Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. A były takie. Albo zmieniły się w Rybnickie :gwizdanie:
  2. I znowu złote łuki
  3. Bulczas odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    prosta sprawa, ja wyrezałem chyba z cztery , Wtyczki brałem od Krychy i Nosba, bo tam idą dość standardowe także od czegoś się dopasuje, w dziale częśći jest mój wątek, i tam masz wszystko schemat, fotki kostek Możesz podrzucić bo szukałem ale u nas na forum nie znalazłem niczego :gwizdanie: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=173598.0 Dzięki
  4. Bulczas odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    prosta sprawa, ja wyrezałem chyba z cztery , Wtyczki brałem od Krychy i Nosba, bo tam idą dość standardowe także od czegoś się dopasuje, w dziale częśći jest mój wątek, i tam masz wszystko schemat, fotki kostek Możesz podrzucić bo szukałem ale u nas na forum nie znalazłem niczego :gwizdanie:
  5. rozerwij się trochę, bądź kreatywny To wolę już nudy :polew:
  6. Ale nudy w robocie
  7. kiedy oblewamy
  8. Jestem za a nawet przeciw. Może na Summer Cars też coś pstryknąć bo pewnie będzie sporo ludzi mnie nie będzie na SCP , bo mam ślub brata tego młodego...? mam jednego brata no już liczyłem na to że masz jeszcze jakiegoś przeca on ma chyba 19lat... co go tak przycisnęło...? to co myślę... ma 20 , tak to co myślisz a myślełem , że kiedyś jeszcze pukniemy jakąś laske w dwójke , żeby zacisnąć więzi braterskie :polew:
  9. Ja mam ślub brata 1 października i a w tą sobotę wieczór kawalerski
  10. Jestem za a nawet przeciw. Może na Summer Cars też coś pstryknąć bo pewnie będzie sporo ludzi mnie nie będzie na SCP , bo mam ślub brata To ogarnij jakieś fajne miejsce. W jaworznie są za***iste piaski ale jest tam zakaz wjazdu bo to teren budowy
  11. Jestem za a nawet przeciw. Może na Summer Cars też coś pstryknąć bo pewnie będzie sporo ludzi
  12. Niestety już czas chyba schować się do podziemi
  13. hmm ja nie wiem... :facepalm:
  14. Sory panowie ale dziś mnie nie ma.. Wiecie dlaczego :gwizdanie:
  15. Bulczas odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Slepy wiem że rezałeś wiązkę granych stołków ciężko takie coś ogarnąć. No i skąd kostki? ASO? Czy pewnie szrot :gwizdanie:
  16. Stasiu witaj w klubie rozowych landryn
  17. będziesz panie OKO dziś
  18. Na początku pisałem że ją testuje od niedawna i nawet daje radę.
  19. Jak kupowałem ostatnio graty gość miał całą wiązkę z czujnika za 200zł ale nie miałem kasy Jednak co ori to ori
  20. Ibizy też nie miałem okazji zobaczyć na żywo ale może eske uda mi się zobaczyć :gwizdanie:
  21. Dziwiłem się że do tej pory nie kupiłeś grilla z RS Szkoda że nie jeździsz na żadne spoty bo chętnie bym zobaczył jak to jeździ

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.