Treść opublikowana przez kazikboy
-
[B5 AFN] Wężyk od spryskiwaczy
dokladnie przedlifty mialy 2 zbiorniczki jak i poprzednie modele typu audi 80 a polift juz posiada jeden moim zdaniem opcja 2 jest lepsza mniej przewodu do przegladania wrazie pekniecia
-
[ALL B5] Kluczyk został w środku
zawsze mozna sie samemu pogimnastykowac i odchylic dzwi na wysokosci szyby tak aby wsadzic drucik twarty zagiety ja mialem latwiej bo auto chodzilo i alarm byl taki ze zamykal czasami sam to wystarczylo dostac sie drutem do panela szybek i otworzyc szybke
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
a u mnie duzo chociaz audi po jednej wlascicielce wygladalo na 200tysi mniej niz ma ;p
-
[ALL B5] Hamulce tył
moze odlaczyc bezpiecznik od ABS i wtedy sprobowac jesli nie wystepuje usterka znaczy ze cos nie tak z abs a jesli dalej bedziesz mial te uczucie to mozliwe iz cos jest pod tarcza i ma bicia na boki
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
taka tutaj cisze ze chyba juz czas rozpoczac temat sniatowa bo tydzien wczesniej to nikt sie nie dogada...
-
Zlot w Danii- czy jest ktoś z A4-klubu, kto pracuje w Danii ???
to jakie to 60% chyba ich wartosci... tutaj jest wszystko smieszne ale przegieli niech znajda kupca nam za te ich 60% wartosci chociaz nie mowiac o pełnej to z checia odrazu oddaje moja chociaz na czysto bym wyszedl :gwizdanie:
-
Zlot w Danii- czy jest ktoś z A4-klubu, kto pracuje w Danii ???
o prosze ktos blizej mnie sie trafil [br]Dopisany: 13 Luty 2011, 20:47_________________________________________________ z tego co mi wiadomo to dunskie na David a dowiadywales sie moze David ile zwrotu podatku dostaniesz wrazie bys chcial zarejestrowac swoje malenstwo u nas ??
-
[B5 AFN] Szukam pomocy w kwesti doboru intercolera
jak na razie sie tylko pytam mialem brac S od przyjacie i postawic z moja A na kanale i porownywac wszystko glowne pytanie bardzie by chodzilo o laczenie szerego czy wydluzenie bedzie mialo duzo minusa w porownaniu do plusow a to ze ciezko zmiesic to nie oznacza ze sie nie da zrobic odpowiedniej ilosci miejsca a wszystko mozna zakonczyc zderzakiem od S np dla jaksoci chodzenia
-
[B5 AFN] Szukam pomocy w kwesti doboru intercolera
a tak jak to jest w S4 zdjecie zapozyczone na przyklad o co mi chodzi wiec prosze nie pytac co jest zamalowane
-
[B5 AFN] Szukam pomocy w kwesti doboru intercolera
a nie w nadkolu od strony pasazera ja w S jest ;P tylko wiem ze wiazalo by sie to z lekka przerobka ulozenia osuszacza klimy ktory tam sie znajduje albo widzialem juz ze np. golf V ma duzy jak chlodnica przed chodnicami montowy tylko dluzszy dolot opozni zapewne dolot cisnienia do kolektora ssacego co nie ??
