Treść opublikowana przez Elber
-
[B5 1Z] Drgania podczas ruszania
U mnie jakiś rok temu zdarzało sie to sporadycznie teraz juz coraz częściej praktycznie w taki upalny dzień przejadę ok 20 km i już się zaczyna
-
[B5 1Z] Drgania podczas ruszania
Dokładnie przy skręconych kołach drgania nasilają się. Droga jest wymiana tych wew przegubów ?
-
[B5 1Z] Drgania podczas ruszania
No to trzeba wziąć się za wymianie sprzęgła bo jest to dość uciążliwe przy dalszej jeździe
-
[B5 1Z] Drgania podczas ruszania
Poczytałem trochę na forum i wyglądało by na to ze coś nie tak ze sprzęgłem ale dziwne jest to ze drgania występują jedynie na mocno rozgrzanym silniku podczas ruszania z 1 biegu , czym bardziej nagrzany tym bardziej trzęsie . Jak myślicie to docisk sprzęgła? lub tez coś innego i jeszcze pytanie czy jeśli byłby to docisk jaki jest orientacyjny koszt wymiany samego docisku a jaki całego sprzęgła z dociskiem i łożyskami?
-
[ALL B5] Sprężyny obniżające -30mm BETATEC
Mój stoi tak na tych sprężynach i powiem ze jak narazie jestem zadowolony :>
-
[ALL B5] Audi A4 by Elber ;)
Auto przeszło kilka modyfikacji :> - nowe kompletne przednie zawieszenie - tylne amorki wymienione, - zawieszenie -30, - tylne opony 235/45/17 Michelin, - zaciski pomalowane na czerwono [br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 17:00_________________________________________________
-
[B5 AFN] Amortyzatory - odwieczny problem :)
ja właśnie jestem po wymianie amorków założyłem Sachsy i jestem zadowolony ,w sumie cała wymiana tylnych wyszła mnie 370zł (320 amorki + 50 odboje i osłony)
-
[ALL B5] Sprężyny obniżające -30mm BETATEC
U siebie już tez mam zamontowane i jak narzazie wszystko ok jestem zadowolony , jutro postaram się zrobić jakieś foto[br]Dopisany: 30 Maj 2010, 18:53_________________________________________________na angielskiej stronie udało mi się ostatnio znałeś jednego passata na tych sprężynach http://www.passatworld.com/forums/showthread.php?t=281758&page=2
-
[ALL B5] Pytanie dotyczące sprężyn -30
były troszkę krótsze ale jak widać źle dopasowane bo samochód miał jeszcze siąść na nich ,rozmawiałem z sprzedawcą to podobno nastąpiła pomyłka wysłał mi do 6 cylindrowego diesla.Dziś wstawiłem tylne i tył stoi niżej jak przód a niby komplet cały taki sam , muszę czekać na przód aż mi przyśle nowy do 4 cylindrowego
-
[B5 AAH] Jak wymienić amorki z tyłu?
Mam pytanie czy przy wymianie amorków wypadało by coś jeszcze zmienić ? oprócz odbojów i osłon bo te już mam zamówione chodzi mi o siedliska gumowe lub jeszcze coś co warto byłoby zmienić ?
-
[ALL B5] Pytanie dotyczące sprężyn -30
oznaczeń żadnych niema jedynie numer jest jakiś nabity i firma :/ Rozmawiałem już z sprzedawcą powiedział mi ze być może się pomylił ;( powiedział ze jutro wysle mi nowe , jak to usłyszałem to myślałem ze mnie krew zaleje....
-
[ALL B5] Pytanie dotyczące sprężyn -30
sprężyny były nówki , dziś jeszcze postaram sie wrzucić fotekę jak wygląda i ocenicie czy to tak ma wyglądać, pocieszam sie tym ze jeszcze moze troche siądzie ;/ [br]Dopisany: 19 Maj 2010, 19:11_________________________________________________Oto fotka zaraz po wstawieniu narzazie zamontowałem tylko przód
-
[ALL B5] Pytanie dotyczące sprężyn -30
Witam mam pytanie dotyczące sprężyn obniżających o 30mm .Dziś zamontowałem przednie w mojej A4 , same sprężyny bez wymiany amortyzatorów ,i mam pytanko czy one jeszcze trochę się uleżą ? chodzi mi czy siądą niżej bo jakimś czasie bo jak narzazie to stoi dosyć wysoko jeszcze ? jak myślicie?
-
[ALL B5] Sprężyny obniżające -30mm BETATEC
Witam mam pytanie czy ktoś miał do czynienia z firmą BETATEC znalazłem takie spręzyny obniżające -30 i jestem ciekaw czy byłby to dobry wybór ? proszę o pomoc :>[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 00:10_________________________________________________Chyba nikt nie miał do czynienia będę pierwszy zdam relacje jak sie sprawują Pozdro
-
[ALL B6] Czy mam obniżone zawieszenie?
Czy można gdzieś dostać sprężyny -20 lub -25mm ??
-
Ruda A4 z Lubartowa
Jak dla mnie przednie lampy są ok ładnie wyglądają , jedynie tylne zmienił bym na po lifty. Tez mam 1Z ale aż tak nie narzekam , jeśli chodzi o wyprzedzanie niema problemu :> nie jest to demon szybkości ale do normalnej jazdy w zupełności wystarcza
-
[B5 AAH] Moja 2.8 Quattro
..ta gleba i te felgi przejebiście to wygląda gratki
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
ładnie go odmłodziłeś mam pytanko ,z kąt dostałeś obicie na podłokietnik pod kolor ? mam ten sam problem z tym ze twój czarny był jeszcze nie tak rażący jak mój welur świecący . Może zostało ci jeszcze materiału ? Pozdro :>
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
ooo dokładnie oto :>, super dzięki wielkie
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
mam pytanko ma ktoś możne fotkę jak powinien wyglądać lub tez opisać dokładnie jak powinien wyglądać ten dolny zaczep z lamp ten do którego wkładamy tego bolca bo umnie juz jakichś magik musiał przy tym grzebać :/ i nie wiem jak to ma wyglądać oryginalnie ??
-
[ALL] Odpryski na masce + rdza na nadkolu - co z tym zrobić?
najlepiej kolor z klapki wlewu paliwa komputerowo dobrać
-
[B5 AFN] Czyszczenie tapicerki
są też takie specjalne do tapicerek w sprayu, w tesco kupisz
-
[B5 1Z] Rozrusznik -pisk
czy to dobra firma to nie wiem , na aukcji piszą ze jest dobra ale to wiadomo :] zawsze tak piszą, jedynie co by mnie przekonywało to gwarancja 25 miesięczna [br]Dopisany: 23 Październik 2009, 16:01_________________________________________________dziś dopiero znalazłem troche wolnego czasu , tak jak pisaliście bendix był przyczyną ,troche zabawy było z nim ale teraz juz jest wszystko tak jak powinno być Pozdro
-
[B5 AAH] MOJA PIERWSZA A4:)))))
nie tylko nie tee lusterka takie to do BMW
-
[B5 AAH] MOJA PIERWSZA A4:)))))
ten kolor naprawde myśle ze w połączeniu z chromami było by nieżle :> pozdro