Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grabalaba

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grabalaba

  1. Witaj na forum
  2. Witamy na forum
  3. grabalaba odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    U mnie ostatnio podobnie, wpadłem ponad stówę na roboty drogowe, zacząłem hamować i zapaliła się kontrolka ABS+wykrzyknik. Wieczorem podpiąłem Vag-a i wyskoczył błąd 1203 - połączenie elektryczne ABS/deska wskaźników Kasowanko...i ok.
  4. Coś mi sie wydaje, że umowa powinna być zawarta z ostatnim właścicielem z fahrzeugbrief. Według tego co napisałeś, na umowie powinno być nazwisko "Pana handlarza"
  5. 4,5l - Mazury - Wielkopolska, 100-120km/h
  6. Witaj na forum
  7. Może warto poszukać forum Passata? Na forum passata jest tyle co nic Doszedłem sam - Auto+Econ=zmiana C na F
  8. Witaj na forum
  9. grabalaba odpowiedział(a) na alpin temat w Lifestyle i Hydepark
    Za młode auto, żeby ściemnić (druga umowa, duże zaniżenie ceny, itd.)
  10. Witamy na forum
  11. ja bym najpierw użył opcji "szukaj" http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=13760.0
  12. Koledzy, a jak wyglądałoby to w passacie (1.9TDi, 97', AFN), bo próbowałem u szwagra jak wyżej i nie idzie Czy nie powinno być tak samo?
  13. Trzeba było kupić 5w40!!!!!!!!!!!!!!! nic nie popieprzy, tylko to jest bez sensu, bo osłabia parametry syntetyka
  14. Właśnie wróciłem z Korfu (grecka wyspa na morzu jońskim). Pierwszy raz byłem w Grecji i mile sie zaskoczyłem!!!!!! Grecy przyjaźni, pogoda bajera, no i strzaskałem się na machoń . Gorąco polecam.
  15. Dobra idea, :th: ale wątpię, aby bez medialnego rozgłosu się rozpowszechniła.
  16. grabalaba odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    podobno do 2010 Po sezonie mogą być roszady. Różnie to bywa.
  17. Zamiennik to Febi M6162(zielony)
  18. Sie ma na forum
  19. Witamy na forum
  20. Mogą być 3 przyczyny: - do du..y interfejs - do du..y oprogramowanie - brak włączonego zapłonu, jak zauważył kolega chudineze A tak po fachowemu: - konfiguracja portów szeregowych - brak napięcia zasilania - wyłączniki ukryte i immobilizery powinny być rozbrojone, napięcie na zasilaniu powinno wynosić około 12,5V na włączonym zapłonie i około 13,5V na włączonym silniku - zakłócenia na linii transmisji przez uszkodzone sterowniki - należy zmierzyć napięcie na linii transmisji - powinno być niższe o około 1,5-3,5V niż napięcie zasilania. - oprogramowanie sterownika - może on nie mieć samodiagnozy - starsze systemy
  21. Chyba jednak nie. Zegar powinien nastawić się drogą radiową.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.