Treść opublikowana przez grabalaba
-
czerwone "i" w TDI a moc silnika...
B6 to jest ten nowy ma silniki TDI takie 1.9 105 PS; 2.0 140 i 170 PS. w passatach nie bylo TDI pewnie wzial znaczki z seata albo forda. Nieważne skąd wziął, ale ciekawi mnie co oznacza? Już wcześniej widziałem ten znaczek (TDI)na jakimś VW
-
[B5 AJM] Prośba o analizę logów
Dziwne, bo wymieniany 3 miesiące temu (Mann-6000km)
-
czerwone "i" w TDI a moc silnika...
A tak na marginesie - dzisiaj widziałem paska (chyba b6) i miał na tylnej klapie TDI. Co oznacza 3 x czerwony?
-
Każdy może przegrać
Było Adminie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,13551.0.html Niezła jazda...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:Siemano na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
a4 1999 r. po wymianie wahacza gornego pali się kontrolka ABS???
Najprawdopodobniej czujnik, podepnij się VAG-iem i będzie wszystko wiadomo
-
Czy taki płyn do chłodnicy nadaje się do 1.8T ??
Podzielone zdania są na każdym forum Lej śmiało W tym przypadku możesz śmiało zalewać i już nic więcej nie czytaj...
-
[B5 AFB] help me Listwa boczna lewa mi odpadla :/
Kropelką co najwyżej możesz sobie skleić 2 palce. Twoja listwa nie nadaje się już do niczego. Na allegro listwy są drogie, ale w serwisie już nie. Tylna ok. 70zł. Nie kombinuj tylko zakładaj Ori
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
[B5 AEB] ABS i stukanie??
ABS-ik poprostu działa
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
[B5 AFN] Poziom oleju
Fachowo powinno się sprawdzać olej przy jego normalnej temp. pracy, po ok. 3 min. Jednak z doświadczenia wiem, że często wychodzą dziwne wskazania na bagnecie. Ja sprawdzam zawsze rano, na zimnym, co 2-3 tyg
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemano
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Ustawienie kąta wtrysku - TDI na pompie wtryskowej (VP)
Drobna uwaga - wartość kąta wtrysku powinna wynosić 49-54
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemano
-
[B5 AJM] Charczenie zaworu EGR - problem
zrob logi z 003 BS .. zobaczymy czy wogole Twoj EGR spełnia swoje zadanie ... Wrzucam 003 BS. Prosze o analizę EGR-a. [br]Dopisany: 14 Sierpień 2007, 17:33 _________________________________________________ zrob logi z 003 BS .. zobaczymy czy wogole Twoj EGR spełnia swoje zadanie ... Kolego spanky, czy mój EGR spełnia swoje zadanie?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko :a4fan:TDI