Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grabalaba

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grabalaba

  1. Witaj na forum
  2. Wykasować błąd Vagiem.
  3. Po pierwsze 1Z to nie AJM. Po drugie o olejach są u nas dwa duże tematy i sporo mniejszych. Tak więc kłania się opcja "szukaj".
  4. Najprościej byłoby powiedzieć, że kończy się sterownik, ale żeby to stwierdzić trzeba najpierw posprawdzać co się da. Zrób Vagiem test tego czujnika, czy wszystko na linii sterownik <=> czujnik jest OK. Może coś z okablowaniem.
  5. Kolego grippen, kody X2A,B0A,C0V,G0C,1AC,1G2,2PG,3AF,3BS,3S0,4UC,0G1,8AV ,8RM,3FA,1BA ,Q1A zostały już wytłumaczone wcześniej. Także nie rozumiem, po co wklejasz wszystko jak idzie. Co do pozostałych np.: 8GL = alternator 120A (alternator) HG4 = all-weather tires 225/45 R 17 (opony) J0M = battery 360 A (80 Ah) (akumulator) podstawowe wyjaśnienie pozostawię bez komentarza...Ręce opadają...
  6. Witaj na forum
  7. Siemanko na forum
  8. U Ciebie może być to samo. To niestety częsta przypadłość. Bosch niestety nie popisał się w tym zagadnieniu Ja u siebie sprawdziłem chyba wszystko (cały układ hamulcowy, czujniki ABS, okablowanie+napięcia i rezystancję w kostkach) no i najprawdopodobniej mam padnięty sterownik. Dzisiaj go wysłałem. Zobaczymy jak wróci z naprawy. Dodam tylko, że szukałem używanych pomp ze sterownikami i znalazłem tylko dwie na allegro, cena 1400-1500 Co do info "koszty naprawy" na PW proszę. [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2007, 13:41 _________________________________________________No i przyszedł sterowniczek z naprawy. Po zamontowaniu i przejechaniu ok. 100km OK. Wielkie podziękowania dla kobra7, fachowiec jakich mało BTW mam nadzieję, że już nie będę musiał wracać do tego tematu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.