Treść opublikowana przez bialy4
-
1.8 ADR gaśnie silnik
To prawie morderstwo Najlepiej będzie sprawdzić Vagiem, bo nawet nie wiadomo od czego zacząć.
-
A4 b5 1,8 zanika moc powyzej 100 km/h
Może padnięty aku.
-
[B5 1.6 ADP] Sekwencja firmy KEM Diego vs Instalka III gen.
inzyniero, Mam podobny problem do Ciebie też mi schrzanili tą instalkę. Pisałem do KME maila z zapytaniem co do serwisów firmowych to powiedzieli mi że takowych nie posiadają. Polecili mi jednak zakład któryu zakłada m.in. ich instalki ale wszystkie ewentualne poprawki mogą zrobić odpłatnie :eek:
-
[b5-adr-95]falowanie obrotów na jalowym
To dobrze. Trochę mnie uspokoiłeś :smile:
-
Czyżby koniec katalizatora?
A nie wiesz przypadkiem czy demontował wydech czy robił to bez demontażu, bo ja mam wysypany katalizator i chcę w środek wspawać rurkę. W warsztacie zaspiewale mi ponad 200 za tą usługę + nowa plecionka. Mam znajomego który spawa idealnie w dodatku robi to za browara, ale niestety nie ma kanału więc musiałbym to wszystko sam rozebrać więc nie wiem czy warto się bawić. Przeraża mnie odkręcenie dwururki przy kolektorze ledwo co rękę można tam włożyć. Może ma ktoś cenne wskazówki.
-
[b5-adr-95]falowanie obrotów na jalowym
A ja mam pytanko? Czy u was przy każdym przekręceniu kluczyka słychać jak pracuje przepustnica czy tylko podczas adaptacji. Bo u mnie słychać za każdym razem. Na Vagu adaptuje się bez problemu, Błędów też żadnych nie ma. Czy to jest normalne.
-
[1.8 ADR] wąż podciśnienia przepustnicy
bartex, Ja mam podobne objawy i u nie jest ten wężyk wymieniony na nowy, więc u Ciebie powinien być drożny [ Dodano: 06-02-2007, 17:59 ] A może coś się dzieje z regulatorem ciśnienia. Bo jak masz nową przepustnicę i szczelny dolot, a wiąże się to w jakimś stopniu z wężykiem podciśnienia to może być to.
-
Lampka kabinowa - ma sie zapalac czy nie.
Przyłącze się do tematu, bo mam podobny problem. U mnie się świeci po wyjęciu kluczyka, gaśnie po zamknięciu samochodu kluczykiem. Nie świeci się jedynie przy otwieraniu drzwi i to wszystkich. Gdzie szukać problemu. Dodam, że nie mam żadnego alarmu tylko centralny z kluczyka.
-
[B5 ADR] Usterka wtrysku
Może coś z instalacją gazową żle założony emulator lub kiepskie połączenie
-
Przepustnica 058 133 063 a 058 133 063 H
A wiecie może jak się do tego zabrać bo ja nie mam pojęcia.
-
Przepustnica 058 133 063 a 058 133 063 H
bartex. Napisz czy wymiana przepustnicy pomogła, bo mam podobny problem do Twojego i tez nie potrafie go zdiagnozować.
-
oznaczenia na klapie - jak wyczyscic ?
Spróbuj pastą lekko scierną "tempo" lub "max"
-
Na jakim oleju jeżdzisz?
Widząc różne dyskusje o olejach silnikowych postanowiłem stworzyć ankietę.
-
Sinik benz 1,8 2000r pacuje jak disel ??
Czemu tak uważasz? Ja jak kupiłem samochód to nie wiedziałem jakim olejem był zalany, więc zalałem mobil 10W40 półsyntetyk bo wydał mi się w miarę optymalny.Na stronie mobila wyczytałem że można nim przechodzić nawet z mineralnego. A co do syntetyka to odradzano mi, bo jak był zalany innym to może rozszczelnić silnik a przy miom przebiegu 167kkm to już nawet wskazana zmiana na półsynt. [ Dodano: 20-01-2007, 17:54 ] A ty jaki olej lejesz?
-
[b5 2,8] brakuje Nm
Niestety możesz trafić na jeszcze gorsze od Twoich. W takim przypadku lepiej nie kombinować i nie robić sobie zbędnych problemów.
-
Sinik benz 1,8 2000r pacuje jak disel ??
Wydaje mi się, że zmienia się odwrotnie z syntetyk-półsyntetyk-mineralny
-
[1,8 ADR '95] Bloki danych, grupy danych, ocena wartości
spanky, coś te linki nie chcą działać. Nie wiem czy tylko u mnie czy u wszystkich.
-
[B5 AEB] Turbina 1.8T
Nie wiem jak u Ciebie ale ja, jak w vectrze wstawiłem strumienice tez byłem podekscytowany. Ale bardzo szybko mi przeszło do momentu, kiedy wywaliłem strumienicę i wstawiłem zwykłą rurkę. Wtedy uzyskałem pełne zadowolenie
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Patrzyłem przez katalog on-line. [ Dodano: 15-01-2007, 09:33 ] Patrzyłem jeszcze na fota.pl i zauważyłem, że do ADR są bez grzybka a do AFN są właśnie z tym grzybkiem. Ciekawe dlaczego? Ja założyłem do swojego ADR'a uniwersalny za 15zł z grzybkiem i trzyma równo 90.
-
[B5 ADR] Dlaczego gaśnie
Mam identyczne objawy. Sprawdzałem na Vagu nie ma błędów. Wcześniej kilka razy pojawiał się błąd 00561 ale ostatnio się nie pojawia a objawy są nadal tylko czasami złapie dobrze. Myślałem że to sonda i miałem ją kupić ale nie ma błędu co do sondy, więc to chyba nie to. Znajomy każe mi zmienić filtr paliwa. Czy to może być przyczyną.
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Ale w intercarsie oglądałem dwa i były bez tego grzybka: Vahler: Vernet:
-
[B5 1.8] wysokie spalanie
kris_lpgcars, Popieram. Jak jeździłem z gazownikiem na regulacji to podczas hamowania silnikiem wtryskiwacze się całkowicie wyłączały.
-
[B5 1.8] wysokie spalanie
Czytałem coś kiedyś o tym:
-
[B5 1.6] Niepoprawne działanie klaksona
Tylko nie zdziw się, że jak odłączysz AIRBAG i złożysz do kupy to Ci się kontrolka będzie świecić bo błąd wyrzuci.
-
[B5 2.6] Gdzie zamontowany reduktor do gazu
Zauważ tylko tą różnicę . Ja u siebie mam przy pompie wspomagania.