Treść opublikowana przez Maxito
-
Spoty Katowice i okolice
miałem dzisiaj wolne i jutro też biore wolne, w środe miałem "wypadek" i się zastanawiam czy go niezgłosić bo mnie coraz bardziej kręgosłup zaczyna boleć [br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 23:04_________________________________________________ :slina: :slina: Diman mój przyjacieluu :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: chopie to na co ty jeszcze czekasz pamietaj zdrowie masz tylko jedno jak potem będziesz miał problemy to cie w zadek kopną i dowidzenia radź sobie sam a oni mają czyste ręce, i w ten sposób dajesz sie dymać ale spoko za drugim razem wierze że to ty ich wydymasz ..
-
Spoty Katowice i okolice
niestety ktoś musi pracować, żeby ktoś mógł balować (patrz kędzior)
-
Spoty Katowice i okolice
witam zimali i ziomalki przed ekranami ale Z.A.P.I.E.R.D.A.L.A.C.I.E Z tym spamem matko kochana czy wy nie macie co w domu robić ??? stanley kasos poleciał jutro 13 na koncie /. Uwaga - podczas pisania wysłano 5 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? i jeszcze człowiek wypowiedzieć sie nie może
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
no to i ja spróbuje zobaczymy co to pomorze mówię tu o STP efekty za jakiś czas...
-
[B6 AVF] Jakie świece żarowe
ja śmigam na beru i jestem z nich bardzo zadowojony nawet jak miałem w popszednim audi gaz dawały rade pomino że mówiono mi że do gazu ngk najlepsze a gówno prawda .... audi w seri montuje beru i tego sie trzymaj
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: kędzior tak se tłumacz dla mnie wyglądasz jak Miszelinek :polew: :polew: zdupiam spać czołgiem
-
Spoty Katowice i okolice
chyba bąka...
-
Spoty Katowice i okolice
fakt... widać ... :tongue4:
-
Spoty Katowice i okolice
ty normalnie jesteś chodzącym przewodem pokarmowym :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
II gi ale tu pustki :shocked: :shocked: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
to pić przestań to przestanie.... :> [br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 17:25_________________________________________________do spota a gliwice przybywają
-
Spoty Katowice i okolice
nie dali mu 115 konne b7 jako zastępcze... ;( ;( ale ty krolu dowcipny się zrobiłeś normalnie aż mnie z butów wywaliło :shocked: :> :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Spoty Katowice i okolice
kędzior ty bez fury jesteś- Spoty Katowice i okolice
spoko keżor poczekam[br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 15:59_________________________________________________stanlej nie dostałem pw od ciebie z nr [br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 16:01_________________________________________________kedzior fajne- Spoty Katowice i okolice
przebrnąłem- Spoty Katowice i okolice
trochę pospamowaliście jak widż espadam czytać- Spoty Katowice i okolice
siema z wieczora ide czytać coście napłodzili tutaj a troche widzę jest- Spoty Katowice i okolice
kędzirek ja to powoli zwijam żagle bo mnie sie już spać chce i tak więc dzieki za dzisiejszy spam a ty weź zmień strone na www.ostre..... i poprzeglądaj coś czołgiem- Spoty Katowice i okolice
a piłeś kiedyś wyborową a widzisz ja kogoś znam kto pił i wiem że to nie ten sam syf co kiedyś można ja porównać do finlandii[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 23:42_________________________________________________ na ciebie nigdy chłpie pełen luz :good: :good:- Spoty Katowice i okolice
po czym wnosisz ??? chłopie jak byś mógł zaoszczędzić 50-60 pln na zbiorniku to zobacz przeliczając na twoje to masz 3 flaszki wyborowej a to drogą nie chodzi i tym o to sposobem nazbierałem na b7 ale tarma się nabywać z pewnych i sprawdzonych źródełk[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 23:38_________________________________________________ dlatego pije :gwizdanie: Stanley czekaj jeszcze wytrzymaj chcociaz do 24 :> nie mam juz piwa a odp na zadanie przezemnie jakże ważne i istotne pytanie gdzie jest sie pytam? pytam się ja hehahaha Max dobree powiem ci niezłe te bimboły- Spoty Katowice i okolice
dlatego pije :gwizdanie: Stanley czekaj jeszcze wytrzymaj chcociaz do 24 :> nie mam juz piwa a odp na zadanie przezemnie jakże ważne i istotne pytanie gdzie jest sie pytam? pytam się ja- Spoty Katowice i okolice
sie krolu odnalazł ja tam piątego już szrpnąłeś czy 4 jeszcze nie skończony- Spoty Katowice i okolice
stanley kiedy będzie coś wiadomo z on a i jeszcze jedno a nie dało by sie tak zrobić żę byś podjechał moim furaczemi zatankował a ja bym ci zapłacił w piątek dymam do wa wy a mam pół zbiornika- Spoty Katowice i okolice
już sam się zmienił powiem ci nie głupi pomysł jak pijesz to myślisz - Spoty Katowice i okolice