Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magdalenah

Klubowicze
  • Dołączył

Treść opublikowana przez Magdalenah

  1. Zadzwonię w poniedziałek, tylko najpierw w niedzielę sprawdzę wyniki lotto ja to nie sprawdzam- słucham w TV gdzie była wygrana
  2. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja jestem chlopak cieply chodze bez majtek i skarpet ---------- Post dopisany at 08:27 ---------- Poprzedni post napisany at 08:27 ---------- ale w sumie jak masz tam takie gadzety moze bys przytargal jakis sweterek mamie bym dal na swieta straszny zamrzluch z niej jest:naughty::whistling: Klysiu zdrowy norweski sweterk kosztuje 10 x to cos a la twoja kamera ---------- Post dopisany at 14:51 ---------- Poprzedni post napisany at 14:51 ----------
  3. No i to jest dobra nowina jak mierzyć to tylko wysoko gratki i czekamy na prezentację mojego ulubionego modelu w stajni
  4. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to nie działało ci radio na starej antenie :eusathink:to miało jakieś znaczenie A to Concert II plus a padło na kasety się niczym nie różni ? ---------- Post dopisany at 10:04 ---------- Poprzedni post napisany at 10:02 ---------- bryy , Tomaszowi już winszowałam ale co tam:drinks: jeszcze raz mocy chłopie
  5. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bry ---------- Post dopisany at 13:56 ---------- Poprzedni post napisany at 13:47 ---------- Ja podjechałam ostatnio do gościa który się zajmuje montażem cb i sprzetu typu radyjka itd bo chciałam skorzystać z jego wyjmaków żeby wyjąc radio i podpiąć antenę. Gośc mówi - ale po co to pani, i tak nie bedzie radio działać ja mówię- będzie działać, proszę o wyjęcie radia i wpięcie tej anteny. Gościu foch i grzebie w foliowej torebeczce i szuka odpowiedniego sprzętu. Wyjął i mówi : ale tu jest antena . Tłumacze że antena jest od starego k*** radia a teraz mam 2DIN i taką anteną co mam chcę teraz wpiąć ! to facio gada ale to trzeba wyciąc najpierw a potem podpiąć i nie ma gwarancji że będzie działać radio. No i tu się napięłam podziękowałam za wyjęcie radia gościa spuściłam i sama wpięłam kabel gdzie mial być i radio ja pitole działa ---------- Post dopisany at 13:58 ---------- Poprzedni post napisany at 13:56 ---------- I wstawić to na stronę Audi Polska żeby mieli świadomość "fachowości" swojego serwisu. ---------- Post dopisany at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany at 13:58 ---------- Ja potrzebuję dwóch zimówek :] ale Bridgestony w moim rozmiarze coś tu drogo wychodzą
  6. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    To podziel się numerem do oświetlania ambient na przód i tył do B6 :] jak dotre do domu to podziele sie ta cenna informacja cenną ? czyli kolega płaci 30 zeta za tego newsa 30 pln jak by przyjezdzal na spoty a tak to 50 pln :decayed::decayed: Bende w te niedziele... i tym sposobem spot bedzie liczniejszy :decayed: ---------- Post dopisany at 08:53 ---------- Poprzedni post napisany at 08:52 ---------- :hi:brrry ale dzis piknieeeeee:decayed: ---------- Post dopisany at 08:54 ---------- Poprzedni post napisany at 08:53 ---------- jak sie nie konserwujesz to tak masz
  7. taaaaak:grin: tak ogólnie mówię oczywiście
  8. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    To podziel się numerem do oświetlania ambient na przód i tył do B6 :] jak dotre do domu to podziele sie ta cenna informacja cenną ? czyli kolega płaci 30 zeta za tego newsa 30 pln jak by przyjezdzal na spoty a tak to 50 pln :decayed::decayed:
  9. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    To podziel się numerem do oświetlania ambient na przód i tył do B6 :] jak dotre do domu to podziele sie ta cenna informacja cenną ? czyli kolega płaci 30 zeta za tego newsa
  10. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bry:decayed: w ten sloneczny dzionek ale dziś wyległo tych stróżów prawa
  11. u mnie padły silniczki i mam te same objawy- strona pasażera zimna, reszta grzeje ale na VAG te błędy wykazało....
  12. gratulacje ! tata i mama się doczekali i faktycznie.....ten moment do łatwych nie należy ale się o nim zapomina niech się zdrowo chowa
  13. czyli że prawdę mówią tylko, że coraz mniej ludzi z tym miękkim sercem więc to chyba zaleta straty finansowe da się odrobić ja tam mam jeszcze kilka pomysłów więc grosz też wpadnie:wink:
  14. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bry melduję Mario-lampa założona i świeci, druga coś lipna wiec zostawiłam swoją ale dzięki za wsparcie , meczyk się dziś odbył i pozytywnie zakończył w sumie:grin: Sebciu nudzić się może nie nudzisz ale masz trochę wolnego czasu skoro siedzisz tyle na forum
  15. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    tjaaa a sa i tacy co stoją na wjeżdzie i mówią że im się koło urwało a co do czego napierdzielają przez tel z koleżanką urwało jej się owszem....kilka klepek dziń dybry :hi:lecimy na zmianę opatrunku do Kasiowej pracy ---------- Post dopisany at 08:44 ---------- Poprzedni post napisany at 08:43 ---------- Avatary Seba ja tez chcem jak się Sebcio nudzi to ja też chcem:grin:
  16. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi: ---------- Post dopisany at 12:49 ---------- Poprzedni post napisany at 12:47 ---------- baby to się z tym 6th sensem rodzą , przynajmniej ja i mam przefajdane no ale co nas nie zabije to nas wzmocni
  17. nie za darmo ma status wszechwiedzącego klubowicza
  18. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    pozdro, piekna pogoda była.....
  19. A ty? urodziłeś się z wiedzą o wymianie żarówek ? jak podjeżdzam do sklepu i prosze o zarowke z wymianą to zawsze muszę instruowac jak to sie robi, gdzie odkręca a panowie są mechanikami ? chyba lepiej zakupić odpowiedni śrubokręt bo mi cierpliwości nie starcza ....
  20. no cóż pierwszy raz jest najgorszy:] a kto pyta nie błądzi poziom oleju każdy wie jak sprawdzić, bo ma to na egzaminie
  21. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    eee tylko się zgapiłam , byłam właśnie na myjce zaraz obejrzę te lampiony bo nadal zapakowane stoją
  22. dziwne pytanie - po co ? po to że się chce miec oryginalny ? :eusathink:i skoro ten wytrzymał 10 lat bez zmiany to jest szansa że prędko nie padnie ?
  23. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no taaak....z zimnych rzeczy to tylko wódka...reszta musi być ciepła :grin: Mario jakoś tam swoje czyscił jak mu parowały
  24. wysle ci na mail :] mam w pdf ---------- Post dopisany at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany at 11:41 ---------- albo ściagnij sobie sam stąd - Audi A4 B6 Wymiana żarówki w światłach przeciwmgielnych.pdf - AUDI A4 B6 - zdkrajan - Chomikuj.pl
  25. Ja kupiłam ori w ASO :] koszt nie rujnuje kieszeni- wymiana bajecznie prosta

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.