Treść opublikowana przez grabalaba
-
[B5 1Z] stukot w przednim zawieszeniu??
kolego rychu, może to łączniki stabilizatora, coś z hamulcami, wahacze...O stukaniu było dużo. Opcja szukaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemano
-
[B5 AFN] Poziom oleju
Wygięcia na bagnecie to skrajne wartości poziomu oleju. Najbezpieczniej utrzymywać poziom oleju w wykropkowanym polu.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Cię na fotum
-
[B5 ADR] wymiana oleju w skrzyni biegów
W manualach nie zmienia się oleju!!!Było już o tym 1000 razy!Tylko sprawdzenie szczelności co ileś tam km
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj rumburaku na forum
-
Brak klucza od zaslepek - pomocy!
W zaślepce jest mała dziurka, proponuję wygiąć drucik (np. w kształcie L), włożyć go do dziurki, pociągnąć...i zaślepka wyskoczy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko na forum
-
[B5 AHU] Filtr paliwa + powietrza - czy ma wpływ na turbinę i jej pracę
:th: Ma gwizdać Jak miałem poprzednio silnik 1Z to szczerze powiem, że nigdy nie dopuściłem do zapowietrzenia przy zmianie filtra. W Twoim przypadku gdzieś przedostało się powietrze do układu, ale pompa odpowietrzyła. Zdarza się.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemano
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
[B5 AJM] Prośba o analizę błędów Vag
Robiłem! 18057 jest z ABS-u, 18256 z silnika. Jakoś dały się skasować (18256 na początku nie chciał). Ale pewnie jutro w trasie znowu się zapalą kontrolki i ... Czym mogą być spowodowane te błędy?
-
[B5 AJM] Prośba o analizę błędów Vag
Witam! Chciałbym sie dowiedzieć czegoś o tych dwóch błędach, co jest ich przyczyną i jak ją wyeliminować. Na forum dożo błędów (ABS) odnosiło sie do czujników ABS, niestety żaden z nich na to nie wskazuje. Vag pokazuje: 18057 (P1649) - Data Bus Powertrain Missing message from ABS Control Module (na forum: brak sygnału CAN z ABS) 18256 (P1848 ) - Please check DTC Memory of engine ECU. Nadmienię, że błędy są następstwem zapalenia się kontrolek ABS+(!) w trakcie jazdy. Układ hamulcowy ok. Dzięki i pozdro.
-
[B5 ADR] wymiana oleju w skrzyni biegów
Było już o wymianie oleju w skrzyni. Bardzo dużo. Opcja szukaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
Kontrolka ABS i wykrzyknik w A8 D2 4.2
Kasowanko kasowankiem, a tu lipa. ABS i (!) zapaliły się na stałe. Vag pokazuje: 18057 (P1649) - Data Bus Powertrain Missing message from ABS Control Module 18256 (P1848 ) - Please check DTC Memory of engine ECU. Z ABS (18256) nie mogę sie połączyć, a błędu 18057 nie mogę skasować Co jest grane?
-
RATUNKU !!! Chcą mnie wziąć do wojska ...
Niestety nie do 28!!!!!Na maxa, bodajże do 65. No to nieźle trzeba sie będzie ukrywać - a gdzie rodzina, praca, skarbówka i reszta?