Treść opublikowana przez grabalaba
-
[B5 1Z] Wszystkie silniki wysokoprężne w Audi A4?
masz BRB
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
Kontrolka ABS i wykrzyknik w A8 D2 4.2
U mnie ostatnio podobnie, wpadłem ponad stówę na roboty drogowe, zacząłem hamować i zapaliła się kontrolka ABS+wykrzyknik. Wieczorem podpiąłem Vag-a i wyskoczył błąd 1203 - połączenie elektryczne ABS/deska wskaźników Kasowanko...i ok.
-
Pierwsza rejestracja
Coś mi sie wydaje, że umowa powinna być zawarta z ostatnim właścicielem z fahrzeugbrief. Według tego co napisałeś, na umowie powinno być nazwisko "Pana handlarza"
-
[ALL 1.9TDI] Najniższe spalanie - test
4,5l - Mazury - Wielkopolska, 100-120km/h
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
Zmiana wyswietlacz z F na stopnie C
Może warto poszukać forum Passata? Na forum passata jest tyle co nic Doszedłem sam - Auto+Econ=zmiana C na F
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Akcyza
Za młode auto, żeby ściemnić (druga umowa, duże zaniżenie ceny, itd.)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Dziwne zachowanie klimatyzacji...,nie wiem co mam o tym myśleć.
ja bym najpierw użył opcji "szukaj" http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=13760.0
-
Zmiana wyswietlacz z F na stopnie C
Koledzy, a jak wyglądałoby to w passacie (1.9TDi, 97', AFN), bo próbowałem u szwagra jak wyżej i nie idzie Czy nie powinno być tak samo?
-
[ALL TDI] Jaki olej do tdi?
Trzeba było kupić 5w40!!!!!!!!!!!!!!! nic nie popieprzy, tylko to jest bez sensu, bo osłabia parametry syntetyka
-
Czas urlopów.gdzie?
Właśnie wróciłem z Korfu (grecka wyspa na morzu jońskim). Pierwszy raz byłem w Grecji i mile sie zaskoczyłem!!!!!! Grecy przyjaźni, pogoda bajera, no i strzaskałem się na machoń . Gorąco polecam.
-
In Case of Emergency
Dobra idea, :th: ale wątpię, aby bez medialnego rozgłosu się rozpowszechniła.
-
F1 Wyniki Roberta K
podobno do 2010 Po sezonie mogą być roszady. Różnie to bywa.
-
[B5 ADR] Płyn hydrauliczny
Zamiennik to Febi M6162(zielony)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Sie ma na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Brak połaczenia komputera z samochodem
Mogą być 3 przyczyny: - do du..y interfejs - do du..y oprogramowanie - brak włączonego zapłonu, jak zauważył kolega chudineze A tak po fachowemu: - konfiguracja portów szeregowych - brak napięcia zasilania - wyłączniki ukryte i immobilizery powinny być rozbrojone, napięcie na zasilaniu powinno wynosić około 12,5V na włączonym zapłonie i około 13,5V na włączonym silniku - zakłócenia na linii transmisji przez uszkodzone sterowniki - należy zmierzyć napięcie na linii transmisji - powinno być niższe o około 1,5-3,5V niż napięcie zasilania. - oprogramowanie sterownika - może on nie mieć samodiagnozy - starsze systemy
-
nastawienie zegara
Chyba jednak nie. Zegar powinien nastawić się drogą radiową.