Treść opublikowana przez kazikboy
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
dokładnie w połowie lutego jakiś spot ??
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
a ktoś wie gdzie mozna zakupić rurki na modernizacje wydechu ;P ?? nie musi byc koniecznie nierdzewa albo kwac zwykla wydechowa też moze byc
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
wielkie :notworthy: jak temat zamilkł zaraz po powstaniu nie spodziewałem sie aż takiego efektu powinieneś być inżynierem i składać takie cuda jak R8 i inne pracować dla audi quattro GMBH czy jakos tak ;P to mi wstyd majac tylko niecale 300 chyba bedzie trzeba oddac na złom nie no powodzenia w ukończeniu i długim użytkowaniu
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
jak co to mozesz zadzwonic tutaj i sie zapytac http://panoramafirm.pl/czepino/mw_piaskowanie_marcin_wozniakowski-afylpm_zbm.html bo sam sie nie orientuje ile biora aczkolwiek proszkowo raczej nie maluja PS zna ktos dobrego rezacza w aluminium ?? na forum badz w okolicah ??
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ta w skali 1:48 to moze i mnie stac ale prawdziwe to juz inna bajka
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
A mi niestety mało :gwizdanie:
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
tak wiec ognisko bedzie tam gdzie Bialy LEONIK
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
najwazniejsze aby wogole jakis sie odbyl :gwizdanie:
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Preferuje kluczewo ostatnio sam bylem z nadzieje ze ktos przyjedzie teren ladny ale otwarty i sie wszyscy przestraszyli a nie padalo 1. CORN - Kluczewo 2.Kazikboy - Kluczewo 3. 4.
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
1.9 w B3 jeszcze sie nie spotkalem troche wagi ma chyba ze swap na 2.2T
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
tez jestem za kluczewem wrazie co mozna na pasie poszalec odrazu
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
bylem od 13.06 do 13.46 ;p i zaledwie kilka kropli bylo przez ulamek sekundy trzeba cos ustalic tak aby nic nie moglo przeszkodzic
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
wczoraj o tej porze nie padalo ja tam jade na chociwel tak czy siak bo nie ma zadnej decyzji a tam mozna cos ustalic wrazie co
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
chętni: - Cysiu - spiidy -Kazikboy - - - kopiowac i dopisywać się
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
zapraszamy zapraszamy
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
mozna poprubowac powysylac PW i jakos inaczej zachecic fajnie by bylo licznie sie wkoncu spotkac
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
mi pasuje obym zdazyl zime zakupic
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
tez myslalam tam ale chyba troche dalej chociwelska na to wolaja czesto BMW klub robi tam drift treningi jest kawalek placyku a zas moze juz snieg bedzie aby sie powyglupiac :gwizdanie:
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
a moze jakis spot przed swiateczny albo swiateczny w co bardzo watpie :gwizdanie: ale przed mozna by w wiekszej grupie podsumowac kolejny roczek
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
zebym cos wiedzial to bym zajechal no a tak jutro wyjazd ;(
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
A czy przypadkiem dziś nie jechałeś do Denmark nie dopiero 7 jedziemy pozatym S zimuje w kraju
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
6-tego mogl bym sie jeszcze pojawic moze chociwelska w samo południe
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
a ja bede w Danui
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
tylko powiec ze 6 listopada to bedzie jak nie to znow mnie ominie dobra impreza
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ja mam jedynie 20 kilometrow wiecej a co do zimy to fakt ognisko plus Quattro-wanie