Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szymoonk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Szymoonk

  1. Powodem nie równomiernego ścierania klocków są przytarte bądź zatarte prowadnice po których porusza się zacisk. Przednie tarcze skręcane są razem z kołem wiec wszystko jest ok u ciebie, po zdjęciu koła tarcze z przodu zawsze będą bezwładnie się ruszać Klocki ja jeżdżę na TRW i nie narzekam
  2. jest to zawór sterujący turbina (N75). Upuszcza ciśnienie gdy jest zbyt wysokie. To że nie jest podpięty może świadczyć że jest uszkodzony. Radze zakpić nowy podłączyć wszystko jak fabryka chciała ponieważ złe jego działanie powodować będzie że auto wchodzić będzie w tryb awaryjny a objawem tego będzie brak efektu turbo podczas przyspieszania
  3. musisz wymienić całą klamkę nie da się tego oddzielić
  4. dziś po uruchomieniu napięcie powoli szlo do góry aż pokazało się 14,2 lecz po włączeniu świateł od razu wskazówka leci w dół Tak że bez poboru prądu jest 14 ale po dodaniu gazu i tak się rozświetla wszystko natomoast po włączeniu: świateł mijania , długich, radyjka, dmuchawy , ogrzewania szyby tylnej napięcie na wolnych potrafi spaść do =12 oczywiście na jałowym
  5. tylko ty masz inne zaciski zapewne tarcze 288 a my 280 to już inna technologia a co za tym idzie inne klocuszki
  6. Ja kupiłem klocki TRW i zadnych taśm kauczukowych nie było
  7. miernik pokazuje to samo co woltomierz w aucie, pasek oczywiście sprawdzony i nie ma prawa się ruszyć
  8. miałem już tak przed założeniem klimy ale dopiero teraz się za to zabrałem : żadna kontrolka od ładowania się nie zapala a diody były sprawdzone.. [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2009, 17:24_________________________________________________nikt nie miał podobnym problemów ??
  9. jeśli twierdzisz że nie przegub (u mnie był tak wykastrowany że nawet przy lekkim skręcie w prawo wydawał dziwne odgłosy) musisz zdjąć koło odkręcić zacisk przeczyścić sprawdzić prowadniczki czy nie zatarte, nasmarować i poskładać bo innego wyjścia nie ma
  10. Przy ruszaniu na max skręconych kołach jeśli nic nie strzela/pyka wydaje odgłosów, to przegub jest ok
  11. nie dawno wymieniałem klocki i nie ma tam żadnych drutów, blaszek czy klocków samoprzylepnych. Po puszczeniu hamulca tłoczek się chowa a klocki same odchodzą od tarczy na wystarczającą odległość aby nic nie tarło :> skoro tylko przy skręcie i hamowanie nie eliminuje tego dźwięku to raczej nie hamulce obstawiał bym na przegub
  12. jeżeli masz tak jak ja, to nie masz tych drutów zabezpieczających oryginalnie. Ja mam tarcze 280 i zaciski gdzie nie było tych drutów
  13. Problem polega na tym iż na postoju bieg jałowy, czy to pod obciążeniem czy bez woltomierz na desce wskazuje od 12 do 13 gdy przygazuje do tych 1000 obrotów ładowanie wzrasta do prawidłowego czyli 14,5 na woltomierzu w aucie. Gdy dodaje gazu to oświetlenie świeci mocniej (lampy przednie, kontrolki w kabinie) oraz nawiew mocnej dmucha gdy pusze gaz wszystko przygasa. Po włączeniu np. świateł to ładowanie automatycznie maleje o 0.5 Wymieniłem już regulator napięcia na "HELLA" 120 zł w moto ale problem jest identyczny jak na starym. Co jeszcze mogę zrobić? czyżby nowy regulator był walnięty? A może ta nieszczęsna kostka stacyjki ma z tym coś wspólnego ?
  14. koledze chyba chodziło właśnie o zbieżność
  15. jeżeli płyn był w gumowych osłonach drążków to 100% maglownica cieknie i do wymiany, bo prędzej czy później wycieknie cały płyn i uszkodzeniu może zostać pompa. Co do czarnego płynu to magik od magli powiedział mi kiedyś że to przez zużywającą się pompę...
  16. wszystko ok ale po co zaraz ciągnąc zasilanie z aku? nie prościej było pociągnąć z listwy zasilającej pod kierownicą? ponieważ CB dużego prądu nie bierze i to by było najprostsze rozwiązanie. Pozdrawiam ps: Nie doczytałem że chciałeś jak "instrukcja pisze"
  17. Pompę wymieniłem i mimo tych 10 bar więcej objawy są identyczne na zimnym ok na ciepłym pupa..... Kolejny element do wymiany magiel Ps:Sprzedam pompę
  18. Byłem u speców od magla ze swoim przypadkiem. :gwizdanie: Majster odessał prawie cały płyn ze zbiorniczka i kazał uruchomić silnik. O dziwo pompa nie wyła tylko lekko płyn przepływał w zbiorniczku . Na dodatek przykładając lampę do zbiorniczka gdzie było mało płynu pokazał mi opiłki aluminium płynące razem z płynem. Mimo gazowania i kręcenia kierownicą pompa nawet nie jęknęła a płyn jak sobie spokojnie płynął tak płynął. Majster stwierdził jednoznacznie że pompa...... Mimo że mój osiedlowy mechanik podmieniał pompę i było to samo przyznałem racje majstrowi od magla . W drodze powrotnej z Łodzi zakupiłem pompę "ZF" od passka po lifcie o nr 8d0 145 156 T za 140 zl. Jutro sam podmieniam cudeńko i zobaczymy co wyjdzie . Tylko mam pytanie czy pompa podejdzie z tego co wyczytałem to tak tylko że ona ma 110 bar
  19. Czerwona kostka to rezystor, opornica wentylatora dmuchawy połączona jest ona z panelem z pokrętłami w desce. Ja miałem już miejsce na pasek wiec nie musiałem kupować koła. Nagrzewnice z przewodami skręcić możemy obojetnie kiedy ponieważ robi się to od strony zewnętrznej czyli po otwarciu maski. Pozdrawiam
  20. niestety pompę podmieniłem i nic się nie zmieniło zostało tylko jedno wyjście "magiel" ...
  21. Też po czyszczeniu zacisków miałem podobny problem. Wydawało się że płynu jest ok lecz co jakiś czas piszczało dolałem do MAX i problem z głowy
  22. Matowe wykończenie jest świetne, widziałem Q7 we wrocku cały matowy, a w koło niego tworzyła się kolejka do oglądania
  23. ostatnio widziałem na mieście AUDI A6 C5 kolor granatowy z białym dachem, dużym felunkiem, diody z tylu i robiło genialne wrażenie
  24. u mnie po wymianie łożyska w tylnym prawym kole faktycznie objawy zniknęły łożyska nie szumiały, ale zrobił się luz wiec postanowiłem wymienić a tu się okazało że problem z buczeniem na wysokich obrotach ustąpił

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.