Treść opublikowana przez grabalaba
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
Najlepsza gra komputerowa wg Was w jaką graliście
Wszystkie części Tomb Raider :th:
-
Nasi Siatkarze...
Panowie po kompletnie nieudanych Mistrzostwach Europy mocno utrudnili sobie awans do przyszłorocznych Igrzysk. Pod koniec listopada grają w Finlandii turniej, z którego tylko zwycięzca awansuje dalej. Potem kolejny turniej. Zatem łatwo nie będzie.Zobaczymy. Natomiast jestem pod wrażeniem, co wyprawiają Nasze Złotka na ME. Niesamowicie się ogląda prawie perfekcyjną siatkówkę. Sześć zwycięstw z rzędu, dzisiaj półfinał z Serbkami, z którymi w grupie Polki wygrały 3-0. Powinno być zatem OK...Trzymajmy kciuki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitano Adriano
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
zapalajaca sie kontrolka wykrzyknika A4B5
A co mówi Vag? Jest to ważne, ponieważ może okazać się, że np. kończy się sterownik.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
[B5 AFN] Czy turbosprężarka gwiżdże ?
No trochę tam gwiżdże... :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
Gdzie jest te 8 głośników w Avancie?
Subwofer zobaczysz dopiero jak zdejmiesz cały lewy boczek (w bagażniku)!!! A od zestawu głośnom. musisz poszukać. Ja Ci napisałem gdzie go mam.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
Gdzie jest te 8 głośników w Avancie?
Ja ten 8-smy (od zestawu głośn.) mam zamontowany w nogach pasażera. Reszta tak jak opisał miro_x