Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grabalaba

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grabalaba

  1. Koledzy, wszystko zależy, którędy EGR puszcza olej. Jeżeli przez oring, nie ma problemu - wymiana i po sprawie. Jeżeli dmucha Wam olejem przez te 2 dziurki (tak jak mi ), nic sie nie da zrobić. Pozostaje albo wymiana EGR, albo przetarcie co jakiś czas syfu po oleju.
  2. Witam na forum
  3. po 003 i 008 dynamicznym. Pre to ladnie tlumaczyl, przy ktorejs analizie AFN'a chyba[br]Dopisany: 14 Sierpień 2007, 22:08 _________________________________________________dla porownania masz logi po ostrzejszym czipsie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,6570.0.html stock AJM tez znajdziesz na forum Dzięki za odpowiedz, ale ogólnie silnik igła, czy padlina?
  4. Może być, szwagier był za sterem, a ja z lapkiem. Mogliśmy się nie zgrywać! Jutro powtórzę 010. Ale to znaczy, że jak 010 wyjdzie ok, to przepływka jest gites? Po czym poznać, ze zdycha? I jeszcze jedno pytanko: dlaczego sądzisz, że jest po czipsie? Nawiasem mówiąc niunia ma niezłego kopa
  5. Witaj na forum
  6. Proszę o analizę. Z góry thanks Statyczne 000 003 Dynamiczne 000 003 004 007 008 010 011 013 dodany do FAQ [pre_pl]
  7. U mnie "toże" 1c=50.3 Co to może być? Zaznaczam, że klima działa bez zastrzeżeń.
  8. Przemo603 to mnie zmartwiłeś, bo właśnie też mam zamiar wymieniać czujnik, który kosztował 80 zł Wymieniłeś termostat? No właśnie, tu może być problem. Musicie sprawdzić temp. Vagiem (Coolant temp.) Podejrzewam, że na vagu i wskaźniku będzie taka sama, także stawiałbym na termostat.
  9. Siemanko na forum
  10. Ok, niedługo wrzucam 003 BS
  11. grabalaba odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    A co zrobić, jak po poluzowaniu śrub i wycisnięciu końcówki nie można jej wykręcić? Macie jakiś patent?
  12. Witaj na forum
  13. Do wiązki pewnie można dojść i ją przeczyścić, ale o co biega z tym sterownikiem ABS?[br]Dopisany: 26 Lipiec 2007, 14:44 _________________________________________________ Czy ktoś na forum mógłby mi wytłumaczyć, o co chodzi z tym sterownikiem ABS? Vag pokazuje błąd 18057 Cały czas zapalają mi się kontrolki ABS+(!), po chwili zostaje sama ASR i tak w kółko. Pzdr.
  14. Witam Koledzy! Ciekawi mnie przyczyna charczenia EGR podczas pracy silnika na wolnych obrotach. Czy świadczy to o jego zgonie? Nadmieniam, że zawór niedawno czyściłem, http://www.vw-passat.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=271&Itemid=13, jednak cały "rzyga" leciutko olejem przez dziurki (oringu i uszczelki niestety nie wymieniłem). Jest szansa, że charczenie ucichnie? :gwizdanie:
  15. Witaj na forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.