Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kazikboy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kazikboy

  1. jak by nie mogli tydzien pozniej
  2. no nie powiesz mi ze każdy wyjeżdża na niedziele za granice hehehe ale tak na serio to w tygodniu tak jak Cysiu napisał były trzy autka więc sądze ze czwartek 18 : 30 może być lepszy niż niedziela w którą nikt nie przyjeżdżał a w weekendy co jakiś czas spotkamy się na jakimś ognichu lub czymś podobnym.. :gwizdanie: hm ? no nie kazdy ale niektorzy co czasem by przyjechali na spota pracuja zagranica np i nie ma ich miesiacami....
  3. albo niema ich w kraju :gwizdanie:
  4. ważyłeś może kolego ile wagi sie wyzbyłeś z auta ??
  5. witam musze dostac sie do skrzyni biegów a dokładniej do łozysk zebatki 1 biegu i poszukuje schematów badz rysunków technicznych jak rozłożyć skrzynie biegów moje prace staneły na wyciągnieciu torsena i nie moge sciągnąć obudowy skrzyni wktórej sie on znajduje aby sie dalej dostać do zebatek może już ktoś rozbierał >?? wszelkie porady mile widziane
  6. dzisiaj rano po 6 okolo 20 kilometrow od getser mijana czarny b5 avncik na GB (Y albo E) zapomnialem rejestracji :gwizdanie: moze klubowicz
  7. ta tylko ze zwykle 1.6 maja naklejki M-Power
  8. 15go będziesz leciał do kraju ja też,może się gdzieś zobaczymy.Mam rezerwację Gedser-Rostock na 15stą.Jak zobaczysz czarne B7 avant z boxem na dachu to dawaj awaryjki i klakson pozdrawiam. no niestety kolego ja mam prom 16 lipca o 7 rano ale ten sam moze kiedys sie spotkamy na trasie pozdrawiam kolege
  9. dostajemy ale ja tez odpadam do 15 lipca zagRanica jestem
  10. i byli we trzech
  11. Marcinie tylko ja nie jezstem pewny ze napewno wróce 15 ;P ale to juz jakas data okolo
  12. no nie, tych tekstów to się nasłuchałem przy Accordzie, że to auto dla dziadka a prezesi pewnie też jeżdżą, ale nie tymi 8 i więcej latkami tylko młodszą budą a własnie że nie bo prezes dolnej odry nadal jezdzi pierwsza A8 co do ińska to ja teraz bede od 3 do 15 czerwca a pozniej okolo 15 lipca do konca sierpnia wiec w połowie lipca to jakos maciej ma urodziny jak dobrze kojarze >>??
  13. ja musze sie zabrac za Suczke wiec raczej narazie sobie odpuszcze dalsze wycieczki pozatym A na komis postawie raczej a ińsko w jakim terminie bedzie planowane ??
  14. hahaha i znow ojca zobacze jak gosci weselnych przywozi ;P nie no insko bylo fajne a co do wiekszej ilosci audi to moze fakt ze wiecej jezdzi ale i wiecej dziadkow nimi jezdzi albo prezesow itd.
  15. hmm ale akcja miala by sie dziac u ciebie ;P Marcinie
  16. miejcie na uwadze koledzy jakies fleksiki uzywane pily lub 3 alusy o CB niewspominajac to dajcie znac zchecia podjade z bracmi po to co nasze
  17. haha widze popularny jest stoliczek wogole zajumali mi 3 felgi w nocy ;/ 18cala BBS wlam mialem na podworko ;/ a 4 mi zostala bo u przyjaciela lezy co za idiotyzm brac 3 felgi ;(
  18. dokladnie akurat na pierwsza niedziele miasiaca bede w kraju ps. ma ktos moze blok V6 albo V8 i 4 tloczki do niego ??
  19. to akurat pierwsza niedziela miesiaca bedzie jak wroce ;P tylko smieszniej bedzie jak auto bedzie sprzedane
  20. no gdyby nie trzeba bylo odkrecac mocowania amorka ze wszystkim to bym to zrobil w 20 minut ale tu chodzi o okazje do spotkania juz z od pasazera zmienialem we wrzesniu
  21. to browar kobieta i TV ;PP hehe gorne lewe ale b5 ;P wsumie to bym musial wszstkie przejrzec
  22. monster garage ?? ja mam do wymiany 2 wachacze
  23. hehe juz to widze rechabilitacje tylko niestety masz automaty ;P a tak to byc od swiatel do swiatel jezdzil i ciskal gaz ze sprzeglem na zmiane ;P byle szybko do zdrowia i nastepnego spota razem Martinez
  24. Martinez tutaj z tugodnia na tydzien nic sie nie da zrobic a ty z godziny na godzine bys chcial ;P??
  25. ja dopiero na poczatku czerwca bede pojutrze wyjezdzam ;/ ech ale w lipcu mamy nadzieje ze bedzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.