Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magdalenah

Klubowicze
  • Dołączył

Treść opublikowana przez Magdalenah

  1. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a tak sobie strasze po nocach hyhy a ty co krisie bezsenny ?
  2. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Madzia puszczałem awaryjne :wink4: nie zauważyłaś :wink4: [br]Dopisany: 26 Luty 2011, 22:41_________________________________________________ Seba chłopaku też o nich myślałem :naughty: tylko czy to nie Made in China ???????????? :confused4: Zauważyłas" i zamotałaś się jak zwykle pozdrawiam ekipę
  3. Agatka nie ty jedna słyszałaś różne teorie Wymieniłaś już ten olej ?
  4. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    siemka, pozdro dla kierowcy myszy co to jak zaciemnił szyby nie poznaje ludzi hyhyhy
  5. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No mieli składać, myć itd. po 18 jadę po niego. to jest w tej drugiej hali do mycia moj jest w tej czesci za brama jak bys chciala przez szybe looknac po ramkach nie poznasz bo ich nie ma:D A tak w ogóle to co Twoje auto znów tam robi ???
  6. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No mieli składać, myć itd. po 18 jadę po niego.
  7. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    heheh to dobrze że stoi dzisiaj wyjeżdża pooglądam zaś twoje
  8. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no bo wiesz nie wiem na co uważać przy odbiorze, generalnie jak cos wymienili to powinni mieć stare prawda? Ubezpieczyciel zabiera części, które zostały uszkodzone i wymienione na nowo więc w ASO tego nie mają... ewentualnie ubezpieczyciel żąda protokołu ze złomowania wymienionych części ponieważ musi "wewnętrznie" tę szkodę rozliczyć u siebie.. i nie zostaje to w ASO ponieważ ASO dostaje kasę od ubezpieczyciela jeżeli się rozliczy z naprawienie szkody. Ubezpieczyciel czasami idzie na taki układ, że pozwala zostawić uszkodzone części ale wtedy w jakiś tam sposób oszacowuje ich wartość i odlicza od kwoty wypłaconego odszkodowania. Oczywiście żyjemy w Polsce więc pewnie protokół lub jakiś świstek potwierdzający zezłomowanie uszkodzonej części jest do załatwienia a wtedy wszystko się w papierach zgadza i tak jak pisał DJ - można znaleźć na allegro... Dzięki za info, ja to raczej pisałam w kontekście tego, że mam mieć nowe części a wsadzą stare tylko że wyklepane
  9. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no bo wiesz nie wiem na co uważać przy odbiorze, generalnie jak cos wymienili to powinni mieć stare prawda?
  10. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    odbieram w poniedzialek, a propos stare felgi zabiera ubezpieczyciel ? Magda jak w koncu wyszlo z samochodem?
  11. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  12. Było tu na Forum kilka batalii w tym temacie . No widzisz. Nie miałeś tego silnika, a jednak wyrażasz opinie... Na jakiej podstawie? Prześledź Forum i np. ilość usterek zgłaszanych przez uzytkowników 1,9 TDI, a 2,5 TDI. A co do wspomnianej drogiej eksploatacji, to wybacz, ale jest pewna różnica, pomiędzy prostym , rzędowym czterocylindrowcem, a (jak na owe czasy) technologicznie zaawansowanym V6. Poza tym, to kto przy zdrowych zmyslach kupuje sobie V6 dla oszczędności Potwierdzam silnik jest superrrrr moj ma ponad 200 tys i żyje, multi też nie naprawiana ale serwisowana silnik do jeżdżenia po mieście nie jest tani ale jak ktoś chce tani to taki kupuje prawda? na trasie to jest jedna wilka bajka Pozdrawiam użytkowników
  13. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie chce ktoś pięknego rudego kota z dobrego domu ? moj syn okazało się, że ma silną alergię i stąd te ciągłe infekcje ...
  14. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    siemka w poranny słoneczny czas
  15. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :polew: to dzięki
  16. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    SSSSSSSSSSSiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeemmmmmmmmmmmmaaaaaaaa Madzia :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 19:50_________________________________________________klysiu PYKasz coś dziś ???????? to tak do kompa sie pyka potrzebuje kogos kto rozpozna naprawiana fele od nówki na poniedziałek i zna sie troche na lakierowaniu
  17. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    siemka
  18. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dobranoc
  19. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wojt-MAr cośtam ? nic innego nie znalazłam
  20. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    tja słyszałam o tych tłumikarzach..... a coś konkretnie? bo ja nie znam żadnego od spawania dziur aaaa i w ASO nie zrobili, wcześniej już miałam wrażenie że jadę F16.
  21. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Aś naebales na tym spocie......przeciez juz wtedy kurna mialam auto drugiej szkody jeszcze nie zaczełam, czekam na części a zreszta czy ja poznam że dobrze zrobili ?
  22. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    hmm spawacza mam szukac czy co?
  23. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :polew: z pewnej pieśni ludowej [br]Dopisany: 06 Luty 2011, 20:38_________________________________________________Naprawial już ktoś dziure w środkowym tłumiku? coś mi w odgłosach nie pasowało i znalazłam takową
  24. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ...było nas 6 w każdym z nas inna krew ale jeden przyświecał nam cel... :gwizdanie:
  25. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    siema

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.