Treść opublikowana przez Koczis
-
[ALL B7] Przymarza lewarek zmiany biegów.
"szukaj"-od tego zacząłem, ale nie znalazłem Gdzyby Ktoś bardziej biegły mógł mi pomóc to Bardzo byłbym wdzięczny, bo ja po 30min dałem za wygraną i wolałem zapytać.
-
[ALL B7] Przymarza lewarek zmiany biegów.
Olej w skrzyni co najwyżej gęstnieje, gdyby zamarzał to już po paru km byłoby po skrzyni, to musi być gdzieś na przeniesieniu dźwigni, ale gdzie? Oto jest pytanie.
-
[ALL B7] Przymarza lewarek zmiany biegów.
Witam. Mam pytanie, dziś(2 razy) po ok. 3 godzinnym postoju miałem nieciekawą sytuację, polegającą na zablokowaniu lewarka zmiany biegów. Nie było możliwości ruszyć go z jedynki(na tym biegu zostawiam auto). Trzeba było mocno szarpnąć, aby wyskoczył, a jak już się udało to podczas jazdy biegi nie chciały wejść do końca za pierwszym razem i zaklejał się w każdym położeniu(1-6, luz na skrajnych położeniach, itp.). Odczucie było takie jak trzymanie stalowych narzędzi na mrozie w gołej ręce, takie sklejanie. Jak puścił to można było przesuwać(z oporem oczywiście, ale to norma przy mrozie, bo gęstnieje olej w skrzyni). Gdzie szukać przyczyny, czy może to być jakiś lód na wodzikach lub na kulce pod mieszkiem zmiany begów, czy jeszcze coś innego? Dzięki za porady, bo A4 jeździ też żonka i nie da rady ruszyć lewarka jak Jej przymarźnie, bo ja już musiałem użyć sporo siły aby go ruszyć z jedynki
-
[ALL] Jaki aparat z nagrywaniem filmów w Full HD?
Cena tak do 1200zł, np coś takiego(SONY DSC HX5V): http://moto.allegro.pl/sony-dsc-hx5v-aparat-cyfrowy-i1314238636.html Co do Nex-a nie mam przekonania, bo jest sporo większy od fotomatołka przez ten wymienny obiektyw, no i cena też zbliżona do lustrzanek
-
[ALL] Jaki aparat z nagrywaniem filmów w Full HD?
Witam. Mam pytanie, czy możecie polecić jakiś aparat foto, ale ze zwykłych cyfrówek (nie lustrzanki), który robi fajne fotki (pow. 10Mpix) i nagrywa filmy w jakości Full HD (1920x1080i, czy jakoś tak)? Fajnie by było, gdyby można było robić fotki bez flesza, ale przy słabym świetle(zabytki, kościoły, ogólnie nocne fotki, bez flesza, który oszpeca takie zdjęcia). Dzięki.
-
[ALL B7] Czy kupić inny, czy naprawiać stary?(zderzak)
Musti chodzi Ci o ten na 2 wydechy? Jeśli tak, to jak się zdecyduję na zakup tego zderzaka to chętnie odsprzedam samą dokładkę, bo do mojego nie będzie pasowała, ale mam nadzieję że nie połamię zaczepów, jak coś dam Ci info na PW.
-
[ALL B7] Czy kupić inny, czy naprawiać stary?(zderzak)
Witam. Mam do Was pytanie. Jak radzicie. Czy kupić inny, nie uszkodzony zderzak tył do mojego autka, czy lepiej naprawiać stary? Koszt wyprowadzenia i malowanie starego to koszt ok.550zł, natomiast znalazłem taki za 270zł z przesyłką, ale sprzedający nie wie jaki jest kod koloru i możliwe, że trzeba by przemalować(ok. 300zł). Koszty wychodzą podobne, więc czy lepiej kupić inny, czy naprawiać mój. Wklejam fotkę mojego zderzaka i tego za 270zł już z przesyłką Jedynie co musiałbym zrobić na 100% to przełożyć dokładkę, bo ja mam pojedynczą do TDI, a tu jest na 2 wydechy od benzynki. Dziękuję za porady.
-
[ALL B7] Automatycznie podnoszona tylna klapa bagażnika - sedan
Witam. Ja mam to u siebie w aucie, tzn. gdy otwieram z pilota to klapa się sama podnosi, ale tak wyjechało autko z fabryki, z wyposażenia jest to: automatyczny układ unoszenia pokrywy bagażnika(4E5), bardzo przydatne jak są obie ręce zajęte zakupami
-
[ALL B7] Jaki mam kolor autka?
