Treść opublikowana przez grabalaba
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siamanko na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
[B5 AJM] Zmatowienie na szybce relektora przedniego
U mnie to samo, a żarówy H7 standardowe
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
[B5 ADP] Stuki przy skręcaniu
Trzeba sprawdzić luzy. Prawdopodobnie to jeden z wahaczy. Poczytaj na forum, o problemach ze "stukaniem" było już sporo.
-
Nasi Siatkarze...
i znajac podejscie polakow, zaraz go zwolnia.. Raczej to nie wchodzi w grę - wysokie odszkodowanie. Uważam, że powinien zostać i dobrze przygotować Naszych na Pekin.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
Nasi Siatkarze...
Cała sztuka polega na tym, żeby się przygotować na najważniejsza imprezę, jaką w tym roku są Mistrzostwa Europy. Lozano najprawdopodobniej spaprał robotę. Widać, że chłopakom brakuje świeżości. Gruszka i Wlazły to trzon ekipy, ich brak spowodował niewątpliwie spadek morale. Zresztą widać to na boisku. Ten pierwszy - wielki pech (skręcenie). Nie ma co się rozwodzić na temat Wlazłego, bo Gościu naprawdę jest potrzebny drużynie. Według mnie to 30% zespołu, jednak coś z Nim nie jest tak (jakieś dziwne problemy, których nie potwierdzają badania). Już drugi raz nawala! Sam Świderski powiedział, że Wlazły powinien z Nimi jechać!!! Dziwna sprawa. Co do "kasy" - gram trochę w siatę i adrenalina na boisku jest tak duża, że kasa spada na dalszy plan. Szczególnie jak się gra z Orłem na piersi...
-
[ALL B5] Kody wyposażenia - prośba o przetłumaczenie
A co nie było angielskiego w szkole? Słownik i do roboty! BTW trochę już jest przetłumaczone w tym temacie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemano
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemano na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
Nasi Siatkarze...
Z tak grającą Rosją to nikt tutaj nie wygra. Szkoda tego meczu, bo realnie to została już tylko walka o miejsca 5-8. No chyba, że pozostałe drużyny w grupie będą na przemian się ogrywały, a my wszystko do przodu. :gwizdanie: Jutro z Finlandią...[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2007, 15:34 _________________________________________________...z Finlandią 0-3. Ręce opadają. Szkoda gadać. Mariuszu Wlazły - where are you?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała Ps. Mój też ma mobilajzer :th:
-
[B5 AFN] Problem z temp. cieczy chłodzącej - nie trzyma stałej temp.
100% termostat
-
Nasi Siatkarze...
Jest, 3-1 z Turcją. Ostatni set 25-11!!!!!!!!!!!!!!!!! Jutro z Rosją... :gwizdanie:
-
Podrabiany olej
Zgadza się. Bravo Yates! Patrzyłem na 5W40 a nie na Technosynthese/100%Synthetic. Można się nieźle zakręcić.