Treść opublikowana przez grabalaba
-
[AJM] wydmuchy oparów oleju przez EGR.
Koledzy, wszystko zależy, którędy EGR puszcza olej. Jeżeli przez oring, nie ma problemu - wymiana i po sprawie. Jeżeli dmucha Wam olejem przez te 2 dziurki (tak jak mi ), nic sie nie da zrobić. Pozostaje albo wymiana EGR, albo przetarcie co jakiś czas syfu po oleju.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
[B5 AJM] Prośba o analizę logów
po 003 i 008 dynamicznym. Pre to ladnie tlumaczyl, przy ktorejs analizie AFN'a chyba[br]Dopisany: 14 Sierpień 2007, 22:08 _________________________________________________dla porownania masz logi po ostrzejszym czipsie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,6570.0.html stock AJM tez znajdziesz na forum Dzięki za odpowiedz, ale ogólnie silnik igła, czy padlina?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
[B5 AJM] Prośba o analizę logów
Może być, szwagier był za sterem, a ja z lapkiem. Mogliśmy się nie zgrywać! Jutro powtórzę 010. Ale to znaczy, że jak 010 wyjdzie ok, to przepływka jest gites? Po czym poznać, ze zdycha? I jeszcze jedno pytanko: dlaczego sądzisz, że jest po czipsie? Nawiasem mówiąc niunia ma niezłego kopa
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
[B5 AJM] Prośba o analizę logów
Proszę o analizę. Z góry thanks Statyczne 000 003 Dynamiczne 000 003 004 007 008 010 011 013 dodany do FAQ [pre_pl]
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemano
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemano
-
Kody climatronika Audi A4 B5
U mnie "toże" 1c=50.3 Co to może być? Zaznaczam, że klima działa bez zastrzeżeń.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemano
-
[B5 AHL] Znowu termostat czy teraz czujnik?
Przemo603 to mnie zmartwiłeś, bo właśnie też mam zamiar wymieniać czujnik, który kosztował 80 zł Wymieniłeś termostat? No właśnie, tu może być problem. Musicie sprawdzić temp. Vagiem (Coolant temp.) Podejrzewam, że na vagu i wskaźniku będzie taka sama, także stawiałbym na termostat.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko na forum
-
[B5 AJM] Charczenie zaworu EGR - problem
Ok, niedługo wrzucam 003 BS
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
[B5] Wymiana końcówki drążka kierowniczego
A co zrobić, jak po poluzowaniu śrub i wycisnięciu końcówki nie można jej wykręcić? Macie jakiś patent?
-
[B5 AFN] Wymiana amortyzatorow - niech ktos poleci na jakie i skad
Firma - Bilstein
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
[B5 AJM] Prośba o analizę błędów Vag
Do wiązki pewnie można dojść i ją przeczyścić, ale o co biega z tym sterownikiem ABS?[br]Dopisany: 26 Lipiec 2007, 14:44 _________________________________________________ Czy ktoś na forum mógłby mi wytłumaczyć, o co chodzi z tym sterownikiem ABS? Vag pokazuje błąd 18057 Cały czas zapalają mi się kontrolki ABS+(!), po chwili zostaje sama ASR i tak w kółko. Pzdr.
-
[B5 AJM] Charczenie zaworu EGR - problem
Witam Koledzy! Ciekawi mnie przyczyna charczenia EGR podczas pracy silnika na wolnych obrotach. Czy świadczy to o jego zgonie? Nadmieniam, że zawór niedawno czyściłem, http://www.vw-passat.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=271&Itemid=13, jednak cały "rzyga" leciutko olejem przez dziurki (oringu i uszczelki niestety nie wymieniłem). Jest szansa, że charczenie ucichnie? :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum