Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grabalaba

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grabalaba

  1. ... "silnik nie powinien zużywać więcej niż 1l oleju na 1000km. Większe zużycie jest oznaką zużycia uszczelniaczy trzonkowych zaworów, pierścieni tłoka lub uszczelnień w układzie smarowania" - A4 sam naprawiam. Tyle teorii, w praktyce 250ml na 1000km to bardzo źle!!! Moim zdaniem trzeba usunąć przecieki, a zmiana oleju na syntetyk tylko zwiększy zużycie oleju.
  2. Witaj na forum
  3. :bicz3: Kolego Alzak - w tej sprawie nie ma co myśleć - tylko szybko działać, żeby nie było ubytków oleju! (rozumiem, że je masz) Mój ma przejechane 240 000 i nie bierze grama oleju (5W40)
  4. neever - polecam Unidena 520Xl + President Florida (magnesik). Śmigam na takim zestawiku i jestem bardzo zadowolony. Dalekich łączności co prawda nie zrobisz, ale będziesz miał super jakości info z interesującej Ciebie traski (bez zbędnej sieczki z nie interesujących Cię odcinków drogi)
  5. Stawiam na łożysko oporowe - poczytaj, dużo jest tego na forum
  6. Odgrzybiłeś tak: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,10719.0.html???
  7. Właśnie - może zamienione pinki... Kontakt z poprzednim właścicielem niezbędny.
  8. Z filtrem paliwa tak jak wieloma rzeczami do A4 - połowa tego co deklaruje serwis - max. 30k
  9. Chyba nie ma takiej potrzeby:http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,10719.0.html ...i 5 dych w kieszeni
  10. A po co zmieniać radio? Przecież piszesz, że w innym aucie cyka. A próbowałeś podpiąć do Unidenka inną antenę?
  11. Siemano na forum
  12. Witaj na forum i powodzenia!
  13. chciałeś żebyśmy podpowiedzieli co w aucie piszczy a podstawie logów, teraz widzę, że zastanawiasz się czy aby mamy rację. No więc spójrz jak powinno wyglądać to w zdrowiuteńkim AJMie (zresztą temat z FAQ) : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,3602.html tu jeszcze Murzyna : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,6570.0.html po czipsie, ale jakiś odnośnik można mieć. Porównaj grupę 008 dynamicznie zrobioną, widać że u Ciebie wartości w kolumnie ostatniej są zbyt "blisko" tych w środkowej, powinny być nieco wyższe. Log dyn. 003 potwierdza to, są miejsca gdzie jest wartość mniejsza od zadanej. Nie jest to zbyt wiele, ale pozwala wysnuć wniosek, że coś z tą przepływką jest (zaczyna się dziać). No i 011, przy 2000obr/min masz 2500 ciśnienia aż ! Jak myślisz dlaczego ? Odpowiedzi są już powyżej. Na dodatek miałeś jakieś problemy: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,14835.0.html Myślę, że przez te delikatne jescze problemy może Ci sterownik ABS również wyrzucać błędy. To znaczy, że wartości z ECU dostaje niepoprawne. No i na pewno nie ma 200KM :> Oczywiście nie podważam Waszych opinii. Jestem wdzięczny za wszystkie posty. Staram się tylko to wszystko jakoś ogarnąć i przyjmuję analizę moich logów jako nieco odstające od "ideału". Ogólnie - dalej jeżdżę i się śmieję. Jeszcze raz dzięki.
  14. Dziwne, bo wymieniany 3 miesiące temu (Mann-6000km) ja tam nic dziwnego w tym nie widze .... Chyba nie chcesz mi powiedzieć Kolego Spanky, że po 6k mam wymieniać filtr powietrza? Nadmieniam, że regularnie raz w miesiącu jest przedmuchany. Dziwne to wszystko: "przepływka pada", "kierownice w turbinie do natychmiastowego czyszczenia", "filtr powietrza do wymiany" - a niunia lata jakby miała 200KM!!!!!!!!!!!!!
  15. Witaj Kolego na forum Ps. Spróbuj użyć opcji "szukaj", jak nie znajdziesz nic satysfakcjonującego, zadaj pytanie w odpowiednim dziale
  16. Siemano :a4fan:TDI
  17. Witamy Rzeszów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.