Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jerzu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jerzu

  1. jerzu odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja jestem co weekend w Sieradzu u teściów. Co potrzeba?
  2. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jarek skontaktuj się z Tomkiem z ACSu:) Naprawia mi wszystkie auta i nie zawiedziesz się!
  3. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kiepska książka... Czytałem Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
  4. jerzu odpowiedział(a) na MARCIN607 temat w 1.9TDI
    wszystko na raz fmic, pompki, turbo i wydech
  5. jerzu odpowiedział(a) na MARCIN607 temat w 1.9TDI
    ja mam serie po programie, ale Grucha namawia na GTB22 i atakować ok 270
  6. jerzu odpowiedział(a) na MARCIN607 temat w 1.9TDI
    A ma ktoś AVF Q z GTB22?
  7. Może dopasowali Ci pod quattro? ---------- Post dopisany at 13:23 ---------- Poprzedni post napisany at 13:21 ---------- nie zobaczyłem reszty postów...
  8. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siemka
  9. A macie jakieś doświadczenia z klockami jurid white? Jutro zakladam 320 do siebie i zastanawiam się czy dobrze wybralem:)
  10. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wie co mówi bo z branży
  11. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    hehe pogratulowała ale nie chce nawet słyszeć ze jade po moto Jak jakieś graty potrzeba to zapraszam czym handlujesz?? Ja nie handluje pracuje w Liberty Motors i w IC
  12. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    hehe pogratulowała ale nie chce nawet słyszeć ze jade po moto Jak jakieś graty potrzeba to zapraszam
  13. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mam tył oponę 235 felge 8.5" i et 35 i niestety jak mam kogoś z tylu to na wybojach przyciera mi:(
  14. KingSoft Łódź
  15. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    spokojnie dasz sam radę, odkręcasz Jarzmo i robisz
  16. Słychać było:)
  17. Drze się mega!! Przed sekunda widziana na Przybyszewskiego przy Lotosie:)
  18. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a wycieraczki Denso?
  19. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam i dla mnie lipa, po roku nadają się do kosza. Twarde są
  20. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to akurat film z moim kumplem i z jego autem
  21. Widziałem wczoraj w ZDW! Super się prezentuje
  22. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dobry
  23. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    teraz nie wypada używać tego określenia, lepiej używać określenia brodacze
  24. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    w karty zagrał?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.