Treść opublikowana przez grabalaba
-
[B5 AFB] jakies rady dla początkującego odnosnie vag?
Co do literatury i nie tylko: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,10663.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,5141.0.html Na początek wystarczy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemano na forum
-
[B5 1Z] Kontrolka Paliwa... Gaśnie, Zapala Się...
Nie, zapala się i świeci na stałe
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
[B5 1Z] klimatronik ws. wskaźnik - komu wierzyć??
Najlepiej byłoby podpiąć Vaga i sprawdzić temp. Możesz jeszcze sprawdzić kod 49 - temp płynu chłodzenia (tylko nie wiem czy u Ciebie wskazuje tą wartość) .Jak wartości będą takie jak na desce to termostat do wymiany. Kod 51 ma wskazywać 90.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemano
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała
-
Kody climatronika Audi A4 B5
Yes
-
[B5 ADR] wymiana szyby na wlasna reke, da sie??
Co do Twojego pytania: kiedyś znajomy szpec od szyb zmieniał mi ją w b4 i byłem przy tym obecny. Powiem tak, robię dużo rzeczy w aucie ale tego zadania-nawet z odpowiednim sprzętem-nigdy bym nie spróbował. Zastosuj polerkę albo zostaje fachowa zmiana szybki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Fajki w TDi - jak zrobić, żeby się błyszczały???
Ja u siebie zrobiłem wodnym 1000 i jest :th:
-
[B5 AFB] Czy ktoś naprawia elektronike od ABS/ASR 8E0 614 111 H
Potwierdzam, kobra7 niedawno uzdrowił mój sterownik. Polecam. :th: