Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magdalenah

Klubowicze
  • Dołączył

Treść opublikowana przez Magdalenah

  1. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi: a cio to Seba?
  2. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi: ---------- Post dopisany at 09:47 ---------- Poprzedni post napisany at 09:44 ---------- wiem wiem czytalem troche recenzje juz zarezerwowalem bileciki i jutro ide a zaraz spadam do Łodzi ---------- Post dopisany at 10:59 ---------- Poprzedni post napisany at 10:57 ---------- w ogole przegladalem sobie forum wczoraj i dowiedzialem sie ze nasz kolega ze Zgierza Zbik ma problem ze swoja B7 ktos wpadl w niego i polecial dalej w drzewa i strasznie ubezpieczyciel chce go ze tak kulturnie powiem oszukac I nic tu kolegom regionalnym nie wspomniał ?
  3. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  4. dokładnie , Samsung mojej córki umierał już dwa razy
  5. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi:dobry w ten...ujowy poniedziałek
  6. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  7. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dziń dybry
  8. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    otóż to ---------- Post dopisany at 00:14 ---------- Poprzedni post napisany at 00:13 ---------- mykam bo zasypiam na siedząco, może jutro zajrzę
  9. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Sorry ale nie nadążam - jestem po grubej imprezie nawiązuje do prezentacji Hugo na FB w ktorej ukazał nam rejestracje świeżo zmocowanej A4 :]
  10. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    MArio powiedz no jak my będziemy teraz żyli jak nam pod nosem takie mocne 2.0 bedzie śmigać ?
  11. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi:bry wieczór ---------- Post dopisany at 23:38 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ---------- Wybiera sie tam ktoś nie ---------- Post dopisany at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany at 23:38 ---------- cena d*py nie urywa ale jedną bym wziął na sprawdzenie jo tyż
  12. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bleee ---------- Post dopisany at 10:23 ---------- Poprzedni post napisany at 10:21 ---------- elegancka i cena dobra
  13. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dobra :] ---------- Post dopisany at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany at 09:48 ---------- Seba ja mam Ibize z podobnym silniczkiem czyli 1.0 i powiem Ci że może demonem prędkości to nie jest ale spokojnie daje rade. Więc jeżeli stan autka jest godny uwagi to można spokojnie sie pokusić a kobita myśle że będzie zadowolona Jeśli kobita w ogóle może coś powiedzieć pt. to nie chce... to nie ładne ... itd ---------- Post dopisany at 09:51 ---------- Poprzedni post napisany at 09:50 ---------- LUPO
  14. Wszystkie bez wyjątku Tak samo jak białe rowery są najszybsze
  15. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    może rezana :grin:
  16. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No dziś taka aura że miał prawo byc nietomny ---------- Post dopisany at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany at 13:33 ---------- Niuchaj znajdzie się znajdzie ---------- Post dopisany at 13:42 ---------- Poprzedni post napisany at 13:34 ---------- aa takie coś ? -http://otomoto.pl/volkswagen-lupo-1-2-tdi-3l-sprowadzony-C25848768.html
  17. tak :] jak zrezygnuje matka z macierzyńskiego może wziąć ojciec, a urlop ojcowski w wymiarze 2 tyg przysluguje ci do ukończenia przez dziecko 12 m-ca zycia. Są to dwa różne urlopy. Dostaniesz go na pisemny wniosek zlozony w terminie nie krotszym niz 7 dni przed rozpoczęciem, pracodawca jest OBOWIAZANY uwzglednić wniosek. Pozdrowka
  18. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dzień dobry :hi: Mario normalnie cie na tych zdjęciach nie poznałam
  19. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no to moze kup jej Fiata Uno stoi u mnie pod blokiem silnik 1.0+ LPG '99r ---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ---------- no cena wywolawcza 16.500 ale autko pewne kupione w polskim salonie moj tata drugi właścicel aaaa i wszystko jasne- ojciec sie przesiada :] na B7 lub X5 eh szkoda ze wcześniej popchnąłem a no widzisz ale bardzie jest przekonany do X5 chociaz tez ostatnio Mondeo oglada Mondeo ? hmmmm jak na seniora nieźle :] sporo tego jeździ ---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ---------- to w tym progu mieszczą się VW lupo, Seat arosa i Yaris
  20. Wszystkie czerwone ? moj lambo jest koloru wściekłej papryczki ale ja kobieta i wolę kolor a są białe , czarne i ostry pomarańcz. Wybór zawsze zależy od tego do czego ma służyć (parametry), bateria, szybkość i cena oczywiście. Ja z grubsza wiedziałam czego szukam :] wątek motoryzacyjny był niezbędny
  21. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no cena wywolawcza 16.500 ale autko pewne kupione w polskim salonie moj tata drugi właścicel aaaa i wszystko jasne- ojciec sie przesiada :]
  22. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    z renault to clio ten kanciak megane 2004 jest fuuj :decayed: ---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:28 ---------- szklanki to w weekendy i Audi w garażu
  23. Ja zakupiłam Asusa Lamborgini. Bateria trzyma 3, 4 godz. Niewielki, wszędzie można zabrać. Dla mnie rewelacja, bo odpowiada moim potrzebom jeśli idzie o lapcika.
  24. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi:bry Kimiaszku kope lat
  25. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.