Autko jest z 25.12.2004, ale modelowo to B7 i był kupiony w 2.2005(salon PL). Czy po vin-ie da radę sprawdzić kolor, jeśli tak to mam taki: WAUZZZ8E45A444305 P.S. czy te czarne dużo się od siebie różnią, czy na aucie nie będzie widać różnicy, bo w końcu ten lakier ma już parę lat i niestety kilkadziesiąt myjni automatycznych za sobą czyt. zmatowiały na bokach(poprzedni właściciel).[br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 19:20_________________________________________________OK. nareszcie się doszukałem i wychodzi, że mam: LZ9Y/L8 czyli: Phantom Black Pearl. Jeśli się mylę to proszę o info, jeśli nie to temat do zamknięcia. Dziękuję.
-
[ALL B7] Jaki mam kolor autka?
Witam. Wiem, że pytanie może wydawać się zabawne, ale nie ma mojego kodu w dekoderze podanym w FAQ, a było podobno kilka różnych czarnych. Na wlepce mam: LZ9Y/LZ9Y natomiast w wyciągu ze świadectwa homologacji w rubryce kolor jest: czarny 8L8L. Szukam zderzaka tył i czy jest na nim (np. od wew strony) jakaś informacja jaki to kolor, pytam bo często sprzedający ma sam zderzak i podaje w ogłoszeniu że "czarny", a ja szukam takiego, którego tylko założę bez malowania itp. Dzięki
-
[ALL B7] Dokładka tylnego zderzaka S4
To i ja się zapytam. Czy każda dokładka będzie pasowała do każdego zderzaka(B7 sedan), oczywiście nie myślę o RS4. Np. czy dokładka od benzynki (na 2 wydechy), będzie pasowała do zderzaka od TDI, z wydechem z jednej strony? Pytam, bo ciężko znaleźć czarny zderzak do sedana (B7) w idealnym stanie, aby był jeszcze od TDI i będę musiał najprawdopodobniej kupić z dokładką na 2 wydechy i przełożyć swoją(pojedynczy wydech) do takiego zderzaka.
-
[ALL B6] Demontaż zderzaka tylnego
Panowie, czy w B7 sedan jest tak samo i czy wszystkie zderzaki od B7 mają takie same zaczepy(bez RS4 oczywiście), czy się jakoś różnią np. benzynka od diesla(inna dokładka-to wiem)?
-
[ALL] Kolizja, nie przyjęcie mandatu i sprawa w sądzie.
Witam. Mam pytanko, jako że wczoraj wieczorem miałem kolizję zastanawia mnie jak wygląda sprawa z naprawą/odszkodowaniem. Akcja wyglądała tak(wyjazd z Reala w Jankach): Stoję na lewym pasie przed rondem i nagle bum. Wychodzę i się okazuje że dziadek jadący za mną przywalił mi w prawy tył. Takie są skutki: Dziadek ma 3 wersje zdarzenia: 1. stałem, ruszyłem i zahamowałem i nie dał rady wyhamować i bum 2. zjechałem na prawo i zajechałem mu drogę(dziwne bo nawet na rysunku drogówki jestem na swoim(lewym) pasie 3. Na rondzie zjechałem do prawej i zajechałem mu drogę(o tyle to dziwne, że jeszcze nie wjechaliśmy na rondo-rys drogówki) Dziadek nie przyjął mandatu i policja powiedziała, że kieruje sprawę do sądu. Czy możecie mi napisać jak to się odbywa oraz jak myślicie, jaką formę naprawy wybrać, kasa do ręki, czy bezgotówkowo? Jak oceniacie uszkodzenie?
-
Obudowa na podszybie i jeszcze 2 osłony w komorze silnikowej.
Tak, tak bardzo byłoby miło Np. taki numer do takiego silnika, najlepiej zacząć od BLB :gwizdanie:
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Witam. Mam pytanie, jaki aku polecacie do 2.0 TDI BLB, mam jeszcze ori 72Ah i 380A, ale na allegro takich nie ma, co kupić? Czy po podłączeniu nowego aku trzeba coś VAG-ować? Na razie ładuję stary, zobaczymy czy coś to da, ale zastanawia mnie co mi zaczęło pikać po odłączeni aku(dźwięk dobiegał z tyłu auta) tak przez ok. 30s. P.S. na allegro są 72Ah, ale mają po 500-700A, czy to nie przeszkadza?
