Treść opublikowana przez grabalaba
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
[B5 AJM] Audi a4, B5, 00, 1.9 TDI 116 KM - ESP
No to masz ASR.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
[B5 ADR] Błąd 06.1
Wykasować błąd Vagiem.
-
[B5 1Z] Audi a4, B5, 00, 1.9 TDI 116 KM - Co ile tysięcy wymiana oleju?
Po pierwsze 1Z to nie AJM. Po drugie o olejach są u nas dwa duże tematy i sporo mniejszych. Tak więc kłania się opcja "szukaj".
-
[B5 AFB] kontrolki od ABS
Najprościej byłoby powiedzieć, że kończy się sterownik, ale żeby to stwierdzić trzeba najpierw posprawdzać co się da. Zrób Vagiem test tego czujnika, czy wszystko na linii sterownik <=> czujnik jest OK. Może coś z okablowaniem.
-
[ALL B5] Kody wyposażenia - prośba o przetłumaczenie
Kolego grippen, kody X2A,B0A,C0V,G0C,1AC,1G2,2PG,3AF,3BS,3S0,4UC,0G1,8AV ,8RM,3FA,1BA ,Q1A zostały już wytłumaczone wcześniej. Także nie rozumiem, po co wklejasz wszystko jak idzie. Co do pozostałych np.: 8GL = alternator 120A (alternator) HG4 = all-weather tires 225/45 R 17 (opony) J0M = battery 360 A (80 Ah) (akumulator) podstawowe wyjaśnienie pozostawię bez komentarza...Ręce opadają...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
No cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko na forum
-
[B5 AJM] Prośba o analizę błędów Vag
U Ciebie może być to samo. To niestety częsta przypadłość. Bosch niestety nie popisał się w tym zagadnieniu Ja u siebie sprawdziłem chyba wszystko (cały układ hamulcowy, czujniki ABS, okablowanie+napięcia i rezystancję w kostkach) no i najprawdopodobniej mam padnięty sterownik. Dzisiaj go wysłałem. Zobaczymy jak wróci z naprawy. Dodam tylko, że szukałem używanych pomp ze sterownikami i znalazłem tylko dwie na allegro, cena 1400-1500 Co do info "koszty naprawy" na PW proszę. [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2007, 13:41 _________________________________________________No i przyszedł sterowniczek z naprawy. Po zamontowaniu i przejechaniu ok. 100km OK. Wielkie podziękowania dla kobra7, fachowiec jakich mało BTW mam nadzieję, że już nie będę musiał wracać do tego tematu.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
[B5 AJM] A4 2000r 115KM xenon 18" skóra, navi, dvd SPRZEDANA...
No fajoski wypasik - dla mnie :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemano
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała