Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bialy4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bialy4

  1. bialy4 odpowiedział(a) na Furio temat w Audi A4 B5
    Sekwencja KME Diego.
  2. To jest najbardziej prawdopodobne. Mam znajomego który pracuje w fachu wulkanizatora i powiedział że jak ma schodki (jest wyząbkowana) to trzeba mieć dobre radio-żeby zagłuszyć :diabel: . Pozatym jak pisałem wcześniej u mnie też na początku głośno chodziły ale z czasem ucichły. Kumpel z używ. Ultragrip 6 też tak miał a ponoć to najcichsza opona.
  3. Ba, co nówka to nówka
  4. bialy4 odpowiedział(a) na Foka temat w Audi A4 B5
    Wygląda na to, że taki sam ale w 100% nie gwarantuje.
  5. Ale zakładałeś nowe czy takie które jeżdziły na twoim aucie. Jeśli się kupuje używane to zazwyczaj przez jakiś czas jest problem z jazdą, bo jak pisali koledzy wcześniej - inny samochód inne zużywanie opon.
  6. Spoko. Też tak miałem - identyczny rozmiar, ta sama firma i pewnie model też się zgadza-alpin. Kupiłem, założyłem i zastanawiałem się nad zdjęciem : wyły że nie dało się wysłuchać. Ale z czasem albo ja przywykłem albo opony ucichły. W sumie nie ma to znaczenia autko śmiga a to jest najważniejsze.
  7. bialy4 odpowiedział(a) na Furio temat w Audi A4 B5
    No tyle to mój pali ale jak ciąga tonową przyczepkę :diabel2: a w cyklu mieszanym to spali 12 i więcej nie może. W tym tygodniu zrobiłem ponad 1kkm to w trasie spalił 11 ale wskazówka obrotomierza rzadko spadała poniżej 3000 obr.
  8. Zdarza się, że 51 litrów(zależy od stacji :!: )Ale przeważnie w granicach 50 L. Butla jest 55 litrów.
  9. U mnie jest równiutko z podłogą - tak jak zapas. Rzep jest tylko na pokrowcu i to wystarczy, on przykleja się do wtkładziny w bagażniku. W rzepach jedna strona zawsze przykleja się do włochatych :diabel: rzeczy
  10. Ja mam instalację KME Diego i nie narzekam też muszę ją tylko dobrze dostroić. Zbiornik mam w kole, wchodzi ponad 50 litrów gazu. Pokrowiec dostałem gratis do usługi-świetna sprawa z tymi rzepami . [ Dodano: 24-12-2006, 15:12 ] Pozwole sobie wrzucić kilka zdjęć - słaba jakość, bo robiłem tel. Przy zakładaniu wlewu pod klapką radze wspomnieć gazownikowi o żeby zabezpieczył wierconą blachę jakimś środkiem antykorozyjnym (blacha niestety nie jest cynkowa tylko ocynkowana). Ja u siebie robiłem to samodzielnie jak odebrałem auto.
  11. Ja mam normalny wlew gazu bez żadnych przejściówek pod klapką, gazownik trochę się na gimnastykował ale się udało. Co do tankowania to tak jak mówisz: To samo może być przy tankowaniu benzyny. Jedynym minusem jest to, że podjeżdżasz na gas gość podchodzi do samochodu i nie wie co robić. Trzeba za każdym razem się tłumaczyć gdzie jest wlew, a najlepiej samemu pokazać (nie wszyscy potrafią tą klapkę otworzyć)
  12. Można jeszcze kupić kompresorek i spray do opon i wtedy nie wozić koła ale ja osobiście nie jestem za tą metodą. :573:
  13. Jedynie od spodu można się do niego dostać.
  14. Poczytaj to: http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=4411
  15. Spróbój odpowietrzyć układ. U mnie pomogło. Poluzuj jeden przewód który wchodzi do nagrzewnicy (obok akumulatora-Najlepiej ten pierwszy od aku ) ma on tam taki niewielki otworek. Zsuń go na tyle, żeby otworek nie był na krućcu nagrzwnicy powinien po jakimś czasie pokazać się płyn. Wtedy go wsuń do pierwotnego położenia. Powinno pomóc o ile to jest to.
  16. Może być zapowietrzony układ.
  17. Może z tyłu głowicy-u mnie tak jest.
  18. bialy4 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Ten czteropinowy jest koloru zielonego. Sam już nie wiem jak to jest zielony to G62 i chyba go mam a niebieski to G2 i czy to możliwe, że on jest zespolony i nie potrzebny jest ten drugi czujnik.
  19. bialy4 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    U mnie jest jeden czujnik 4-ero pinowy a w drugim miejscu jest zaślepka ale jedna niebieska kostka 2-u pinowa jest wolna w tamtym miejscu.Czy to oznacza ,że tam powinien być jakiś czujnik,a jeśli tak to jaki.Opisywałem to kilka dni wcześniej w innym temacie: http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=58021&sid=1bbb0af6c5641cf7f9975ef57dd99599#58021
  20. Klocki mogą być ok ale sądze że szybciej Ci się skończą.One poprostu mocno się grzeją.Kiedy hamujesz delikatnie to nie zdążą się zagrzać ale kiedy przyciśniesz pedał hamulca mocniej to poprostu wytwarza się większa temp. i wyją,Przynajmniej u mnie tak było.A jakiej firmy masz klocki :?:
  21. bialy4 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Kaziu_Wichura, Ja jak kupywałem termostat to temp. otwarcia to jest właśnie 83-84 stopnie(zależy od firmy termostatu) także to chyba normalne że tyle pokazuje.Przynajmniej mi sie tak wydaje.
  22. Zobacz czy nie masz za bardzo podciągniętej linkiod gazu.Jak tak miałem.
  23. To w końcu jaki jest najbardziej optymalny np. dla mnie bo sam już nie wiem.Chodzi mi dokładnie o firmę i model bo jest tego od.... [ Dodano: 16-12-2006, 16:11 ] Czy taki jest wystarczający :?: http://obd2.pl/obd2/product_info.php?cPath=25&products_id=89
  24. bialy4 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    A gdzie takie :mrgreen: coś :mrgreen: najprościej spotkać
  25. hack, mam instalkę sekfencyjną Jeśli by była tego wina to podejżewam że było by tak zaraz po zagazowaniu a tu na poczatku było dobrze. To jest niezalezne od temp. Jak odpalam wchodzi na obroty po czym schodzi w dół i zaczyna się nierówna praca jak się jeżdzi to nie jest jeszcze tak źle ale czsami na gazie idzie lepiej a na benzynie nie równo przyspiesza.Najgorzej jest jak przerzucam z gazu na benzynę to wtedy obroty głupieją wskazówka schodzi niemalże do zera i znowu na 1000 i tak do czasu aż dodam gazu wtedy się normuje ale silnik i tak nie chodzi równo. Też mi się tak wydaje że to może byc przyczyna kumpel tak miał w calibrze.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.