-
[B7 BLB] Jaki akumulator
Odkopię trochę temat, bo mam ten sam problem (aku ma 11,72), czy wyszły może jakieś lepsiejsze aku, czy ten bosch podany przez adamq jest debest, a może coś z Warty, centry? Jak jest z tym podłączeniem aku o wyższym amperażu i czy trzeba coś potem VAG-ować? Właśnie szukam aku na allegro i zastanawiam się czemu nie ma aku 72Ah i 380A(ori), są tylko owszem 72Ah, ale mają po 520-700A, czy to nie przeszkadza?
-
[ALL] Jaką kosiarke kupić?
Ta którą miałem ma z 10 lat i nie była ani razu w naprawie, a to jakiś noname. Zastanawiam się nad Gardeną, są po 305zł(elektryczna).
-
[ALL] Jaką kosiarke kupić?
Witam. Choć zbliża się zima to mam pytanko. Jaką(producent, model) kosiarkę polecacie. Mam do koszenia ok. 500-600m2 zarówno pustych przestrzeni jak i między drzewami. Wcześniej miałem elektryczną, ale wczoraj wyzionęła ducha. Cena tak do 500-600zł. Czy lepiej kupić elektryczną i nie martwić się, że zapomni się paliwka, ale latać z kablem(50m), czy spalinówka? Dziękuję.
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
2010 Audi S4 vs. 2007 Audi RS4
-
[ALL] Klubowa karta zniżkowa na paliwo na orlenie
Głos oddany, czekam na dalsze info, jak coś to 4 karty
-
[ALL] Czy jest jakiś darmowy program na internecie, do obliczenia wartości auta?
Dziękuję.[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 21:42_________________________________________________arielka czy możesz przesłać mi całe to wyliczenie, bo dziś dostałem info z HDI, na razie nieoficjalne, że mogą wypłacić 16tyś z groszami. Jeśli możesz to prześlij mi proszę na mojego maila([email protected]) jakieś oficjalne wyliczenie, abym mógł się na to powołać przy odwołaniu, bo tych 3 tyś to nie daruje. Pozdrawiam. P.S. jak wygram to chętnie się jakoś odwdzięczę
-
[ALL] Czy jest jakiś darmowy program na internecie, do obliczenia wartości auta?
Data pierwszej rej w Polsce: 19.02.2008, a ogólnie w niemczech to: 3.06.2004, przebieg: 22 314km, moc: 126kW, czyli chyba 175-180KM, import niemcy, ale przez poprzedniego właściciela, w Polsce jestem 2 właścicielem, a 3 od nowości.
-
[ALL] Czy jest jakiś darmowy program na internecie, do obliczenia wartości auta?
A jakie jeszcze dane potrzebne?
-
[ALL] Czy jest jakiś darmowy program na internecie, do obliczenia wartości auta?
A czy jest coś takiego go wyliczenia motocykla lub czy może Ktoś sprawdzić jaką wartość podaje eurotax za motocykl Yamaha R1 rn12 z rocznika 2004?
-
[ALL] Czy mamy Klubowego prawnika-mam pytanie po wypadku.
Dzięki, a na jakiej podstawie TU wycenia wartość stroju(przesłałem im link do strony przedstawiciela na polske)? Na wizycie rzeczoznawcy, on sam powiedział, że tak po 3-4 latach użytkowania to utrata wartości to ok. 30%, ale na jakiej podstawie wycenić wartość "początkową"? Jeszcze jedno, czy jest jakiś "&" mówiący o obowiązku wypłaty odszkodowania, czy to dobra wola TU i czy jak wycenią już szkodę za motocykl i będzie ok, to można przyjąć, czy lepiej poczekać na wycenę stroju i odebrać wszystko razem, aby potem nie było problemów z odszkodowaniem za strój? Co do szkody osobowej to chyba nie w moim przypadku, ponieważ ten strój co miałem na sobie to była wersja najbezpieczniejsza, przygotowana do wyścigów motocyklowych, wiec ja nie mam nawet siniaka, choć byłem na prześwietleniu kolana, ale nic nie wykazało.