Treść opublikowana przez Magdalenah
-
Spociki Łódzkie
siemka, ktoś dysponuje VAG-iem? potrzebuje odczytać jaki mam soft w skrzynce.
-
Spociki Łódzkie
fotoski fajne kiełbaskowe Seba cos wrzucił na szósty zmysł?[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 21:55_________________________________________________ najlepiej AC :>
-
Spociki Łódzkie
w porównaniu z wczorajszą ........... [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 18:21_________________________________________________obejrzę chyba jakąś ściągniętą pozycje filmową ..... na razie
-
Spociki Łódzkie
to mnie pocieszyleś bo myślałam, że to starość te drzemki hyhy
-
Spociki Łódzkie
:> chyba usnę normalnie......
- Spociki Łódzkie
-
Gadżety A4 Klub Polska LDZ Banda
a rozmiarówka Panie obejmuje ? :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
witko i dziękulski za kiełbaski i miłe niedzielne popołudnie [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 10:28_________________________________________________
-
Spociki Łódzkie
siemka, to REAL czy Malinka? :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
zaglądam ale dalej nie wiadomo gdzie i o której idę lulać dobranoc
-
Spociki Łódzkie
nie no Kimi poniosło Cie
-
Spociki Łódzkie
:> przyjedźcie po mnie jak ustalicie heheh będą sąsiedzi mieli co mężowi opowiadać
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Ale przyjedziesz? :cool1: hmmmmm a gdzie tak wogóle? bo dzieci kiepsko mi będzie ogarnąć na jakimś parkingu- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
To ja nie przyjezdzam bo ja nie bede po myjce i nie wypolerowana taka..... ja też nie ogarnięty więc wpadaj nie będę sam :gwizdanie: ok staniemy w drugim rządku żeby nie psuć designu kolegom aaa macie jeszcze te folie do ściemki?- Spociki Łódzkie
To ja nie przyjezdzam bo ja nie bede po myjce i nie wypolerowana taka.....- Spociki Łódzkie
są... są.... będę ja, rem1k, DJ, Ty, klysek doleci.... Marcin pewnie dojedzie... chriss może dojedzie... Bartas.... i Tomek ... To Tomek juz swoją audiole "wyprasował " ?- Spociki Łódzkie
Pamietam, czytuję forum ale i tak świetnie sobie radzicie beze mnie- Spociki Łódzkie
no nie wiem, dziecko mam chore a nianią nie dysponuje a co Wam obiekt muzealny potrzebny? nie pitol tylko jutro Cię na spocie widzę... jasne?- Spociki Łódzkie
a co Wam obiekt muzealny potrzebny?- Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Bart a daleko do ciebie ?- Bukowina Tatrzańska 2011 HOT-LINE :)
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 22:55_________________________________________________ :polew: zabawa przednia, foto super też dziś śnieg rano zobaczyłam za oknem i nie wiedziałam czy wytrzeźwiałam w związku z tym na szczęście dla moich letnich opon stopniał pozdro- Spociki Łódzkie
Pozdrówka dla ekipy w BT i oczywiście pyk weekendowo - Spociki Łódzkie