie i przyjedziesz z nią na spota... wezmę kompa + klucze i pod Realem temat załatwimy Jadę do Wrześni z nią do BartS'a na diagnostykę skrzynki zmianę ewentualną softu i sterownika , podmianę kiery, podmianę gałki zmiany biegów i założenie manetki do FIS. Nie wiem czy będę na spocie więc
  9. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Bry , będzie ktoś leciał na wawe lub spowrotem w tym tygodniu? Potrzebuje odebrac manetkę do FIs rezania od klubowego kolegi.
  10. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    widze cie Panton a w niedziele nie widziałam
  11. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no właśnie :bicz3: a ja chciałam z DJ rezanko obgadać
  12. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a w ogóle to wrócilam włąsnie z imprezki Automobil klubu łódzkiego i pogapiłam się na drifty, sportowe furaki i podziwiałam tunning fiata 126p po prostu szedł jak BMW hahaha No i oczywiści natknełam sie na najnowszą A4 B8. Niestety ewakuowałam się bo trzeba obiad zrobić wkońcu Chłopaki palą gume zaś nadal. Nie zdąrzyłam oblookać przejazdu Subaru. Fajnie że tak można swoich sił spróbować. Dziwię się Kimi, że jeszcze cię tu nie było [br]Dopisany: 29 Maj 2011, 14:19_________________________________________________ ta bedziesz w zeszlym tygodniu tez mialas byc No chyba że padnę na zawał, to nie będę a tak choć zajrzę, bo nie wiem czy długo posiedzę z Wami z racji dwóch pał na semestr jakie moje laski zafundowały jedna z matmy druga z historii i teraz nadszedł czas stania z batem nad głową, bo ostatni tydzień nauki w zasadzie.
  13. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to ja zajrze Panton bedziesz? byś mi zapodał wersje sterownika i soft skrzyni multi
  14. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    witka, jest dzis spocik?
  15. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    klysiu a nie wyglądasz żeby ci się cały bochenek mieścił :>[br]Dopisany: 28 Maj 2011, 12:43_________________________________________________Będzie spocik jutro czy nie w końcu :gwizdanie:
  16. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    najpierw to musimy chętnych zebrać, grilla załatwić itd. :gwizdanie:
  17. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    na grillu który odbywaliśmy , dla przypomnienia są fotosy u Seby na stronie - w tle krzaczory i drzewa
  18. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Lepszy był w krzaczorach na Malince z kiełbaskami, coca colą i...itd tylko czy zbierze sie taka ekipa ?
  19. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    smutny piątunio.... witam
  20. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    branoc
  21. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie ma już :]
  22. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    szkoda że nie ma podłokietnika ale ten sobie mogę dać do obszycia skórą
  23. I widzisz robisz zamieszanie obrażasz innych a nie wiesz jak naprawdę tam jest,tam z każdej pracy stać cie tam auto nowe czy inne rzeczy(to jest logiczne chyba bo po to człowiek pracuje),taki jak Ty dzwoni później co super stacji i mówi ze kasjerka w Lidlu zarabia 800euro i tez ja nie stać na nic bo tam jest wszystko droższe.U nas za taka prace stać cie na sól do śledzi. Kazda partia jakiej nie wyjdzie powinna od razu zwijać manatki a ludzie z nią związani zakaz uprawiania polityki,ostatnia szansa to partia Palikota,ale jak widać ludzka ciemnota dalej wieży w PO PIS czy SLD. A ja wierzę tylko w to co sama zrobię polityka to już nauka teraz, kto lepiej nauczy się operować narzędziami manipulacji tłumu, znajdzie ten czuły punkt, że ludzie powiedzą - to jest gość na niego zagłosuje, dobrze gada! Prawda zaś jest taka, że z gówna bata nie ukręcisz. Jak wielkie mamy gówno rządzący dowiadują się jak przejma stołki a potem cała kadencję niby coś z niego kręcą przy ograniczonych środkach. Najlepiej zaś kręcą dla siebie , bo mają świadomość, że wiecznie stołków zajmować nie będą. Najlepsi politycy to tacy co mało ingerują w gospodarkę i nie przeszkadzają. Za granicą też bywam i wiem, że nigdzie nei ma takich pensji żeby poszedł i walnął sobie z niej nowe auto. To są wyjątki a u nas w Polsce tez takowe są. Mogą zaś nie martwić się jeśli maja pracę, że w lodówce będzie lód a do wypłaty pól miesiąca.
  24. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Hej. Myślę, że ja bym Ci to ogarnął Jak się zdecydujesz, to daj mi znać trochę wcześniej - poczytam jeszcze trochę teorii na ten temat, żeby nie było problemów po drodze:) Pozdrawiam. Oki dam znać temat w zakładce warsztat przerabiany [br]Dopisany: 26 Maj 2011, 12:10_________________________________________________takie foteliki kolega sprzedaje - http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=205585.msg2431722#msg2431722
  25. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a tak z innej beczki czy jest tu ktoś kto wstawi ( jak się zdecydujemy oczywiście ) climatronik 1din z grzanymi stołkami plus nowe stołki grzane i to wsio podłączy żeby latało ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.