Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grabalaba

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grabalaba

  1. I czekać na odkładający sie kamień w układzie? A może tak zamienić płyn chłodzenia na wodę? Płukanie ma za zadanie rozpuścić kamień i osady poprawiając w ten sposób odprowadzanie ciepła przez elementy silnika i chłodnicę - sama woda niestety nie da rady - chyba, że dodamy do niej jakiegoś preparatu.
  2. Grube tysiące przejechane na ATE.... - ani razu mnie nie zawiodły. Polecam!!! Na Lukasie zrobiłem w b4 10tys i ....łyse
  3. Bardzo możliwe. Ja bym jeszcze sprawdził temperaturę Vag-iem (coolant temp.). Jak pokaże tyle co na desce i kanale 49 - termostat do bani.
  4. Super avancik
  5. Stawiam na "czwóreczkę" :th:
  6. Nie chce sie nic wklepywać, bo musisz przytrzymać RDS+TP, potem potrzebny jest 4cyf kod :gwizdanie: Szkoda, że wcześniej nie poczytałeś forum...
  7. Poczekaj aż zaschnie i "wyroluj" palcem :polew: (sorry, ale mnie tak coś naszło)
  8. grabalaba odpowiedział(a) na gosia temat w 1.9TDI
    Jak to piszą koledzy różnice są "kosmetyczne" http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,6648.0.html
  9. No ok :th:. Ale jak sprawdzić, czy czujnik działa?
  10. Siemanko "szczęściarzu"
  11. Najlepiej by było, żeby odpowiadając na posta od razu samo się zrobiło Potrzeba jeszcze trochę własnej inicjatywy. Ja przeciągnąłem przewód od tzw, "d*py strony", widziałem prześwit, a cała operacja z odkręceniem plastików trwała 5 minut. No i podzieliłem się tą informacją z Tobą. I tyle.
  12. Oj, Panie karamba, wystarczy użyć opcji "szukaj" i po bólu. Odkręć obudowę nad pedałami pod kierownicą, podnieś maskę i poprowadź przewód przez lewy górny róg (powinieneś zobaczyć prześwit). Jak już wyjdzie górą, dale sobie poradzisz.
  13. Masz przykład na to, jak ważna jest informacja z Vag-a. Gdybyś na początku sprawdził temperaturę Vagiem, nie byłoby wątpliwości, że to czujnik. Swoją drogą termostat też był walnięty.
  14. Coś nie zatrybiłem...Nie ma zwarcia - nie pali mi się kontrolka, robię zwarcie drutem - też nie
  15. Podepnę sie pod temacik. Ostatnio przy przeglądzie hamulców chciałem sprawdzić działanie czujników zużycia klocków. Zwarłem drucikiem oba bieguny w czujniku i ...nic. Czy aby nie powinna wtedy pojawić się sygnalizacja zużycia klocków na FIS-ie?
  16. Siemanko na forum
  17. Witam na forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.