-
[B5 AFN] Szukam pomocy w kwesti doboru intercolera
a jak by zainstalowac skrzynke 6 biegow od 131km albo V6tdi to mozna wiecej raczej no i po modzie jak przegiagnie sie turbo do 4.6tys obr to 220 powinna dobic z mojego punktu widzenia ;P a co powiecie na szerego polaczenie 2 intercoolerow ?? podpatrzylem ten pomysl z audi TT 1.8T a w s4 maja 2 montowane wiec moim zdaniem mozna 2 wstawic i szeregowo polaczyc aby duze IC nie zdradzalo ze bylo modzone
-
[B5 AFN] Szukam pomocy w kwesti doboru intercolera
ja lecialem wczoraj 206 w 4 osoby i mam tylko oproznionego kata i zaslepione EGR i silnik przyzwyczajony do mojej nogi wiecej by sie dalo gdyby sie przesunelo gorna granice turbo bo bez to juz nie ciagnie a ja zauwazylem ze przy 4.2tys obr pociag spada czyli wnioskuje odlaczenie turbo ale moge sie mylic
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
szczrosc do bulu ale z prawdziwym przekazem do dennych handlarzy
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
to juz odpada niestety nie ma klimy zwykle cuope 89rok z maska b4 2.3 benzynka plus gazik central elektryczne lustra plus szyberdziura 16'alu zrobione hamuce przod tyl nowy rozrzad i glowica po regeneracji z jakies 3 tys kilometow temu oglnie doinwestowana zaciski tyl po regeneracji nowe tarcze plus klocki vmax 230 osiagnelem auto przyjaciela jezdzial jego narzeczona mialem ja brac i troszke pogrzebrac z racji iz nie wstawie quatrro do mnie ale sutacja sie zmienila i przymierzam sie do kupna S wiec poszukujemy kupca wrazie by ktos cos wiedzial z gory dziekuje
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
a niewiecie moze kto by chcial kupic audi 90 coupe
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
no ja mam polo 86cf2 1.3 75 koni krotka skrzynke vmax 180km/h ;P jeszcze w calosci bo na przegladzik trzeba pojechac i tez mialo byc na kjs ale pobyt zagranica uniemozliwia... moze sie kiedys spotkamy na spocie zabaweczkami ;P ok juz nie zasmiecamy niestety w lutym nie uda mi sie trafic na spota ;/ bezawaryjnosci i aktywnosci na spotach zycze
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Ja mam 75hp, ale chyba za szybkie, bo 800kg na ultra krotkiej skrzyni i jezdzi szybciej niz AFN hm podobnie jak ja co masz za zabaweczke kolego ??
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
do dyspozycji tzn jakiej ;P czyzby ktos chcial sie nauczyc jezdzic ??
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
dobrze ze nie ma standardowych 16 to dopiero wyglada;P 225/60/ 16 ;PP
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
zapewne 1.maja jak zawsze ja juz mam ustalone z szefostwem ze bede w kraju ma majowke tylko jeszcze musze klekocika zdazyc przygotowac :gwizdanie:
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
jak zrobi sie cieplo to bedziemy na sniatowo leciec
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ten dym to olejek parowal ;P >>??
-
[B5 AFN] metaliczny stukot w silniku po osiagneciu ponad 100*C plynu chodniczego
nie na pasku pk wszystko pozlo nowe jakies 12tys km temu bo nie mialem sprzegielka na alternatorze i skokki paska rozwalily pompe wspomagania i pompa wody juz lapala bicia wiec wszystko na pasku bylo nowe alternator po regeneracji i zalozone sprzegielko to ewidetnie jest w silniku ale raczej cos mechanicznego by tyle nie wytrzymalo z bratem przypuszczamy luz na sworzniu korbowodu a tloka tylko czy to mozliwe ??
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
niewiedzialem ze az tylu z gryfina bedzie ;P jak bede w kraju to trzeba spota w miescie zrobic
-
[B5 AFN] metaliczny stukot w silniku po osiagneciu ponad 100*C plynu chodniczego
Witam z mojego AFN wydobywa sie metaliczny stukot slyszalny tak samo nad i pod silnikiem a wszystko zaczeło sie od gonienia passata b6 TSI na autosteradzie gdzie przy ponad 180 usłyszalem sygnał ostrzegawczy z licznika harakterystyczne PIIIK i ujrzałem ze mryga kontrolka od plynu chlodzace a wskazówka temperatury znajdowałą sie powyzej 95*c i juz spadała po czym jak zjechalem to dolalem ponad litr plynu i od tamtej pory jest metaliczny stukot zmienialem juz chydropopychacze <szklanki> poluzowywalem wtryski i zadnych zmian na niedogrzanym silniku podczas dodawania gazu jest to slychac glosniej podczas zwalniania hamujac silnikiem jest ciszej na wyzszych obrotach nie jest to mocno slyszalne jak na nizszych ale to chyba poprzez predkosc stukania dodam ze jak dam okolo 2200 obrotow to zaczyna wibrowac silnikiem a z tylu robi sie niebiesko zmaczaco ze cignie i spala olej dodam troche wiecej gazu wchodzi na 3tyd obrotow i jest spokoj delikatny normalny dymek dodam iz przejechalem tak juz 20tys kilometrow i ani gorzej ani ciszej a nawet nic bokiem nie wyskoczylo czy sciagniecie glowicy cos pokaze ?? pomocy pozdrawiam