Treść opublikowana przez grabalaba
-
[B5 AHU] pukający fotel
Proponuję wymontować fotel i sprawdzić prowadnicę, niewykluczone że któraś jest pęknięta.
-
Ustawienie kąta wtrysku - TDI na pompie wtryskowej (VP)
W autach z dużym przebiegiem lepszym wydaje się lekko opóźniony kąt, jednak jeżeli wszystko gra to może zostać.
-
[B6 AWX] Pytanie o zapalanie silnika
Rozumiem, że to dotyczy również AJM?
-
[ALL B5] Kody wyposażenia - prośba o przetłumaczenie
w lewym boczku, stojąc przodem do bagażnika
-
[ALL B5] Kody wyposażenia - prośba o przetłumaczenie
Dodatkowe dwa to sub i od zestawu głośnomówiącego.
-
[B5 AVG] Problemy z płynem chłodniczym
A tu bym obstawiał uszczelkę pod głowicą
-
[B6 AVF] Temperatura po raz kolejny
Zgadzam sie z Musashim. Bardzo trudno jest utrzymać silnikowi optymalną temp pracy na postoju w przypadku, gdy podczas bardzo niskich temp próbujemy nadmiernie ogrzewać wnętrze. Pamiętajmy, że układ chłodzenia musi "dawać radę" zarówno w ekstremalnie niskich temp jak i w tych bardzo wysokich, przekraczających niejednokrotnie grubo ponad 30 stopni (dodajmy do tego jeszcze jazdę w korkach z klimą!) Dłuższy okres osiągnięcia "90-tki", częstsze spadki temp na postojach, czy w korkach.
-
[B6 AVF] Temperatura po raz kolejny
Akcja miała miejsce podczas jazdy czy na postoju?
-
Sprawdzenie auta po nr VIN
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,15902.0.html
-
[B5 APU] Czy można oszukać ABS?
Rozumiem, że błąd na desce występuje cały czas? Jeżeli tak, to spróbuj poruszać przewodem z wtykiem wchodzącym do sterownika ABS- podczas próby komunikacji.
-
12 lat opony jeszcze z kolcami dunlop
Ja do nich nie należę, jak większość forumowiczów!!!!!!!!!!!! Ma 12-letnią, to jak znajdzie np. 10-letnią będzie ok? Ogólnie z takim podejściem do ogumienia życzę koledze Gienio powodzenia.
-
[B5 APU] Czy można oszukać ABS?
Mi tez wyskakiwał ten błąd i kobra7 go uzdrowił
-
[B5 AJM] BRAK MOCY PO WYMIANIE śWIEC
Czujniki poziomu oleju? Wydawało mi się, że czujnik oleju odpowiada za ciśnienie.
-
12 lat opony jeszcze z kolcami dunlop
Opony z (wieloletnich) zapasów zwykle wyglądają przepięknie, ale nadają się wyłącznie na dojazdówki.
-
[B5 ABC] Dlaczego wyskakuje kontrolka abs i hamulców i pytanie o tarcze
Prawdopodobnie któryś z czujników ABS. Może lekko wyskoczył i trzeba go troszeczkę dobić. Najlepiej podpiąć Vaga i wszystko wiadomo.
-
[B5 ALF] obrotomierz, ABS i ASR nie działa! Co robić?
Podepnij Vaga, pewnie wyskoczą błędy.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Dobry. Np. MOTUL ENGINE CLEAN
-
[B5 AFB] przykazania diesel ?
Chodzi o jednostajne i spokojne używanie gazu (bez wciskania pedału w podłogę) gdy silnik jest zimny.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
AWX-a 2002r zalałeś 10w40? Do Twojego 5w40 z normą 505.01!!!!!!!!!!!!
-
[B5 AVG] Klimatyzacja odpala sie w zime czy to normalne ?
Jak najbardziej. Teoretycznie klima nie powinna sie odpalić poniżej +5*
-
[B5 AVG] brak oleju
Kolego Faworek - było już mówione o tym tysiąc razy - olej sprawdza się,gdy silnik ma normalną temp pracy, potem należy odczekać co najmniej 3min, aby zebrał się w misce.
-
kody radia na radiu !!!
Jakaś dziwna sprawa z tą naklejką. Też mam takową 4-cyfrową, ale nie jest to kod radia. Na szczęście mam ori książeczkę... :>
-
[B5 AVG] brak oleju
U mnie na zimnym max, a na rozgrzanym po ok. 5 min stan oliwy 3mm poniżej max - o co tu kaman?
-
[B5 AFN] jak otworzyc tylna klape avant?
Zamek w klapie jest praktycznie nieuzywany, dlatego ma prawo się zapiec. Popsikaj czymś w rodzaju WD40 i powinno iść kluczykiem. No chyba, że klapa była wymieniana...
-
[TDI] Co zrobić gdy za dużo oleju
No to kłopocik sam się rozwiąże. A jak nie daje Ci to jednak spokoju, to wyssij oliwę strzykawką.