Treść opublikowana przez mjw83
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
Dzięki wielkie za wyjasnienie, własnie takiej jasnej odpowiedzi oczekiwałem
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
wiec jakie wtryski? ok parownik silver a jakies szczegóły? taki bedzie dobry Reduktor Parownik KME SILVER 244 Km Śląsk (3138611226) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
Chłopaki planuję wymianę parownika, co polecacie pod listwę hana czerwone i sterownik staga? z zapasem mocy do 200KM
-
Pytane o hak
Pytam gdyż wyglądaja identycznie tylko ze B5 mają uszka mocowania do belki zderzaka a w B6 juz ich nie ma. Fajnie żeby ktos podał wymiary i rozstaw srób jednego i drógiego
-
Pytane o hak
Czy do A4 B5 pasuje hak od A4 B6 moze ktos podac róznice miedzy otworami o ile występują
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Czyli powinien styknąc przykładowy 648 x 200 x 38 nie chce bardzo zyłowac silnika
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
chłopaki mam pytanko jakiej wielkosci coolerka wrzucic tak do +/- 200KM wystarczy taki ok 60cm na 20cm i jeszcze pytanko jakies srednicy sa nasze rurki (przewody) czy tym sie nie sugerowac?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
a tak po chłopsku? ile ta tych wtryskach wyciągne na seryjnej turbince downpipe i Tipie?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
co polecacie sprawdzoneogo co pasuje P&P czy są takie wtryski? mam jeszcze drugie pytanko może nie na miejscu ale tu są sami fachowcy czy wywalenie kata i wstawienie downpipe może spowodowac przepalenie tłumika? ostatnio moja a4 glosniej pracuje
-
Pytanie dot. tuleji met-gum belki tylnej
Koledzy ostatnio zauwazyłem bujanie po drodze, przód po wymianie tylne amorki też, dzis na postoju łapnołem za tylny blotnik i nacisnołem auto buja sie jak hyśdawka w lewo i prawo, więc teraz pytanie czy to wskazuje na te luleje? jesli tak jakie polecacie dobre i w dobrej cenie jak sprawuja sie febi TULEJA TYŁ TULEJE BELKI TYLNIEJ AUDI A4 B5 ORYG. (2979854148) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Sciąga raz w prawo raz w lewo a czasami w ogole.
opony firmowe czy nalewki? zmienione wszystkie czy tylko z przodu?
-
Pytanie o wachacz zwany bananem
Chyba tez skorzystam z przeglądu zawieszenia na stacji bo denerwuje mnie taka jazda a zawias tez cały wymieniony rok temu. A ze tak spytam co kolego wsadziłes u siebie? jutro odwiedzę stacje i dam znac co i jak
-
Pytanie o wachacz zwany bananem
Witam mam problem z bujaniem na drodze gdy sa delikatne koleinki gdy wskocze na lód auto nie trzyma linii raz w lewo raz w prawo, zawieszenie zmieniame latem geometria ustawiona nie widac luzow zas przy skrecanych kolach na kanale banan pracuje z calą tuleją, tuleja arusza sie czy to prawidłowe dzialanie tego wachacza?
-
Kolory sprężyn 1BE
1BE w A4 1.8T sedan ma różowa albo (fioletowa) jak kto woli i zielona oraz nastepne biała biała i srebrna(szara) jak kto woli tak jest u mnie koniec 97roku moze sie komus przyda
-
[ALL B5] Które gumowe dywaniki ?
Ok poczekam
-
[ALL B5] Które gumowe dywaniki ?
Moze ktos by pokazał fotki jak wyglądają patexy w A4 B5 i czy seryjnie brudzi sie wukładzina pod pedałami chodzi mi o fotki przednich
-
Jak zrobić aby tylne głośniki grały
Chłopaki mam problem chce wrócic do aktywnego tyłu wtyczki w tyle nie ruszane zas przy radiu w wiazce mam odciety bialy kabelek tylny wzmacniacz przy glosniku jak i glosnik milczy do czego moze byc ten biały kabelek w wiazce instalacyjnej gdzie go podłaczyc jesli jest taka potrzeba moge zapodac fotke Moze ktos zna odpowiedz?
-
K04 co myslicie o tej turbince?
tez tak myslałem dlatego chiałem spytac fachowców zapewne jakas podróbka z chin , czyz K04 nie powinna miec wiekszej strony ciepłej? planuje kupno wiekszej szuszarki na co mam wzrócic uwage?
-
K04 co myslicie o tej turbince?
Co myslicie o tej turbince? warta jest uwagi czy to zwykły szmelc, ponoć są podane wymiary koła kompresji i koła wydechowego ale te wymiary nic mi nie mówią Turbosprężarka K04-15 Passat Audi A4 A6 1.8T 225 (2759944729) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Wymiary wirników: Koło kompresji || Ind: 37.5mm || Exd: 50 mm || Koło wydechowe || Ind: 46mm || Exd: 42 mm || ile cos takiego moze wydusic z siebie? i jak długo?
-
Zmiana car audio co polecacie? bose + tuba jaka?
Dzis też udało mi sie wyrwac głosniczki Bose w dobrej cenie z TT stary model, wyglądaja identycznie jak dedykowanie do sedana mam nadzieje ze beda pasowac Był bym wdzieczny gdyby ktos zarzócił fotki jakie siedzą w przednich dzwiach bo tez poluje moje juz harczą
-
Zmiana car audio co polecacie? bose + tuba jaka?
Tez przeczuwałem ze to dobry wybór dzieki za link odezwe sie moze sie uda cos zdziałac i za ocene teraz wiem co brac i czego szukac Pozdrawiam
-
[B5 AEB] ZAWÓR MAGNETYCZNY NA OBUDOWIE FILTRA POWIETRZA
Tak Buba bo nie chiałem zakładac nowego i zasmiecac forum Dzieki Sebol spróbuję z wd40 bo ostatni nawet moja kobieta powiedziała Twoj pracuje prawie jak starego diselek
-
[B5 AEB] ZAWÓR MAGNETYCZNY NA OBUDOWIE FILTRA POWIETRZA
Witam co zrobic gdy zawor pracuje prawie cały czas, ostatnia ciągle go słysze, wczesniej od czasu do czasu
-
Zmiana car audio co polecacie? bose + tuba jaka?
tez na nie polowałem Darek byłes pierwszy bede czekał na nastepne, jak grają?
-
Zmiana car audio co polecacie? bose + tuba jaka?
te szare z gory to tylna połka tak a reszta? jakie w przednie dzwi czy one siedzą w plastikowej tubie? czy tak jak org nokia? jakie kolega kupił moze te z allegro bo ktos mi sprzątna z przed nosa