Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. To powiem Ci że nieźle w tych czasach
  2. Stasiu dzwoń po koleżanki od kawalerskiego [br]Dopisany: 07 Październik 2011, 22:41_________________________________________________ true :gwizdanie: :polew: Ja tez Miszcze od początku lubiłem robić z D do B... juz sie tak nie pucuj :polew: :polew:
  3. Miszka ubierz tysiaka z funduszy na autko i zabierz kolegów z klubu do jakiejś fajnej knajpy
  4. :polew: :polew: :polew:
  5. ja mam silna wole i mowie stanowcze nie Mówię nie dla alkoholu i narkotyków tak tak ja rowniez i nikt mnie nie przekona i nienamowi do spozywania/zazywania mam silna wole To o której jedziemy do tego maka i całodobowego
  6. :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: tak mnie jakos naszlo powiedz wprost ze Monika cie hamowala Monika póki nie siedzi za kierownicą nie ma nic do powiedzenia
  7. Kędzior szalejący miedzy autami na S86 A ja tak nie mogę bo gumy prawie łyse
  8. Ale są dinwestowane... moja w sumie też nowe gumy letnie felgi 18 nowe hamulce oleje płyny... :gwizdanie: Tak to jest jak się kupuje podróby Audi niby nowsze a potem chcę się mieć cztery kółka z przodu
  9. Proponuje kogoś obeznanego w tdi zabrać co byś nie trafił na minę :gwizdanie:
  10. Z wyglądu ładny ciekawe jak silnik i reszta :gwizdanie: jutro jadę oglądać, przez tel koleś mówi, że rozrząd robił 30kkm temu, ostatnio zawieszenie i kierowniczy, ponoć było malowane lewe tylne nadkole, Jak nie ma papierka na rozrząd to i tak bym robił zaraz po kupnie :gwizdanie:
  11. Z wyglądu ładny ciekawe jak silnik i reszta :gwizdanie:
  12. Po pierwsze to: Jestes zbyt prosty żeby to zrozumiec... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Po drugie to: Po Hu... rezasz co chwile coś w swoim B5 skoro i tak to zawsze bedzie stare B5 ????? :polew: Ad1 masz w ryjAd2 masz drugi raz w ryj ( i tak ją sprzedam na części ) Dobra konciec żartów nie będę się bawił w jakieś ady masz po prostu pakiet wp***dol :polew:
  13. Na h*j malować stalówki jak i tak są brzydkie
  14. W tamtym roku okazyjnie kupiłem komplet 7mm 2009 rok. Po tygodniu zmieniałem je bo nie dało się jeździć. Głośność jeszcze by może uszła w końcu to zimówka ale ja w zakręt bałem się szybciej wejść bo od razu czułem że lecę bokiem. Albo po prostu za szybko jeżdżę Ale później kupiłem okazyjnie UG7+ i całkiem inna bajka [br]Dopisany: 06 Październik 2011, 19:29_________________________________________________A mono to widzę w polerce tylko środki bym zrobił jakieś fioletowe albo coś
  15. Nie chcę Cię martwić ale jeśli model tych zimówek to 210, to lipa są te oponki i na dodatek głośne Jak kółka odpicujesz to będzie lux
  16. Ciesz się że nie zaczynamy od Drogi chlorze i geju :polew:
  17. toś mnie podbudował Od czego jest forum
  18. Najlepszego bezrobotny chlorze
  19. chory :sick3:
  20. Chyba dopiero jak ogarnę wszystko w następnym sezonie. Narazie jest koza na 1BE bo gwint wylał. Jakby Ci się chciało ogarnij jakoś felgi w jakimś malinowym kolorku bo widziałem na SCP i mi się spodobało
  21. Heble 312mm na przodzie a stare klocki hamowały metalem [br]Dopisany: 04 Październik 2011, 16:50_________________________________________________Miałem malować zaciski przy okazji wymiany ale stwierdziłem że lepiej będzie je na wiosnę odnowić :gwizdanie:
  22. Heble 312mm na przodzie a stare klocki hamowały metalem Teraz tylko dotrzeć i można heblować
  23. Panowie macie jakiś namiar na tego kolegę w czerwonym avancie co pracuje w sklepie w siemianowicach :gwizdanie:
  24. Polecam również jeżdżę do nich już od kilku lat kilkoma autami i nigdy nie miałem żadnych zastrzeżeń

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.