Treść opublikowana przez grabalaba
-
Nowicjusz - wątek powitalny
na forum
-
Jakie pierwsze Audi???
Audi 80 B4 Avant 1.9 TDI. Niestety pocieszyłem się nią tylko roczek, bo została pociągnięta (2005) Ale zaraz była następna...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
[B5 AEB] Brzydki zapach po wyłączeniu klimatyzacji
Też mam brzydki zapach po wyłączeniu Kiedy już zabierałem się do odgrzybiania metodą http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=10719.0, szwagier wrócił od fachowca z odgrzybiania. Facet nagadał mu, "że tylko metoda ozonowa zdaje egzamin (wpuszczony ozon do środka, klima na obiegu wewn - ok. 1h i gotowe), a wszystkie środki w sprayu nadają sie do tarcia chrzanu. Nie potrzeba w ogóle dostawać się do parownika. Szkoda zachodu" - koniec cytatu. Co myślicie o tym ozonie, warto zawracać sobie głowę?
-
Zakup roweru crossowego... Co wybrać ?
Podłącze się pod temacik . Też szukam "górala" trochę na szosy, trochę po lasach. Koszt ok.2000. Na co w szczególności zwrócić uwagę przy szukaniu rowerku? Czy jest jakieś minimum osprzętu, które powinien posiadać dobry rower? Pzdr.
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Twoja nie spadnie!!! Spadają tylko gów... [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2007, 23:31 _________________________________________________ :bicz3: Podkładka magnesowa i nic nie rysuje
-
Nowicjusz - wątek powitalny
na forum
-
Czas urlopów.gdzie?
Kolego temat to" czas urlopów, gdzie? Może coś polecisz, nie śmierdzącego moczem...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Sie ma na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
na forum
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Zgodzę sie, że antena jest dobra, ale nie przemielę tego tematu z 2 powodów: - antena kosztuje ponad 200zł !!!! - za długi (szpecący, jak dla mnie) bat Jestem użytkownikiem Uniden 520XL+president Florida A forum podane przez kolegę Miro_x oczywiście polecam. :th:
-
[B5] nie oryginalny podłokietnik
Chyba niestety zalatuje! Też szukam podłokietnika, bo niestety nie mam w swojej niuni I tylko ORI chodzi mi po głowie.
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
StoRK trochę przegiąłeś z tą anteną w bagażniku. Mam nadzieję, że to był żart!
-
Czas urlopów.gdzie?
Łeba, potem Zakopiec
-
Nowicjusz - wątek powitalny
w klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy w klubie
-
[ALL TDI] Jaki olej do tdi?
Model i cena.
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
PRESIDENT FLORIDA 45cm - ok.100zł - czy to dużo? Sorki, ale wyobraź sobie klienta, który kupuje antenę i mówi w sklepie "dawaj Pan jak najdłuższą, będę lepiej widoczny" Chyba nie oto chodzi w wyborze anteny. A ten kto trochę kuma i tak rozpozna antenę CB (nawet jakby miała 20cm.)
-
[ALL] Brak oleju w skrzyni-jakie objawy?
Słychać!!!A i czasami przy jeździe wyskakuje "piona". [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2007, 19:28 _________________________________________________ Nie wlać, tylko sprwadzić, czy jest! Korek wlewowy, imbus i naprzód.
-
[B5 AFB] Pompa paliwowa, stan wody
I nie zobaczysz! To nie leci jak z rynny po deszczu. Tu kap, tam kap...i ubywa. Sprawdź węże, oblukaj chłodnicę i okolice termostatu.
-
[ALL TDI] Jaki olej do tdi?
A podaj Murzynku co to za Motul! Może się skuszę?(chociaż jestem świerzo po wymianie na Castrol Edge).
-
Nieużywane ale wiekowe opony
Dlatego trzeba kupować opony z bieżącego roku z jak najmłodszym tygodniem!!! Nawet roczna opona niewiadomego pochodzenia może być "lewa".
-
[B5 1Z] zawór recyrkulacji spalin [EGR]
A niby po co?
-
[B5 1Z] Vag Com
Ale z Ciebie piernik! Masz wszystko co trzeba, tylko więcej wiary w siebie!!!!! A więc: - po podłączeniu interfejsu komputer wykryje nowe urządzenie USB i poprosi o sterowniki do niego. Instalujesz stery z określonej lokalizacji - komp wykryje nowy port szeregowy. - wchodzisz w panel sterowania/system/sprzęt/menadżer urządzeń i w zakładce Porty(COM i LPT) sprawdzasz czy jest zainstalowany interfejs. - po instalacji musisz sprawdzić na którym wirtualnym porcie com jest zainstalowany interfejs, ponieważ ten nr portu należy wybrać w programie diagnostycznym. Jako że w programach diagnostycznych mamy do wyboru tylko porty com do 1 do 4,jeżeli interfejs zainstalował się na innym porcie com należy zmienić nr portu właśnie na któryś z tych (com1 lub com2 lub com3 lub com4). - dlatego w Portach..klikasz prawym na zainstalowany interfejs/właściwości/ustawienia portu/zaawansowane i ustawiasz właściwy port com (od 1 do 4). - włączasz zapłon, potem Vaga, wchodzisz w opcje, wybierasz właściwy COM i test. Powinno być Ok. Zostało tylko skasować poduchę. Znajdziesz na forum. Powodzenia [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2007, 15:06 _________________________________________________ Na to pytanie nikt Ci nie odpowie. Musisz sam sprawdzić!
-
[B5 AJM] temperatura silnika
na 100%